Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PITANJA ZA STEWCHU....

+3
Diablo.
Gray Fullbuster
Dante Uchiha
7 posters
Go down
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 20:48
Izvini sto otvaram novu temu,ali ovako ce to biti preglednije...pa da pocnemo od onoga sto si danas napisao...

Ucitelji su ninje koje su dobile sve do lvl 100 a za uzvrat treba pomazu igracima takav je dogovor bio i pise u pravilima bas za njih poseban deo jos pravila. Ninja ucitlej ne sme ubija, muci ili naskodi u bilo om smislu nekom igracu oni su kao modovi, ne treba da budu zli i daju takav primer. Igra pocinje u selu i svaki igras iz sela pocinje tako da tamo i treba budu ucitlji. Ja sam rekao ko nece taj posao da radi ne moze biti ucitelj. Jer do sada kako se ucitelji ponasaju ispada da nemaju nikakvu podelu i razliku od ostalih igraca a to nije kako je dogovoreno i kako smo mi admini zamislili. Zato obavestavam da svi ucitelji moraju se vrate u selo lisca i budu dobri ne smeju da budu zli. I moraju svima pomazu jer zbog toga nekoliko novih clanova nece u selo ili ne zna jos da igra pa gde su ucitelji to je njihov posao!? Zato ovo se odnosi na sve ucitlje vratite se u selo, budite dobri i pomazite svima, ucite, igrajte se sa njima ili ce vam ta titula biti oduzeta i vratice vam se level i sve ostalo kao normalni igraci do sada sto ste igrali oko 30 levela. Ninja ucitelj nije samo igrati igru, ninja ucitelj ima posao ovde a to je da pomaze svima i igra. Ako ucitleji napuste selo to nije fora daje primer da ostali budu zli i da napuste selo a selo treba da bude glavni centar igre. Tako da mi admini, ja, Conte i Basil smo ovim rekli putem rekli igracima koji su ucitelji kako moraju da se ponasaju ili ce im titule biti oduzete. Kasnije kada se svi igraci izjednace po moci i levelu ucitelja imacete pravo da ne budete ucitelj i da sa lika igrate kako zelite ali do sada dok ste suvise iznad drugih i plasite ih imate moc da im naskodite i to koristite tako a ne da im pomazete moracete igrate kako nalazu pravila za ninja ucitelje. Ovo sam podsetio jer se isto mnogo igraci zale na ucitelje da nista ne uce i da skode drugim igracima zbog te razlike. wrote:Stewchin tekst...


Sa svime ovim se ja slazem...ali ti si opasno kriv,ko im je dozvolio da napuste selo?I pazi sad ovo oni tamo jacaju mi ih jurimo i u principu svi hrlimo za moci da bi smo pobedili jedni druge jer osecamo da smo ugrozeni(bar ja licno)...prvo ove otmice koje su izvodili?Pa napad na Hokagea?Pa odluka da se i ja pridruzim borbi gde je trebalo pola nas da pomre sa obe strane...gde ja napadnem i posle napada Lucy napise da bezi i ti joj to uvazis???Mene briga za bilo koga ovde iskreno gledam da prezivim i nista vise...zamisli kad si ns postavio tako da ja moram da cvikam i bezim od nekog sa kim bih trebao da ucim studente zajedno,ali smo saterani u cosak zato sto moramo da spremamo bilo kakvo oruzije jedno protiv drugih!Pre nedelju dana sam te pitao za uslove razvijanja sharinngana(MS),nisi na to ni pomislio ni jednom posle toga jel tako?A sta ocekujes da radim,da sedim skrstenih ruku dok ostali napreduju???I ja znaci moram sam da smisljam u svojoj glavi kako da radim i sta smem i sta ne smem...jbg nije lako kad te nas 30 u sekundi smara za nesto ali ako radis to radi odgovornije...meni Legato 3 puta vrti 101. lvl...i sta ja da radim???Nistaaa da cutim i trpim.Na pocetku si samo rekao da smo duzni da ucimo ucenike i verovao ti meni ili ne ja sam planirao da radim  sve to do 200 lvl cak i da predam protiv Minata u borbi za titulu,samo da ne bi bilo bilo kakve pometnje...ja bih nakon toga ako bi to svima odgovaralo napustio selo...ali neeeeeeeeeeeeee mi evo vec imamo Hokagea na 100. lvl-u i 2 ucitelja koji su izdali selo i sad otimaju genine...da sam i ja otisao prvo bi ubili Minata,a nakon toga i mene,a ti nebi ni trepnuo...i koliko sam cuo lvl mi je smanjen zato sto sam ubio nekoga!?Zasto ja ne bih krenuo putem zla kojim idu i ucitelji koje si podrzao ili im nisi nista rekao povodom toga...kako ja da znam da i postoji takvo prvilo gde ja ne mogu da budem zao...ako vec ne pise ja bih mogao da pitam tebe...a to zahteva koje pitanje vise,ali ti nemas vremena....pazi,nemas vremena pa nemas niko normalan ti nece reci stvori vreme za mene u principu ko sam ja da ti trosis vreme na mene xDD,ali jbt koga onda da pitam za takve stvari to zelim da mi ovde i sada objasnis...jer koliko vidim ja vise nemam nikakvu opciju jedino da nagadjam kako i sta da radim?Lepo od sad imaj temu za pitanja upucena tebi ili nekom ko ce odgovarati na sve...bez onog "neznam","odakle ja znam" i sl. xDD

Ovakva igra vise ne pije vodu...uvedi neki red ili ako ti znaci nesto moje misljenje vrati nas sve nazad u Konohu i lepo napisi STA MOGU,A STA NE MOGU DA RADIM I NE SAMO JA,VEC SVI.Lepo nas vrati sve nazad pa kad budemo lvl-200 onda i mozemo da imamo izbor...ali formulisi to kako valja.d
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 20:59
Zivot je lep trava je zelena dante je u pravu Very Happy
Diablo.
Diablo.
Genin

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:01
Prelep post , drug Tito bi bio ponosan 




,,Mi moramo u Jugoslaviji, naprimer pokazati da ne može biti manjine i većine. Socijalizam manjinu i većinu odbacuje. On traži ravnopravnost između manjine i većine, a onda nema ni većine ni manjine, nego ima samo jedan narod, proizvođač, radni čovek, socijalistički čovek.''
                                                                                          -Josip Broz Tito
K.
K.
Jounin

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:02
Dante ja cu da se prikljucim tvom postu posto je tema pohvale i kritike zakljucana iz nekog razloga, imam pitanje da li ce ucitelji smeti da idu na C i B rank misije posto je onda akatsuki u velikom nedostatku u odnosu na selo lista, posteno ova kidnapovanja nisu imala ni malo veze sa jumiveom i yin posto je shinjia kupila bellona, jushiro nije odigrao ceo dan tako da bi ga bilo ko u toj situaciji uhvatio i Leta je yumi sama uhvatila, nisu imali uticaj na igru tako da ne bi trebali da imaju ni sada, posto ako ucitelji idu na C misije ni jedan clan akatsukia nece smeti da izadje i radi ih posto ce ih naravno ucitelji ubiti.

Ako te mrzi da sve citas pitanje je u sustini oce ucitelji smeti sada da idu na misije i napadaju akatsuki sada kada moraju da budu u selu lista?
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:04
Slazem se sa Danteom. Ostali ucitelji su davno postali zli, ubijali, harali, kidnapovali genine, i ti nisi ni trepnuo ? A sada kada mi malo seciramo laboratorijskog pacova odjednom kazen. Dantea kaznjavas 30 lvl-a a ostali napreduju, dozvoljeno je da budu zli. Ne postujes sopstvena pravila. Zeleo bih da izrazim svoje nezadovoljstvo povodom toga sto se uplicu stvari iz RL u RP (real life u Role play igru) tipa Saska se sveti zato sto se pokacila sa Minatom nesto u stvarnom zivotu i sada se sveti. Da su presli u akatsuki sa nekim pravim razlogom, nisu, jedino ko je presao u Akatsuki sa pravim RP razlogom je Himiko, a i ona nema vise taj razlog jer svi znamo da je Himiko otisla iz sela jer je mislila da je Asuna mrtva, ali je ona ziva, tako da niko nema RP razlog, da napravi neku pricu, ne nego samo WHO GIVES THE FUCK I'LL BE THE BAD BOY. Umesto da se trudimo da svi postujemo pravila napravimo dobru igru, svi samo kukaju i zale se, pa reko i ja da iskazem svoje nezadovoljstvo. Takodje Stewcho tvoje konstantno kuliranje, pitam te nesto sto je jako bitno za forum, ti iskuliras. Ok, imas i ti privatni zivot i sve to, ali stvarno mnogo me izbegavas, i ne samo mene nego i vecinu. Na tvoju (mogucu) zalost ti si Head Admin. Mozda te je ovo smorilo, ako jeste prekini sa ovim, ili radi kako treba. Napravio si pravila neka osnovna a postoje jos 1000 sitnih pravila koje mi saznamo tek kada ih prekrsimo. Ja sam za to da objasnis sve do sitnih detalja, takodje kada se dobijaju zabranjene, koliko byakugan lvl 1 moze da vidi i tako dalje, cisto da ne bi oduzimali na vremenu zbog glupih stvari. Moj predlog je da Danteu vratis 30 lvl-a, da Splinter ostane ziv, a da se ucitelji vrate u selo, a ovi sto su u Akatsukiju da tu i ostanu. Nismo jos ni razvili selo kako treba a vec se formira Akatsuki zbog nekih RL razloga, jako glupo. Toliko od mene Smile
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:05
Obrisi post K. jer ovde govorimo o nekim drugim stvarima...komentarisi ako imas nesto na ovo moje ako nemas nemoj...

I da ti odgovorim ucitelji mogu na te misije kao ih ucenici vode....
Gray Fullbuster
Gray Fullbuster
Chunin

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:06
Dante je rekao u ime svih nas ovim sto je napisao i trebalo je neko ovo ranije da napise.Ne svidja mi se ova poedjeljenos izmedju svih ali i svi smo primorani na to kako je Dante pomenuo,mi nemamo izbora nego da se dokopamo moci na bilo koji moguci nacin jer sta si mislio da nas kidnapuju i napadaju a mi da stojimo skrstenih ruku????????????????????????????
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:08
K. obracam se sada tebi. Protiv tebe nemam nista lose, ja sam znao da ces ti biti zao, i sve to, ok si lik, ali gresis. Ucitelji su imali udela u igri. Spasili su tebe i Bellonu od Minata, secas se ? Sve bi bilo drugacije da si bio uhvacen tada i Shinji vracen u selo. Takodje Minato je lepo rekao da nece biti tu a vi ste nastavili da kidnapujete i trazite otkup od coveka koji nema internet 4 dana vi mu dajete rok 3 sata, a lepo je receno da nema net ...
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:11
Ovo je odlican primer favorizacije akatsukija jer je Dante uradio isto sta i luci i Jumive a Stewcha je reagovao tek nakon Dantea
K.
K.
Jounin

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:12
Shin Aburame wrote:K. obracam se sada tebi. Protiv tebe nemam nista lose, ja sam znao da ces ti biti zao, i sve to, ok si lik, ali gresis. Ucitelji su imali udela u igri. Spasili su tebe i Bellonu od Minata, secas se ?

........

Takodje Minato je lepo rekao da nece biti tu a vi ste nastavili da kidnapujete
Na prvu stvar imam samo da odgovorim da je i minato ucitelj tako da je tu bilo izjednaceno, jedni ucitelji su nas odbranili od drugih (A i izmedju ostalog da nisam znao da ce nam oni pomoci ne bi se ni nasao sa minatom)

Druga stvar nema veze sa uciteljima i ne uciteljima, ja necu da zaustavljam igru zato sto neko nije tu

Necu da spamujem ovu temu vise ja samo ocu da mi se odgovori na prvobitno pitanje
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:13
Ja sam svoje rekao, ucitelji ce se ili vratiti i raditi kako treba ili ce im biti skinuta titula
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:13
a sta je sa Danteom ?
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Tue 22 Oct 2013, 21:18
Dante ce isto biti kaznjen sa -30 levela kakvo je pravilo za ninje ucitelje napao ninju koji je level 30
Sponsored content

PITANJA ZA STEWCHU.... Empty Re: PITANJA ZA STEWCHU....

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum