Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Q.
Q.
ANBU

Centar Vatre 1 Empty Centar Vatre 1

Thu 13 Feb 2014, 20:48
Slecem sa drvena ovde .


Tiho samo stojim , sve sto se moze cuti je sestanje vjetra kako prolazi kroz grane . 

Razmisljam u sebi : ,, Tiho je , toliko je tiho da mogu da cujem kako mi srce kuca u grudima , kakav je ovo osecaj sto prolazi kroz mene , hladno je , ovo ne moze biti isti osecaj hrabrosti i neustrasivosti za sta smo trenirani , ne , ovo je drugacije ovaj hladni osecaj je strah .
Po prvi put se suocavam sa necim ovakvim , ne mogu da ga vidim niti cujem ali znam da je tu , mogu da ga osetim , ovo je cisto zlo !!

IZADJI , DOSTA OVIH IGARA ZNAM DA SI TU !!!

Pokazi se !!!
Mysterious Person
Mysterious Person
Academy Student

Centar Vatre 1 Empty Re: Centar Vatre 1

Thu 13 Feb 2014, 21:20


*Misteriozni lik polako izlazi na videlo, ali mu je lice i dalje ostalo u senci, Q. nije mogao da razazna ko je ta misteriozna figura, i sta zeli.*
Centar Vatre 1 Mysterious_man_by_jigouku-d3nlfxr
Hahahahahahaha! Zanimljivo, uspeo si da me primetis. Zadivljena sam. Izgleda da shinobiji Lista i nisu bas za bacanje. Toliko od mene. Sajonara! I evo malog pokloncica za tebe. ^^ (Mala figurica je poletela ka Q.-u, a zatim.)

BACUTON! KATSU!
Centar Vatre 1 180lv_zps2dacf836

*Sta ce se sada dogoditi, da li ce Q. uspedi da izbegne ovu eksploziju i spasi sebe, a i selo od snaznog udara. Misteriozna osoba je nestala u treptaju oka, samo mrkli mrak i tisina ostali su za njim, a onda iznenadna eksplozija.


Last edited by Mysterious Person on Thu 13 Feb 2014, 21:47; edited 1 time in total
Q.
Q.
ANBU

Centar Vatre 1 Empty Re: Centar Vatre 1

Thu 13 Feb 2014, 21:32
Health-???
Energy-???
Chakra-???

Kako se dim rasciscavao Q. je i dalje stajao samo je bio mnogo dalje


Varovatno se pitas kako sam uspeo da prezivim nesto tako razorno ??

Kada sam te prvi put primetio znao sam da cu imati posla sa nekim opasnim , zato sam za svaki slucaj zakacio svoje secivo na drvo oko 50 metara udaljeno odavdea a lanac sakrio u liscu i senama .

Centar Vatre 1 H7gz


U trenutku kada si bacio svoju ,,figuricu,, nalo sam se povukao pomocu lanca sto mi je drasticno povecalo brzinu 

Centar Vatre 1 X2oh

Naglo sam osetio bol u predelu leve noge sto mi je skinulo osmeh sa lica


Pogledao sam da vidim sta se desilo , citava noga mi je bila u opeklinama.


Ponovo mi se pojavio smesak na licu i samo sam rekao : ,, Khhh izgleda da ipak nisam bio dovoljno brz ,,
Mysterious Person
Mysterious Person
Academy Student

Centar Vatre 1 Empty Re: Centar Vatre 1

Thu 13 Feb 2014, 22:01
*Kako se misteriozna osoba udaljavala na trenutak je zastala i skinula kapuljacu.

Dobro si se borio mali moj ANBU, ali niste dorasli nama, veruj mi. Igrala bi se jos sa tobom, ali ne mogu tvoji maleni prijatelji su dosli po tebe, ne brini imam poklon na rastanak samo za tebe.

*Zatim mu je samo namignula i nestala u senkama.

Centar Vatre 1 59-prologue74
Q.
Q.
ANBU

Centar Vatre 1 Empty Re: Centar Vatre 1

Thu 13 Feb 2014, 22:13
Da li me to oci varaju ? Da li je stvarno moguce da takvo zlo moze biti ta perlepa devojka , mozda gubim razum od bolova ...

Pokusavam da se oslonim na povredjeno nogu ali ne uspevam , tako da skakucem do obliznjeg drveta da se oslonim na njega


Hokage je najverovatnije video eksploziju tako da nece trebati dugo vremena prije nego me neko pronadje .

Dok sam razmisljo u sebi nesto je sletilo na granu drvena ispod kojeg sam se nalazio , to je bila nekakva prica ali ne bilo kakva nego jos jedna bomba.


U trenutku kada je sletila pticica pokusao sam da potrcim , ali u panici sam zaboravio na svoju povredjenu nogu i pao nedaleko od drveta , znao sam da nece dobro zavrsiti i sve sto sam mogao da uradim je da aktiviram tajnu ANBU tehniku i unistim svoje telo kako ga neprijatelji nebi pronasli , 
Sekundu prije nego aktiviram tehniku prisecam se njenih poslednjih reci , da je neko dosao po mene , znaci da ima jos uvek vremena da me spase , ptica eksplodira i ja samo pokrivam lice rukama , zatim padam u nesvest...
Y.
Y.
ANBU

Centar Vatre 1 Empty Re: Centar Vatre 1

Thu 13 Feb 2014, 22:28
Video je Q iz daljine dok se priblizavao

Izgleda da mu je noga najvise povredjena, moramo ga odvesti u bolnicu
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Centar Vatre 1 Empty Re: Centar Vatre 1

Thu 13 Feb 2014, 22:30
(Minato je pritrcao Q. ovom telu. I promotrio njegovu povredu.)

Tsss! Prokletstvo. Y.-u uzmi njegovo telo i kreni brzo ka bolnici. (Minato ustade i osmotri kolinu.)

Ja cu da izvidim okolinu.
Y.
Y.
ANBU

Centar Vatre 1 Empty Re: Centar Vatre 1

Thu 13 Feb 2014, 22:32
Uredu, krecem
Noseci ga na ledjima krenuo je ka bolnici
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Centar Vatre 1 Empty Re: Centar Vatre 1

Thu 13 Feb 2014, 22:44
(Minato je tumarao po okolini, nije mogao da nadje nikakav trag, jer je eksplozija sve unistila.)

Tsss! Ovo je sigurno njihovo maslo... (Zatim se malo zamislio...) Vec su poceli da deluju. Moram brzo da reagujem. (Minato se okrenu i krenu nazad ka selu.)

Centar Vatre 1 Tumblr_mpx3ybNx9o1ryrk47o1_500
Sponsored content

Centar Vatre 1 Empty Re: Centar Vatre 1

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum