Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 20:56
Misteriozni dvorac Dark_castle

Stigli smo , krenimo do ulaza ...

Misteriozni dvorac CarkCastleLite


Meni se cini poprilicno napusten ,ali mozda se varam , ljudi ne nestaju tek tako ,  podjimo unutra Y.
Y.
Y.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 20:57
Hmmm, mozda ljudi bas u njemu i nestaju, mozda dele isto misljenje sa tobom i bezuspesno pokusavaju da rese ovo. Idemo.
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 21:03
Stani malo , stanovnici su bili sigurni da se neko ovde uselio , iako se nama tako ne cini , bolje da proverim sa svojim Sensor Sposobnostim !

Misteriozni dvorac Ma0g


Hmmm ovo je cudno , ne osecam nista zivo u citavom dvorcu , ali opet osecam visoku koncentraciju tamne chakre ovde ! Moracemo da obidjemo citav dvorac !
Najveca koncentracija je u Zapadnom delu dvorca , krenimo .
Y.
Y.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 21:08
Pozuri, da stignemo sto dalje pre nego sto ti se sensor ugasi. Zapravo od pocetka imam neki cudan osecaj. Idemo onda do zapadnog dela dvorca, veoma je moguce da cemo tamo naci odgovor na misteriju. Inace brzi si od mene, zato proveravaj da nas kojim slucajem neko ne napadne sa ledja. KATAKARE, KATAKARE, KATAKAREEE
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 21:13
Da krenimo .

Misteriozni dvorac Dark_hallway_by_mrlinen-d5ec21s


Dok prolazimo kroz mracne hodnike moj sensor nesto primecuje.

Okrecem se prema Y.-u i tiho mu sapucem

Promatraju nas . Bez naglih pokreta , nisam siguran sta smeraju, mozda nas napadnu , zato budi spreman na sve i bez naglih pokreta  ... Ovakvo nesto nikada prije nisam osecao , osecam njihovu .. glad , glad i zelju da nas ubiju .

(radi opciju saznaj rezultat 2 puta ako su oba USPEH-a onda ih nismo uznemirili i ne moramo da se borimo ako je bar jedan NEUSPEH onda smo najebali )
Y.
Y.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 21:17
Y. nije nista govorio, sasvim opusteno je setao ali sto je tise mogao
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 21:17
Član 'Y.' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Saznaj rezlutat' :
Misteriozni dvorac Neuspe10 Misteriozni dvorac Neuspe10
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 21:23
Odjedanput nastaje apsolutna tisina , od koje ja i Y. zastajemo na trenutak ali tada zidovi pucaju i na nas se zalece desetine nekakvih stvorenja , iako su licila na ljutska bica daleko su od toga bila ...


Iako je bio mrki mrak njihove crvene oci su svetlile pakleno crvenom bojom , sto je ulevalo strah u kosti i najhrabrijim ninjama !
Misteriozni dvorac Gloves%20darker%20than%20black%20hei%20red%20eyes%20monochrome%20male%20anime%20boys%20photoshop%201440x936%20wallpaper_www.wallpaperfo.com_59


Misteriozni dvorac Dragon_age_red_eyes2_9974

Y. Brzo bezi odavde , koristi napade iz daljine , ostavi meni close combat !!

-Prilikom borve moramo da koristimo opciju S.Jonin x15 svaki ima po 500 Healtha-
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:02
Gotovo je porazeni su
dok je govorio to na trenutak pokleknu ali brzo ustade ne zeleci da pokaze slabost pred svojim ljudima 

Cekaj malo !!!

Ruku naslanjam na zid i tako se odrzavam u ravnotezi

Pa ova bica , to su seljani koji su nestali !! Sada se prisecam njihovih lica , dobio sam slike zajedno sa misijom !!

Kako je ovo moguce , i zasto nas napadaju

Y. uzmi jedno telo , zamotaj ga u nesto i stavi ga na ledja , moramo da ponesemo barem jedno kako bi mogli istrazivati na njemu u selu !
Y.
Y.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:07
Razumem, inace mozda znam odgovor na ovo
Istovremeno dok je govorio uzimao je telo seljana koj je najduze ostao
Prva predpostavka je da su svi ti nestali seljani radili po dogovoru.
Druga i jako opasna jeste ono sto se jednom dogodilo u selu lisca, porazeni clan akatsukia je samo iznenada ustao. Ali ako je tako licno vodja akatsukia je umesan u ovo. Pa, idemo, sta god da je uskoro cemo saznati. To je vec drugi potez koj je mirovao takodje mirovao je dok je govorio i prikupio malo cakre, a i nakon pobede.
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:17
Nista nije sigurno , nastavimo dalje .


Khh tesko mi je disati od sve ovde negativne energije oko nas , ne znam da li mozes da je osetis , kao da se krecem u zgradi koja je u pozaru ... Khh Khhh


Cekaj sta je to , da li je moguce da ih ima jos !!!


Brzo bezimo odavde !!
Misteriozni dvorac Baccano_37


Misteriozni dvorac Grz06-032


(radi opciju saznaj rezultat 2 puta Uspeh pobegli smo Neuspeh .. znas vec xD )
Y.
Y.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:19
Idemo, u tom slicaju pozuri, osecam tu energiju definitivno je osecam. Zato dobijam tu zelju, zelju da ih ubijem sve!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:19
Član 'Y.' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Saznaj rezlutat' :
Misteriozni dvorac Neuspe10 Misteriozni dvorac Uspeh10
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:24
SUSTIZU NAS !!

Nisam spreman za borbu , a i ovaj put ih ima mnogo vise !!

Imam plan nadam se da ce uspeti !! 



Radim ovu kombinaciju , ali moja meta nisu stvorenja koja nas prate nego plafon !!
Ovo izaziva urusavanje i tako im blokira put sto ce nam kupiti vremena !



Y. jesi dobro ?

Zaustavili smo ih , ali ne verujem da ce proci mnogo vremena prije nego nadju drugi put i ponovo pokusaju da nas napadnu !

Zatim predajem papiric na kojem nesto pise

Uzmi ovo mozda nas prisluskuju !


Nastavimo !
Y.
Y.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:30
Otvaram papiric
Interesantno, idemo sad, istina je da me ono iscrpljuje ali ja sam se navikao na to. Zato se bolje potrudi da se odrzis na nogama do kraja
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:36
Heh , po nekada me inpresioniras prijatelju

NJihov razgovor je prekinuo zvuk eksplozije par metara ispred njih!

Sta je sad ovo !

Misteriozni dvorac 10-DHP_24



Zatim iz rupe na zidu izlazi jos jedno stvorenje ali ovaj put znatno vece i sa jarko zutim ocima

Samo jedan ! Mora da se salis , prepusti ovo meni !

Skidam mac sa ledja i zalecem se na njega !

Misteriozni dvorac H7gz

ali u trenutku udara mac se samo odbija i ja padam na zemlju

Sta se ovde desava ! Mora da ima na sebi nekakav oklop sa mocnom chakrom na sebi , oruzija nece delovati na njega

Y. on ima 400 Heltha ti moras da ga porazis sam !
Y.
Y.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:53
Gotovo, ovako nesto ne mozemo da ponesemo suvise je veliko. Idemo dalje ka mestu gde smo se i uputili
Dok je govorio ponovo je prikupio malo cakre
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:54
Gotov je , cekaj da ga pogledam jos jedanput ... da jos jedan od stanovnika koji je nestao , ovo je pekar on je bio medju prvima koji su nestali !

Skoro smo stigli do Zapadnog dela , da li osecas da mozes da nastavis ili da odmorimo malo ?
I da li je telo koje nosis jos uvek u dobrome stanju ?
Y.
Y.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 22:57
Telo je u netaknuto, onakvo je kakvo je bilo kada smo ga uzeli. Ako zelis zastacemo, ti si taj koj je iscrpljen. Zapravo nisam izgubio mnogo cakre
Koristi ovo da miruje i prikupi jos malo, samo iz razloga sto govori
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 23:01
Stizemo do ogromnih vrata koja vode u nekakvu dvoranu

Misteriozni dvorac Dungeon-3

Ahhhhh AAAAA ... koncentracija tamne chakre je ovde prevelika !!!

moram da iskljucim sve sensor sposobnosti kako bi mogao da vidim bilo sta !

Ovde se nalazi ogromno zlo , ostavi telo pored vrata , trebam te da budes u punoj snazi sada !

Priblizava se !!
Y.
Y.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 23:05
Spusta telo, a onda pre nego sto naidje to o cemu je Q. govorio po poslednji put prikulja cakru, pre borbe
Pritiskam jednom rukom kosti na drugoj i obrnuto

Dakle, sad samo treba da ga prebijemo zar ne?

Misteriozni dvorac 27k1

Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 23:11
Iskreno se nadam ! Evo ga

Misteriozni dvorac Count_dracula_by_jinbae-d5ayusv

Vidim prosli ste moje ,,Eksperimente,, xaxaxax


Vredni ste borci , dozvolite da vas preobrazim , postanite bica noci !


NE MOZETE NI DA ZAMISLITE O KAKVOJ JE MOCI REC !!


Stvorenje , ovo je tvoj kraj , mi smo elitna jedinica sela ANBU operativaca Konohe , nasa duznost je da te unistimo a to ce mo i da ucinimo !
Samo trosis reci pokusavajuci da nas zavedes praznom pricom ! Pripremi se da budes UNISTEN !!

-On ima 5000 Heltha svaki napad koji napravi deli se na 2 jedan ide na mene drugi na Y. , ako uspemo da ga stun on traje maximalno 1 potez -

Y. on je mocan protivnik ! Kada ti dam znak seti se papirica kojeg si procito !!!
Q.
Q.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Wed 19 Feb 2014, 23:47
Gotov je !! AAAAAAAAAAAAA izmoren sam !! Primecujem skrinju blizu trona , kada sam je otvorio bila je puna zlata , ovo bi se svidelo Hokageu staroj skrtici Very Happy uzimam svo zlato i stvljam je u torbu






U trenutku kada je i on i Y. spustili gard primecuje nesto se iza Y.-a micalo , nije bilo vremena za tehniku ni potez macem tako da sam samo skocio izmedju njega i tog stvorenja ...






Kako sam stao tako Stvorenje me je ugrizlo za ruku , odma nakon toga skino sam mac sa ledja i oseko mu glavu !







To je bio les kojeg je Y. nosio , ali kako secam se da sam mu zabio mac u lobanju , nemoguce da je to mogao da prezivi !!



Sta se ovde desava ovde !






Moje razmisljanje je prekinao zlokoban smeh !



Xaxaxaxa , zar ste mislili tako lako da me porazite ! Bedni insekti sada ce te da patite !!!!


Tada kroz hodnik kojim smo dosli pojavila se citava horda stvorenja sa svetlucavim ocima !




U tom trenutku znao sam da nam nema druge opcije







Y. secas se sta je pisalo na papiricu , sada je trenutak !!






Cim sam to izgovorio zaletio sam se velikom brzinom i iskocio kroz prozor !
Y.
Y.
ANBU

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Thu 20 Feb 2014, 00:09
Y. krece za njim

Odjednom kroz ceo dvorac ide ogromna eksplozija zbog papirnih bomba koje sam svo vreme ostavljao iza sebe

Nakon sto su Q. i Y. izasli iza njih se ceo dvorac rastura, svi u njemu su zahvaceni i ne postoji sansa da izbegnu

Misteriozni dvorac Bu08



AAAAAAA, PROKLETNICI, NECETE SE LAKO IZVUCI SA OVIM!!! NECETE SE IZVUCI!!! BEDNI CRVI!!!

Misteriozni dvorac Ct7k



Y. i Q. padaju sa 150 metra visine od prozora kroz koj su skocili do zemlje, kada se digla velika prasina i oboje su izgledali povredjeno

Y. je ustao istresao prasinu sa sebe ali je iznenada video Q. tako bledog da je izgledalo kao da je mrtav


Q.!!! Q.!!! (dali je mrtav, ne, nije on covek koj ce tako lako da umre, njegova volja je jaka) Ajde, idemo odavde Q. sada je sve gotovo. Uspeo si drzao si se do samog kraja. (ali nije dobio odgovor)

Iza njih svi u dvorcu su izgoreli u velikom pozar koj je nastao i ceo dvorac se potpuno raspao
Sponsored content

Misteriozni dvorac Empty Re: Misteriozni dvorac

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum