Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulaz u akatsuki hideout

+4
Y.
Q.
Himiko Yumi
NNW Game Master
8 posters
Go down
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 14:54
(mesto gde je bio akatsuki hideout iz doba dok sam bila clan akatsukija pored mene samo ja znam gde se ovo nalazi dosla sam na misiju da uzmem nesto sto je ostavljeno unutra odavno)



Ulaz u akatsuki hideout Orochimaru%27s_Southern_Hideout



Himiko dolazi ispred ulaza u akatsuki hideout.



Dugo ovde nisam bila vec 3 godine od kako sam napustila hideout - pomisli Himiko


Otisla sam u sred vaznih dogadjaja u akatsukiju gde su moji prijatleji poginuli samo ja sam ostala ali od napada akatsukija na konohu nesto me oduvek muci u vezi akatsukija moram u to da se uverim...pored toga ovde su i dalje.....preostala 3 maca magle trebace nam u selu zato ih moram uzeti....


*Radi znakove rukama (dobro je seal je i dalje isti mogu udji izgleda da ovde niko nije godinama ulazio to znaci da su zamke jos aktivne i da ja mogu prodji kao clan akatsukija.)


Pa dobro je uci cu.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 14:58
Ovde bi trebali biti Nubiari, Kabutowari ako gledam upustva iz skrola koji mi je ostavljen od strane mojih starih prijatelja. K. je isto sakrio mac ovde. Probacu da ih nadjem.
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 14:58
Član 'Himiko Yumi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Saznaj rezlutat' :
Ulaz u akatsuki hideout Neuspe10
Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 15:02

Glas odjednom govori i moze se videti samo silueta nekog koji stoji na ulazu:

Himiko Yumi....
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 15:05
Ulaz u akatsuki hideout Lal_Mirch


Dare ka!? ( Ko je to) progovorila se i okrenula prema osobi uzimajuci borbeni stav i svoj kubihiri u ruke.


Ulaz u akatsuki hideout L9fu
Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 15:07
Ulaz u akatsuki hideout Pain__s_2nd_Body_by_AkatsukiChibiness


Himiko Yumi...Nebitno je ko sam ja...Cekao sam tvoj povratak ovde, znao sam da ces kad tad da se vratis...
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 15:11
Taj glas...Poznat mi je...Ti... Tvoj glas sam cula kada je bio napad na Konohu...Kako si znao za ovo mesto postarala sam se da me niko ne prati!
Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 15:15
Ovo mesto je moje mesto...Moze se reci da smo bivsi partneri...Mislim da si shvatila da sam clan Akatsuki organizacije....To sto trazis neces naci ovde odavno smo to zavrsili i predali mizukageu Uramiju.
Ali ocekivao sam da ces kad tad ovde dodji zelim da saradjes za nama ponovo
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 15:17
Zasto bi opet radila za vas akatsuki nemam vise razloga
Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 16:06


Ulaz u akatsuki hideout Animal_pain_by_zierra1986-d5b69qe


To je istina nemas razloga da radis sa nama isto tako znamo da si izdajica. Izdala si akatsuki kada si nam najvise trebala. Mozda kada smo mi Akatsuki napali selo lisca izgubili dosta nasih clanova.
Jegan...Raiken koji nas je isto izdao na kraju kao i Tokaji koji sada radi za prokletu Zenkai organizaciju...
Ali i vi ste pretrpili velike gubitke...Ti si kriva zato sto su poginuli mnogi tada u selu...Dve tvoje najbolje prijateljice kao i tvoj prijatelj K. , kao i Jiraya sensei je napustio ovaj svet a hokage Minato je umalo poginuo kao i celo selo. Samo zato sto si ti izdala akatsuki. Da si ostala uz nas sve bi bilo diskretno obajvljeno i niko nebi morao da strada. Tvoja arogancija je dovela do toga da se te tragedije dese.
Da li zelis da se opet to ponovi? Da li zelis da opet mnogi stradaju zbog tebe?
Svi si mrtvi nema nikog vise od osoba koje te poznaju samo ti si sama niko i nista...Zar takav zivot zelis?
Da budes niko i nista i da te se niko ne seca? Dante Uchiha je odavno poginuo i tvoja pravda je zadovoljena.
Znam da si bila u akatsukiju samo zato sto si htela ubijes Dantea Uchihu ali sada kada je mrtav nemas vise razloga...Ali ja cu ti dati novi razlog kao sto vidis.
Pogledaj sta se desilo zadnji put kada ste isli na lov u demone, misija je bila neuspesna i umalo ste poginuli. Znam da si zato otisla da lutas svetom sama neko vreme jer zalis za osobe koje ne mozes da vratis tvoja grupa prijatelja koji su poginuli znam sve!

Dante, Asuna, Yin, K. , Mikasa, Jumive i mnogi drugi su sada nista osim proslosti a ti samo bleda senka koja hodi ka buducnosti.
Znam da se kajes zbog svojih postupka jer nisi mogla nista promenis i sve je to nestalo i ta vremena.
Zar ne zelis da se vrati to?
Ja ti mogu pomoci ako radis kako kazem da sve to vratis i ispravis?
Sta kazes? Hoces li da ponovo radis za nas kao nekada?
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 16:11
Pogledala ga je samo facom koja govori da nastavi da prica to sto zeli u vezi ovoga
Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 16:22
Kao sto znas mnogo toga se desava okolo...prvi Kazekage Kakashi Hatake poseduje Shukakua od koga ce uskoro kreirati jinchurikia. Pored toga traze i Hachibija.
Selo magle prvi mizukage Urami Ketsukei trazi Sanbija kojeg ima pored toga selo stene i prvi tsuchikage Daniel Hyuga trazi rokubi demona. Okolo se desava veliki lov na demone u cilju da se skupi moc i odbrani teritorija.
Urami i Kakashi su vec oformili alijansu selo peska i selo magle tako da rade zajedno.
Malo je onih koji uopste mogu da obuzdaju demona i najmanje zarobe takve osobe su retke jedina osoba koja moze kreirati jinchurikie je prvi kazekage Kakashi Hatake a osoba koja moze zarobiti demona na duze vreme je Urami Ketsukei prvi mizukage. Ja znam kako to uraditi ali trebaju mi jos neke stvari da se kompletira proces.
Pored toga znam da i ti posedujes to znanje da mozes demona da zarobis i cuvas koliko zelis zatvorenog tako da si vrlo vazna osoba u ovom projektu jer to to cini trecom osobom u 5 velikih nacija koja to moze.
Pored toga vodja si uchiha klana a tvoj klan je vrlo dobar kada je to u pitanju. Kao vodja klana znam da si citala tajne spise uchiha klana i znas na sta mislim.
Ali ni to nije sve u celoj zemlji vatre i selu lisca pored hokagea Minata ti si najaca osoba. Tvoje znanje jutsua i umece u borbi je vrlo zavidno u levelu mnogih legendarnih ninji kao sto su ninje iz drugih teritorija.
Tako da nam treba tvoja pomoc u cilju obuzdavanja demona i njegovog zatvaranja u cuvanja dok ne dodje dan kada ce nam trebati.


Pomozi nama akatsuki organizaciji ponovo i vraticu ti sve osobe koje si izgubila u zivot! Tako ces moci da se iskupis za grehe koje si ucinila...
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 16:36
Zanimljiva prica o tome...Znam na sta mislis ali isto tako znam da to sto govoris je nemoguce...Mrtvi ostaju mrtvi ne mogu biti vraceni u zivot...
Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 16:39
To je istina ali kazem ti ako skupimo svih 9 demona i uz moc koju ja posedujem moci cemo to da uradimo cak i mnogo vise od toga!?


Ovakvu priliku neces imati, moci ces da ispravis sve greske iz proslosti i cak pomognes svima okolo sebe i svom selu! Dobro razmisli!

Zato cekam tvoj odgovor da li si sa nama ili ne?
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 17:45
Ja.....
Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 17:46
Ulaz u akatsuki hideout Animal_pein_by_zierra1986-d4z1eh0


Tako, dodji sa nama, ne samo da ces ispraviti sve i pomoci svima i sama ces postati mnogo mocnija....
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 17:50
Ulaz u akatsuki hideout Image

Ne! Nikada vam se necu pridruziti! Ali sada kada znam da mozes biti pretnja kasnije ne mogu te pustiti tako lako da odes. Ubicu te i uzeti sve tvoje tajne i resicu probleme na moj nacin!

Spremi se da umres!
Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 18:00

Ulaz u akatsuki hideout Animal-Path-pein-19742155-1280-720
Ulaz u akatsuki hideout Animal-Path-Human-Path-pein-19741925-1280-720



Hhahaahhaahhaha you fool!


Imala si sanse da zivis i radis sa nama ali ziva ili mrtva nista mi ne znacis! Sa mojom moci mogu lako da ti uzmem znanje koje mi treba milom ili silom!

Zato ces sada umreti!



Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000 -30

Cela pecina se puni dimom.
Ulaz u akatsuki hideout Bt96


Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 18:13
Health(Zivot)  800
Energy(Energija) 850
Chakra(Cakra) 1000 -30


Moram te prvo analizirati sta imas od moci

(koristi vatru znaci element ovo je tehnika koja onemogucava vid cak i njemu tako da nebi je koristio ako nije sensor tip sto znaci da ne mogu da se sakrijem u dimu ali isto tako stoji na ulazu ne mogu da pobegnem dim tako da moram naci strategiju da ostanem u dimu ali da me ne nadje.)

Zatvaram oci i ostajem u dimu

Ulaz u akatsuki hideout 4ur4
Ulaz u akatsuki hideout 58nj

Stvaram tri klona u koja rasporedjujem jednako chakre to znaci da nas 4 ima sada sa istom chakrom od 250.


To znaci da cak iako si verovatno sensor kao sto mislim da jesi ne mozes reci ko je od nas prava osoba tako da neces znati kojeg da napadnes ti si samo jedan.
Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 18:31
Health(Zivot)   1000
Energy(Energija)  1000
Chakra(Cakra)  970 -60


Hooo nije lose nista manje nisam ni ocekivao od shanina sela lisca!

I meni su oci zatvorene tako nalazim te gde si
Ulaz u akatsuki hideout Ma0g


I radim ovo gledano da smo u prostoriji sta god da uradis i ti i tvoji klonovi bice uhvaceni u ovo ali pazi sta radis oci su ti zatvorene tako da ne znas sa cim napadam racunaj kao da je ovo skriveni potez moj.

Ulaz u akatsuki hideout G6rv
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 19:01
health:  800
Energy(Energija) 850
Chakra(Cakra) 970



Uhvatio si me


Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 20:57
Health(Zivot)   1000
Energy(Energija)  1000
Chakra(Cakra)  910 -30


Da si bila na otvorenom mozda bi imala sanse da pobegnes ali ovde nemas teren je bio u moju korist. Sada kada ti je telo paralizovano i ne mozes da se pomeras gotova si...


Ali ovo je tvoj kraj sada se spremi za tvoju smrt!


Nazalost ne mogu te odmah ubijem jer ako koristim nesto razorno unisticu i mene jer sam suvise blizu tebe ali zato cu te onesvestiti na duze vreme posto ovo pauziranje traje samo jedan potez.


Probadam te ovim i tako stanujem jos jedan potez a i primas 100 damage.

Ulaz u akatsuki hideout 62w0
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 21:05
health:  800
Energy(Energija) 850
Chakra(Cakra) 940



Nebih rekla...Otvaram oci odjednom dim je prestao i ja i moji klonovi imamo sharingan!


Klonovi
Ulaz u akatsuki hideout 25k2


Ja
Ulaz u akatsuki hideout Ftf9






Moja specijalnost nisu fizicki napadi nego psihicki dovoljne su samo moje oci da te poraze.

I ja i moji klonovi radimo ovo preko sharingana:

Racunaj x4 da je
Ulaz u akatsuki hideout Txvx


Ako me pogodis tvojim jutsuom ti ces biti pauziran 4 poteza ja cu samo jedan i pretrpeti 100 damage tako da svakako cu se osloboditi pre tebe ali ako ti ovo izbegnes to znaci da neces moci mene napadnes sto znaci da ce dejstvo ovog jutsua prestati i ja cu biti slobodna.



Oslobodicu se ali zato sam morala zrtvujem suvise chakre jer klonovi nemaju kontrolu veliku samo 10% od moje a to je 40 kontrole
Anonymous
Gost
Guest

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 21:17
Health(Zivot)   1000
Energy(Energija)  1000
Chakra(Cakra)  910 -120 -100


Zaustavljam napad

Oslobadjam se to je 4 napada znaci moracu potrosim 100x4 da se oslobodim znaci 120 chakre.

Ulaz u akatsuki hideout Eu8r


Gledano i ti si slobodna sada mudro si to iskoristila tvoju sposobnost sharingana, podseti me da te sledeci put kada zarobim potpuno onemogucim vid!


Vidim da tvoja reputacija kao veliki ninja nije uzaludna! Zato te zelim jos vise u mom timu!


Uspela si da se oslobodis ali zato si potrosila mnogo chakre ovu borbu ne mozes da nastavis! Ne mozes nikako da pobedis sa tako malo chakre!




Radim ovo sada!

Ulaz u akatsuki hideout Me7a
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Sat 22 Feb 2014, 21:32
health:  800
Energy(Energija) 850
Chakra(Cakra) 640  -230


Zapravo ostalo mi je dovoljno chakre da porazim! Moji klonovi imaju 40 kontrole i 250 chakre su imali aktivacija sharingana
im je potrosila samo 30 chakre a genjutsu 60 chakre tako da od 250 ukupno im je ostalo po 160 chakre kao i meni 160 kada se vratila sada je imam 640 dovoljno je da te porazim imas samo 100 chakre vise od mene kada se sve svede!
Chakra je najmanje bitna!



Sada ces videti jednu od mojih omiljenih kombinacija koje sam sastavila radim ovo i postajem ogromni vatreni zmaj koji ide prema izlazu.
Pored toga sto si rado struju tvoj napad nije razoran da razori nesto ali moj jeste tako da cu urusiti ceo hideout i izaci napolje u vidu zmaja naredna dva poteza i tako izbeci tvoj napad.
U vatri se mogu kriti naredna 2 napada tako da tvoja struja ne moze mi naskodi to jest fizicki napad kao struja a posto sam uradila velikog zmaja od vatre 600 damage koji negira struju i plus sam deo vatre u isto vreme mogu i da izbegnem i razrusim hideout bez opasnosti da mi se nesto desi i da me urusavanje povredi dok ti ostajes dole dok stene padaju na tebe i nanose 600 damage!!!


Ulaz u akatsuki hideout P44l
Ulaz u akatsuki hideout H5on


Sayonara!


Ulaz u akatsuki hideout Great_Dragon_Fire_Technique_2
Sponsored content

Ulaz u akatsuki hideout Empty Re: Ulaz u akatsuki hideout

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum