Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selo oblaka - Hvatanje demona

+4
Fuu
Tenzo
Laza Srb
NNW Game Master
8 posters
Go down
Fuu
Fuu
ANBU

Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Empty Re: Selo oblaka - Hvatanje demona

Mon 10 Mar 2014, 22:16


Kako ti kazes Yamato hvala ti na pomoci jos jednom (skidam masku)


Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Ral10nen
Yamato
Yamato
Academy Student

Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Empty Re: Selo oblaka - Hvatanje demona

Mon 10 Mar 2014, 22:20
Uvek mi je cast raditi sa vama lady Himiko, iako si napustila selo za mene si jos uvek vodja anbua i moj kapetan tako da uvek cu ti pomoci. A sada moram krenuti put me zove videcemo se nekad verovatno.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Empty Re: Selo oblaka - Hvatanje demona

Mon 10 Mar 2014, 22:22
Kako ti kazes, moja misija je gotova...


(pogleda dalje prema obliznjem drvetu)

Izadji znam da si tu.
Mask
Mask
Academy Student

Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Empty Re: Selo oblaka - Hvatanje demona

Mon 10 Mar 2014, 22:24
Hee
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Empty Re: Selo oblaka - Hvatanje demona

Mon 10 Mar 2014, 22:25
Misija je zavrsena, selo oblaka unisteno i pod nasom kontrolom jer je Raikage Laza gotov a i demon je zarobljen spreman da ga uzmes.
Mask
Mask
Academy Student

Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Empty Re: Selo oblaka - Hvatanje demona

Mon 10 Mar 2014, 22:29
Odlicno! Ne samo da smo sprecili Raikagea da uzme demona nego smo i zarobili demona, raikagea si ubila pored toga povukla tvoje veze i postavila svog coveka kao novog raikagea tako da je selo oblaka tehnicki u nasoj vlasti , a pored toga dobra si i sa Yamata. Nisam pogresio sto sam tebe uzeo u organizaciju. (steta sto neces....).

Prosla si test vrati se u hideout tamo cu ti kao sto sam obecao reci nase planove i ostalo.


(stavlja ruku na demona i demon nestaje skroz)


Jedan demon gotov

(da zelim mogao bih odma lako uzmem druge demone ali ne smem da mnogo menjam tok moram cekati prave trenutke ili ceo plan moze propasti....)


NESTAJE
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Empty Re: Selo oblaka - Hvatanje demona

Mon 10 Mar 2014, 22:30
Onda cemo se videti u hideoutu!

(nestaje)
Blaza Uchiha
Blaza Uchiha
Academy Student

Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Empty Re: Selo oblaka - Hvatanje demona

Mon 10 Mar 2014, 22:57
Nekoliko dana kasnije


U selu oblaka se odrzava se sastanak da novi raikage Blaza Uchiha preda svoje planove ostalima.




Blaza ulazi u salu za sastanke i seda dok gleda sve okolo sebe i pre nego sto je poceo prica pomisli...




Konacno sam postao raikage ovo sam cekao dugo vremena, moram priznati da nije bilo nje nebi jos uspeo da ovaj plan sprovedem 


zatim se priseti




flashback:












Nedaleko od sela lisca Yamato vodi Blazu.


Yamato: Drago mi je da si resio da saradjujes samnom, iz istog smo sela, znas dobro ko sam i da sam ovde zbog misije za razliku od tebe koji si odavno pobegao iz sela lisca i postao clan oblaka. Ali isto tako znam za tvoje planove da dugo planiras da postanes Raikage. Hajde upoznacu te sa jednom osobom koja ce ti to pomoci.


Blaza: Ucinicu sve sto je potrebno samo da postanem Raikage ne pitam za cenu!!!


*Dolaze na mesto sastanka i vide Himiko.


Yamato: lady Himiko cime treba da zahvalim tvojim kontaktom da se nadjemo ovde i da povedem ljude od poverenja?

Himiko: Yamato dugo se nismo videli ali nemamo vremena za caskanje situacija je vrlo ozbiljna, verujem da si upucen sta se desilo u selu lisca i gde sam ja sada.


Yamato: Znam sve ali isto na mene uvek mozes racunas jer znam da sve radis za dobro sela.

Himiko: A sada koga si to doveo?

Blaza: (kleknu) lady Himiko nisam znao da ste to vi. Recite sta treba i ucinicu.

Himiko: Blaza? Blaza Uchiha, dugo te nisam videla nisam znala da si jos uvek ziv. Odavno si nestao iz sela.

Blaza: Povukao sam se mometna kada ste i vi napustili selo pre 10 godina jer je Dante Uchiha postao vodja umesto vas na prevaru. Znate da sam uvek postovao vaseg oca kao i vas. Kada sam cuo sta se desilo i kako je izdao vaseg oca da zauzme uchiha klan a i da ste vi napustili selo napustio sam i ja. Sta god da ste desi vi ste za mene vodja uchiha klana kao sto i jeste trenutno. Recite sta treba i pomoci cu vam.


Himiko. U redu je drago mi je da jos uvek vidim stara lica.
Pa ovako reci cu vam sve kao prvo o organizaciji a zatim i o planu...



.................................



flashback se zavrsava


Blaza pomisli dok gleda ljude okolo sebe.




Hahahahahahah zahvaljujuci lady Himiko konacno sam ostvario moj plan!!!! Ali to nije sve organizacija u kojoj je...... Suvise je jaka moram dobro iskoristiti tu vezu sto sada imam da prigrabim jos moci za selo oblaka i moju imperiju!!!

Ustaje i pocinje da prica pred svima




Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Colored_Ryun_manga2



Sada kada sam ja raikage novi!!! Necu napraviti greske kao Laza!? Uradicu sve sto je u mojoj moci da selo oblaka ojaca!!! Prosiricemo prvo nase teritorije sto vise!! Da ojacamo nasu drzavu i selo!

Idemo u rat!!! Selo sakriveno u pesku bice unisteno!!!!!


KRAJ
Sponsored content

Selo oblaka - Hvatanje demona - Page 3 Empty Re: Selo oblaka - Hvatanje demona

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum