Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Prodaja sharingana Empty Prodaja sharingana

Mon 21 Apr 2014, 09:28
Resila sam da prodam sharingan oci i to imam dva komada ociju onome ko ponudi najvecu cenu (od vrednih jutsua, tokena, ryoa, itema, oruzja pa do zivih mocnih osoba kao hokage ili ostali na poziciji).


Sharingan je level 200 sto necete nigde moci da nadjete znate i sami koliko je vredan sharingan lvl 200 jer ako presadite slabiji sharingan ne mozete da ga razvijete mozete imati samo ono sto je imao taj sharingan do tog levela.
A ako zelite sharingan i ako ocete jak sharingan moracete da ubijete nekog ko je lvl 200 a to nije nimalo lako jer je gotovo malo takvih ninji!

Inace sharingan je od ninje Dantea Uchihe! Da lepo ste culi Danteov sharingan koji je cak pripadao i vrednom ninji tako da mogucnosti su ogromne ukoliko ste bili u srodstvu sa njim.


U privatnu mozete da mi ponudite cenu ili sta trazite i dobicete ga ukoliko budem zelea da vam ga prodam za to.


Ne propustite ovu priliku jer nece je imati vise a ove sharingan oci su sve samo ne za bacanje pored mene jace sharingan oci necete naci nigde 100%
Conte
Conte
Academy Student

Prodaja sharingana Empty Re: Prodaja sharingana

Mon 21 Apr 2014, 15:56
taj sharingan je spaljen sa njegovim telom, tako da se ne racuna da ga imas
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Prodaja sharingana Empty Re: Prodaja sharingana

Wed 23 Apr 2014, 09:10
A kako to odjednom sad? Kad smo to u labaratoriji odavno uradili i niko se nije zalio a svi su videli?
Mene briga jos bolje ne volim da se sharingani uchihe setkaju okolo u ninjama koje nisu to, ali sam mislila kada ih vec imam bolje da zaradim nesto x'D
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Prodaja sharingana Empty Re: Prodaja sharingana

Wed 23 Apr 2014, 10:25
Znam da nije moje da se mesam,ali se ti pro**ravas. 

'Mene briga jos bolje ne volim da se sharingani uchihe setkaju okolo u ninjama koje nisu to'
Sponsored content

Prodaja sharingana Empty Re: Prodaja sharingana

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum