Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napad na selo lisca

+10
Danteo Uchiha
Law
Jumive.
NNW Game Master
Kanno
Kotetsu Endo
Amaya Senju
Akio Senju
Tokuchi Toua
Kratos
14 posters
Go down
Pain 2
Pain 2
Special Jounin

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Sun 15 Jun 2014, 16:18
HP: 0
EP: 30
CP: 100

Xaxaxaxaxaxa pobedio si axaaaxaxaxaxaxaxaxaxaxa sada cu oziveti sve osim jednog xaxaxaxaxaxaxa ali uradio sam ono sto sam zeleo zarobio sam demona tako da mi vi smrtnici uopste niste bitni ajde ko ce ostati mrtav...Zero? Danteo? Byakuya? Ili neko treci?
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Sun 15 Jun 2014, 16:20
Prokletnice!!!!!!!!!!!!!!!! U redu ako vec hoces tako onda Byakuya ostaje mrtav...A Danteou izbrisi secanja da sam ga napao! Neka se seca da je umro (Ovo niko ne cuje posto su svi u selu a mi smo ispred) i da se borio protiv animal patha! Ajde da vidimo da li si bog!
Pain 2
Pain 2
Special Jounin

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Sun 15 Jun 2014, 16:23
Xaxaxaaxaxax u redu bice tako!!!!

(Stvara se Naraka Pain ovo je sve vreme bio hologram tj ovo sto smo pricali ja i jellal znaci stvara se Naraka Pain i ozivljva celo selo svojom posebnom tehnikom tj ozivljva sve sem Byakuye on ostaje mrtav)

Napad na selo lisca - Page 12 500px-Samsara_of_Heavenly_Life_Technique

Xaxaxaxaxaxa evo i druga zelja (pre nego se ozivi dante Human path se stvara i brise secanja sto ga je jelall napao seca se svega sem tog trenutnka kada ga je napao nece moci da povrati deo secanja posto je on isecen kao deo duse ali nista ne gubi samo pamcenje na taj dogadjaj svi painovi kao i tela nestaju a Hologram govori) xaxaxaaxxa uskoro cu vas sve unistiti!!!!
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Sun 15 Jun 2014, 16:27
Znaci gotovo je ova nocna mora je zavrsena sada smo svi zivi sem Urami-same i Byakuye...Steta sto je ovako ispalo... Ovo je velika tragedija za Konohu...Pamticemo vas Urami-sama, Byakuya-sama kao velike ninje!!!! I ne brinite prenescu poruku vasem uceniku (sve vreme je gledao prema nebu zatim pogleda prema ninjama sela lisca koji su sada zivi i ovde postujte svi i ne morate ali mozete slobono da se krecete) Ovo selo dok sam ja na njemu nece pasti! Dok su ninje konohe zive selo nece nestati! Sada hajdemo da izgradimo selo ponovo da bude jos jace nego pre!!! (Uzima tela Uramija i Byakuye i nosi ga unutar sela)
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Sun 15 Jun 2014, 20:05
Huh...ovaj pakao se konacno zavrsio...Hvala nebesima da ste dobro Lorde Jellal!
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Sun 15 Jun 2014, 20:22
Napokon se ovo zavrsilo....Konacno mogu da zatrazim dozvolu za ulazak(nasmesi se i pogleda ayamu i jellala)
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Sun 15 Jun 2014, 20:23
Pa hajdemo da pocnemo da obnavljamo selo..Mozda nas Pain opet napadne ko zna..(Ide prema selu)
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Mon 16 Jun 2014, 11:32
(Pridize se polako otresajuci prasinu sa sebe,video je Kotetsua sa desne strane medju zbunjem.)
Gotovo je izgleda?(Upita ga,videci i sam rezultat na terenu)
(Preseti se nekih stvari koje je video u smrti i strasan bol ga presece,uhvati se za glavu za trnutak a potom krenu ka terenu.Namesti Samenhadu malo u njen opasac i zapali poslednju cigaretu sto mu bejase ostala.)
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Tue 17 Jun 2014, 13:50
(ugledavsi Dantea rece) Lorde sama probudili ste se konacno.(izgovorivsi to zamisli se i rece) Lorde procitajte mi misli, to je najmanje sto mogu da uradim za vas i za Karasu
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Tue 17 Jun 2014, 20:06
(Sa cudjenjem primi Kotetsuove reci)
Sta je tako skriveno ostalo?(pomisli u sebi)
(Potom se okrenu i hladnim pogledom prodre u njegov um(palim sharingan i koristim klan tehniku lvl 150 za citanje misli,ne stavljam kartice jer ima neki bag u shopu))

(Prekinuo je jutsu posto video celu borbu i njene tajne koje su se odigrale pred kapijom usled Painovog napada u vidu secanja iz Kotetsuovog uma.)
(Okrenuo se prema Konohi)
Vidis Kotetsu ti si mlad shinobi i sigurno ces jednog dana ti biti onaj koji ce sa mnogima krojiti sudbinu sveta ninji,zapamti neke stvari vrede vise,neke stvari su ispred tebe,ispred tvog zivota.Jellal Mystogan i ako je pokusao da me ubije sada je Hokage i ja cu mu pomoci u njegovoj duznosti jer sada je mir ono sto je konacno i samo ga ljudi koji su sada deo sela skrivenom u liscu mogu izboriti.Ovaj svet bice ociscen to je moj nindo,moj put ninje i necu staviti sebe ispred njega.Hajdemo sada,treba da obnovimo selo...(Krenuse ka Konohi,a Danteo nastavi otpocetu cigaretu)
Sponsored content

Napad na selo lisca - Page 12 Empty Re: Napad na selo lisca

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum