Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Law
Law
Administrator

Pravila ostalo o borbi i tome slicno Empty Pravila ostalo o borbi i tome slicno

Fri 30 May 2014, 20:35
Ovde cu pisati neka pravila zbog nesuglasica koje su se desavale tokom borbe.

*Kada protivnici napadaju taijutsu-om jedno drugo oboje primaju damage u zavisnosti od damage-a taijutsua npr jedan protivnik uradi taijutsu damage 250, a drugi damage 200 znaci prvi prima 200 damage a drugi 250.

*Sharingan ne vidi kroz dim cak i rinnegan je onesposobljen zbog dima skriveni potez u dimu mozete videti sensorom i byakuganom da napomenem to se isto vazi ako smoke bomba bude bacena na sredinu terena ili pravo na protivnika.

*Sensor spada u pod potez ali npr. ako neko baci smoke bombu i sa sharinganom pogleda u dim a taj neko je uradio tehniku da vas zaslepi vi to necete moci izbeci jer sharingan ne vidi kroz dim a i tacno gledate gde se napad prouzrukuje.

*Ne mozete nijednu tehniku aktivirati pre borbe mislim na to da idete direktno 1 na 1, a u pm npr pisete palim to i to da protivnik ne zna ali mozete npr. da palite sharingan ako putujete negde i slicno

*Kada se dve borbe desavaju u isto vreme npr. sada se neko bori sa Painom na kapiji sela lisca, a u borbi 1 na 1 u vatri 1 se bore Himiko i Dante oni su odigrali 45 postova a ovamo je odigrano 25 sto je razlika od 20 postova, sto znaci onaj ko zeli da dodje u borbu morace da saceka 20 postova da se odigra i + 1 post borbe posto su se ovi borili u vatru 1 a selo lisaca je jedna oblast od vatre 1.

*Pravilo za multiborbe glasi ako neko otvori multiborbu u temu tu se moze umesati svako u zavisnosti za koga ulazi npr sada se bore Himiko i Dante i ja sada hocu da upadnem za Dante-a ja cu bacati kockicu i u zavisnosti koji broj dobijem toliko Danteovih poteza cu morati da cekam, npr sada ja dobijem 4 i morace Dante da odigra 4 poteza da bih ja usao.

*Borba 1 na 1 nikako ne moze biti na kapiji npr. sada se Minato i Dante susretnu na kapiji i pocnu borbu i otvore temu u borbe 1 na 1 to je nemoguce borba na kapiji je otvorena borba i moze svako da upadne nikako ne moze 1 na 1 borba da bude.

*Sada vezano za Genjutsu posto ili da primis genjutsu ili da iskoristis bleeding tehniku isto mu dodje tako da evo novog pravila kada neko primi genjutsu od 400 damage primer nece moci da radi napade taj potez.

*Sensor tehnike tipa chakra plasma mogu ostati i duze poteza na terenu i mozete upravljati njime ali kada napadate morate na pocetku svog poteza da napadate kada je njegovv potez on ima sanse da se odbrani

Ovde cemo i dalje pisati nova pravila to je to za sad
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum