Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Madara Uchiha

+8
Izanami Uchiha
Danteo Uchiha
Sassori
Dante Uchiha
Hisagi Shuuhei
Stewcha
Ognjen-Shadow Ninja
Tokaji Hayato
12 posters
Go down
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Madara Uchiha Empty Madara Uchiha

Sat 28 May 2011, 08:45
Madara Uchiha covek koji je prvi posedovao mangkeyou sharingan i postao jak i vodja klana, bio je jedan od prvih osnivaca sela sakrivenog u licu, kasnije se borio sa Hashiramom prvim hokageom buducim i izgubio i tada se povukakao i svi mislili da mrtav. Kasnije se pojavljuje kako napad selo i kako je pomogao itachiju da ubije svoj klan...
Pa onda pod maskom Tobija koji tvrdi da je madara uchiha (iako sve zna o njemu i slicno ja mislim dda to nije madara)

Mada jednom kada je Madara pricao sa sasukea rekao mu je da uchiha imaju specijalnu chakru i da je on rodjen sa vrlo specijalnom chakrom i da je verovato to razlog sto zivi ovoliko dugo...

A opet kada Nagato iskoristio onu moc da ozivi sve, madara je rekao nisam mislio da ce tako lako iskristiti ti trebao je to iskoristiti na meni... nzm sta je mislio pod time...

Ali gledao videli smo kada je madara otkinuo ruku da mu je bila kao zetsuova ono belo imala je... Pa znaci ko zna mozda je madara ipak u obitovom telu nekako...

Slike:
Spoiler:
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Sat 28 May 2011, 08:52
I ja mislim da je Madara uzeo Obitovo telo, ja mislim da je on bio bio tu u blizini kad se se sve ono izdesavalo sa Minatom,Kakashijem,Rin i Obitom. pogledaj ovo Tokaji odgovara zar ne:

Madara Uchiha 27118364

Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Sat 28 May 2011, 14:05
Pa tobi ima sharingan na oba oka sto se vidi kada se bori sa konan i ona mu slomi levu stranu maske...

Mada i ja sumnjam da je to obito ili njegovo telo... Evo nekih mojih dokaza...

Ovo je scena kada je Tobi skinuo masku i pokazao pravo lice Kisamemu u 142 epizodi shippudena

Pa uporedite madarinu strukturu lica, brada odnosno donji deo lica mu je mnogo siljatiji i ostriji dok ovde na tobija lepo se vidi donji deo lica i da mu nije toliko uzaki i siljat kao madari lepo se vidi odakle pocinje brada vidite...

Madara Uchiha Tobi_i10


Mada kada je on skinuo masku Kisame kaze ovaj svet je pun lazi... Nikada nisam ocekivao da si ti iza maske Tobija... prvi mizukage... mislim Madara...
------------

Prvi mizukage je bio kontrolisan od strane madare tako kazu...

Ali moguce je da madara koristi obitovo telo i zato tako dugo zivi... Kakuzu ili Zetsu je ladno mogao da popravi telo od obita nakon sto ga stena smrskala...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Tue 08 Nov 2011, 11:31
Tobi nije Madara, videli ste da je Madara ozivljen sa Edo Tensei
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Fri 22 Mar 2013, 16:01
Tobi je Obito i tu nema nikakve dileme,ali meni jos nije jasno to da je Kakashi ubio Rin,sumljm da je to uradio posle obecanja koje je dao Obitu...mislim da je Madara na neki naacin umesao prste ali nisam siguran kako... Mad
Sassori
Sassori
Academy Student

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Mon 09 Dec 2013, 22:21
Kakashi je ubio Rin jer ga je vrv Madara kontrolisao ili tako neko Kakashija sa amatsukami ili zbog neke lazi npr da su mu rekli da je Rin izdala selo
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Mon 06 Jan 2014, 10:02
Ja mislim da je Rin nekako ubedila Kakashija da je ubije, nzm zašto, ali mislim da je Kakashi to uradio svojevoljno, mislim niko ga nije kontrolisao.
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Fri 31 Jan 2014, 20:30
Na samom kraju je izgleda stvarno tako i ispalo...
Kakashi je covek sa najtuznijom pricom.
Izanami Uchiha
Izanami Uchiha
Chunin

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Sun 02 Feb 2014, 15:33
Nemoguce je da ga je Madara kontrolisao,Madara je tada bio u dubokom snu. :DD
Issei Hyoudou
Issei Hyoudou
Genin

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Sun 02 Feb 2014, 17:52
Madara nije manipulirao obita.. obito je sam krenuo sa madarom jer je vidio da je kakashi ubio rin.. Yoruichi kakashi nije svojevoljno vec je rin sama stala da on ne ubije onog kiri ninju vec nju jer je postala dzincuriki three tailsa..
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Mon 03 Feb 2014, 03:26
Rekla sam svojevoljno zato što je bilo tako.Niko ga nije kontrolisao ili tako nešto. On je i sam znao da je to najbolje rešenje. A i ako se Rin sama bacila pos njegov kunai, sve jedno niko nije kontrolisao njega.
Itachi Uchiha.
Itachi Uchiha.
Genin

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Tue 20 May 2014, 10:19
Svi se raspravljate ko je tobi evo da vam ja ispricam ako niste znali,kada je ona stena pala na obita i kada je obito dao kakashiju sharingan posle sve doso je madara i spasao obita, ali tada je on imao oko sedamdeset godina, i bilo mu je jedna strana lica smrskana,zatim,madara mu je reko da ce uzeti njegovo telo zato sto je spasao njegov zivot i kako bi se obito na taj nacin oduzeti madari, i tako je madara uso u obitovo telo, ali zvao se tobi,imao je masku i stalno se glupirao pa ga clanovi nisu shvatali ozbiljno,ali posle se uozbiljijo i on i zetsu su ubili pola akatsukija znam jos mnogo stvari ali nmg sad da pisem ako nekog nesto interesuje neka mi se javi na privatnu poruku. hvala!
Rikudo Sennin
Rikudo Sennin
Jounin

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Tue 20 May 2014, 22:41
madara nikako nije usao u obita ili mu uzeo tijelo jedan od zetsu ponudio se obitu da nosi njegovo tijelo i obmoto se oko njega da mu da snagu uostalom ko cita mangu predposlednji chapter Rkidou Madara priznaje obitu da je sve isplanirao i smrt Rininu i njegov prelazak  na tamnu stranu -Madara je genije.Sav zivot obitov bio je isplaniran po madari do detalja.Obito je je kasnije uzeo ime tobi i pravio se da je bud**a sharingan ispod maske nije njegov i zrtvovo ga je za izanagi (kasnije je stavio rinegan)
Inace madara je natjerao Yahika da stvori aktsuki i dao je nagatu rinegan-genije do bola.
Sponsored content

Madara Uchiha Empty Re: Madara Uchiha

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum