Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Fri 03 Jun 2011, 23:23
Kao sto ste videli borbe su konacno zavrsene i pobednici su sledeci:

1.Tokaji Hayato
2.Daniel
3.Kotsu


Ove ninje imace tutulu posebnih ninji sve do drugog tunrira kroz 6 godina (6 meseci) a uz to dobice vredne nagrade

Borci imaju pravo dok im se ne uruce nagrade da daju svoje konacno misljenje ako zele da dopuste da ih neko izazove i uzme titulu na turniru ili ako zele da je predaju nekom!!!Kada im se uruce nagrade postaju zvanicne tri velike ninje

Pobednici neka se jave ovde na urucivanje nagrada i ostalo
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Re: Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Fri 03 Jun 2011, 23:29
Sto se tice tehnika koja je usledila nakon Kotsuovog chakra weba koja je mnoge uplasila i odvukla u crnu rupu, Kotsu je odlucio da ih sve vrati tako da su svi slobodni zivi i zdravi Very Happy
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Re: Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Fri 03 Jun 2011, 23:31
Ja izazivam Tokai Hayata na borbu za prvo mesto na turniru... Ako ima karaktera prihvatice borbu...
Ja imam pravo na borbu jer sam sa razlogom bio odsutan... Bio sam u bolnici i slomio sam nogu... I iz bolnice nisam mogao da se javim...
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Re: Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Sat 04 Jun 2011, 09:22
Sto bi to radio.... Ja sam se posteno borio i mucio na forumu, i ti sada zelis kazes imas pravo na borbu... Pa onda imaju i Zacui, Azken i Naruto jer isto se nisu pojavili.... Nas ne zanima da li si ti polomio nogu ili glavu nisi dosao i to je... Ja sam rekao moje razloze sto sam se borio ali namerno cu nagradu zadrzati za sebe bas da se vi nebi docepali, pricate o god modu a sta ste vi onda dobio si dzabe sve tehnike kao minato space -time i sealovi a uz to i sage mode isto i conte nabudzio se samo zato sto je admin a nikada se nije ni borio niti sta cak nzm ni kako je postao takav... Neki spiriti i nesto... Isto i daniel ima summoning koji mu je verovatno stewcha ili conte napravio koji premasuje sve moci summoninga a npr conte je branio yamatu za onog zmaja sto je upola slabiji od onog tigra... Tako da je Gaara bio celo vreme u pravu kada se zalio na Contea i tu "bandu" izvredjali ste coveka i slicno i jos ste imali obraza da se vratite na forum kada vas je stewcha vratio... A gaara je samo dokazao da pametniji popusta...

I ako cemo gledano definisite mi sta je god mod na forumu!???
Znam ja ako ninja npr se nabudzi sam kao admini naprimer Kisaia posteno ako cemo jeste god mode ali razumem isto da je to za pricu i da se Kisai nemesa u nase planove i ostalo i da kada bude vreme to ce biti gotovo...

A sta ako ninja sam postane takav napredovanjem??? a sta cete onda... Ovo bi bilo sve po pravilu... Npr. navodim minata, ima sage mod, space time, uzme sharingan, rinengan, byakugan, npr uzeo je rokugan i ostale tehnike uz to sa turira... i napreduje i napreduje sta znam uzme ono da ima cetri srca i nabavi sva cetri srca, edo tenesi, i jos neke stvari, wood rellse, ice to je sve po pravilu i ninja je sam postao bog i najaci i naravno admini bi to zabranili a pod kojim pravom sve je uradio pravilno???? jer je sve dobio posteno i posle kazete da ne zelite da bude god mode a obicne clanove kao ja, minato, yamato i jos neki sputavate i branite a dodajete sve kisaiju, conteu, danielu jer ti je brat...
Mislite da sam suntav i da neznam sta ste hteli samnom da uradite kada ste me pitali da mi pomognete i igrate za mene ovu borbu...hteli ste da namestite da ja izgubim a daniel da dobije samo zato sto sam u zenkai organizaciji...

Sto se tice turnira osvojio sam i sta jer vam krivo sto sam se zalepio za kisaia i ucim svasta... znam da vam svima krivo ali gledano svi su nekada imali korist od njega sto bi za neke stvari bilo nemoguce da dobijete ovako...Ja sam nasao moj izvor moci na vreme i nikom nisam kriv sto on nije tako uradio
I zato sve sto sam radio je po pravilu i samo jednoj osobi bi sada predao automatski sve ovo a to je Sabaku no Gaara..

a protiv tebe minato nemam nista sta vise jedan si mi od drazih ninji sa foruma..

a meni je zao ako sam pokvario adminima planove zato sto sam pobedio...

a da sto se tice roukugana to slobodno mi dajte ali necu koristiti nikada cuvacu ga jer naravno to bio god mode... admini prvo kazu nesto pa posle kazu da nemoze tako da necu da rizikujem da se opet prave svadje za nista a isto i znam da me sada mnoge mrzi jer sam dobio nesto sto su mnogi zeleli...



i jos nesto smo cu da kazem da su najbolji admini stewcha i gaara, stewcha koji ima neverovatno mocne ideje za forum i igru i koji je sve ovo napravio i smislio i gaara koji je tu da sve ide po pravilima... Uostalom oni su i stariji i znam da imaju iskustva sa druge forume i koliko god mi mislili da nesto nevalja admini su uvek upravu... I imaju plan ako se nseto desi sto bi brinuo a znam da nisu glupi da puste da ceo zenkai dodje i pobije sve neko sve je sa razlogom a oni sto zele da odskacu od drugih se bune protiv njih i slicno

pa jel znate vi da na drugim forumima bi ste dobili ban da se protivite bilo sta protiv admina ili moderatora oni su uvek u pravi bilo sta da je i koliko da je neposteno i ono sto kazu to je kraj! nema rasprave da li ti mislis treba da bude onako ili ovako , ono pravilo tako ovaj pobedio tako to njih ne zanima, oni vode forum i znaju sta je najbolje za forum i kada kazu nesto to je kraj nema rapsrave da se kao na ovom forumu uvek svadjate i slicno e takav je gaara bio rekao je i gotovo ako ti se nesvidja kako funkcionise forum slobodno idi netrebas nam ko god da si!!! Takva je politika na svakom forumu... e stewcha to ne ume nego sve pusti ali zato gaara je bio strog i kaze i to je to a to sto ovde ima neki sto uvek vole da budu glavni i misle da se sve vrti oko njih se bune i nazivaju gaaru svakakvim imenom i na kraju uspeli da ga isteraju... Pa ja da sam na njegovom mestu toliki trud je ulozio ovde i vreme i da dodje neko da ga zeza pa ja bi odmah ban sve pa neka forum bude prazan i smo ja da ostanem ali stewcha je sve to vratio to je jedini minus koji imam na njega...

ja sam ispisao svoje misljenje i neka misli sta ko oce a onaj ko kaze nesto protiv ovoga samo se nasao u ovome i potvrdice da je sve ovo istina , pa kazite i vi da nije...!!!
Pa ja sam dosao na forum da se zezam i zabavim i bas zato sto je drugacije on naruta anime, imamo slobodu da izmenimo sve da pravimo nasu pricu na toj osnovi ovakvo nema nigde znaci gledao sam rpg forum, verujte mi da nema ovo je znaci ultimat rpg koji je ikada bio na nekom forumu i treba da se potrudimo da tako i ostane... Ali ovde ipak nemamo slobodu jer admini gledaju na sve ako ojacas da te sputaju i zaustave i gledano tako nikada nemoze imati neki najaci ninja na forumu koji je gotovo bog a postao je sve svojim treningom i ostalim stvarima niko umu nista nije dao!

e pa to je to dosao sam da uzmem moju nagradu i pozdrav svima...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Re: Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Sat 04 Jun 2011, 10:13
U redu je ja nzm sto se ljute ostali... posteno niko nevoli da gubi ali jednostavno prihvatite da ste izgubili...

A ko misli da je Zenkai god neka misli slobodno ali tamo jedini ko mozda je god to je Kisai ali koliko znam on nikoga ne dira ili slicno tu je samo zbog price i kada dodje vreme to ce biti gotovo... A ostali clanovi su svi normalni postali su takvi tako da sto je rekao tokaji niko vam nije kriv sto vi niste otisli u zenkai kada je imalo mesta.... to je vas problem... a gledano ima mnogi ostali na forumu koji se mogu meriti ili su cak i jaci rekao bi od ostalih clanova u zenkai a opet se bune, necu da ih imenujem...

Kisai (osmisljen od admina i sluzi za pricu kada dodje vreme bice gotov ili slicno...)

Zacui (prvi clan zenkai organizacije kao i jedan od prvih na forumu trenirao ga je kisai i gledano nije toliko jak kao sto mnogi misle)

Tokaji ( trenirali su ga svi iz zenkai i takav je postao nije toliko jak kao ostali)

Urami ( bio je mizukage i umreo , kisai je napravio klona i sada je opet ziv nema nijedne tehnike sto mu je dao kisai ili neko sve iste kao sto je oduvek imao)

Kotsu (bio je kakashi hatake koji je umreo kada je umreo kisai je napravio klona specijalnog od njega i imao je pravo da kada umre zadrzi sve moci i ostalo kada napravi novog lika, uzeo je samo lvl dok mu je health i ostale tehnike sve nestale dobio je moci slicne kao zetsu i nemoze koristiti ostale moci samo te koje su mu date, chakra web, chakra web colapse, space-time i sharninga)

I sta ocete nijedan clan zenkai organizacije nije nabudzen osim kisai-a koji je speciall charapter i takav mora biti... ostali su svojim svojim trudom postali takvi kao svaki drugi ninja....

o dosta vise rasprave o ovome kome se nesvidja neka ide slobodno ja ga ne primoravam da dolazi na forum to je vasa stvar... onaj ko ode samo ce uciniti uslugu za forum jer ce time pokazati da je on crna ovca celo vreme bio...

Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Re: Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Sat 04 Jun 2011, 10:54
Ok... cestitam Stewcho... sada imas jos jednog admina manje.... posto mi smo banda verovatno ja i Minato, Daniel i Naruto, i ova poruka se odnosila na mene.... Stewcho, ovo si mogao licno da mi kazes, a ne da pises od Tokaijev profil... mislis da sam gl*p?... pa Tokaji nije ni bio na forumu kad je Gaara bio vredjan, a ti su se postovi izbrisali... znam tvoj stil pisanja takodje.... Gaaru nisam ja isterao, na protiv ja sam ga cak doveo glasanjem... decko mi je rekao da ide zbog tebe i sto tako lako menjas svoja pravila...ccc...razocaran sam stewcho...po koji put si ispao licemer
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Re: Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Sat 04 Jun 2011, 11:31
Ja nisam ni licimer a niti pisem sa drugih profila.... i ne zanima me vise nista...
5475846985
5475846985
Academy Student

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Re: Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Sat 04 Jun 2011, 11:44
alo conte nemoj tako o stewchi...ja znam da gledam ip i nikad nije iso na drugi profil on ima owaj i nema wremena da ulazi na druge profile..!!
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Re: Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Sat 04 Jun 2011, 14:56
Slika je objasnila...

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Godmode
5475846985
5475846985
Academy Student

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Re: Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Sat 04 Jun 2011, 23:08
ja mislim da zasluzije opomenu..?
Sponsored content

Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada Empty Re: Prvi shinobi veliki turnir je zavrsen- dodela nagrada

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum