Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pricaonica.......bla bla bla xD

+65
snezana
Aria DiLaurentis™
Yoruichi Shihouin
Madara Uchiha
Danteo Uchiha
Diablo.
Sakura Haruno*
1532122
Itachi Uchiha..
Husaku Rokurou
Guts
619
Raiken Mystogan
Dante Uchiha
vanja
Oppp
Kensei Muragawa
Karura Haruko
Jumive
Brock Lesnar
Bura Tasumi
David1410
Nanami Haruko
59695
Kuroh Yatogami
Kira Izuru
Yusei Nara
Naruto Namikaze
Mei Terumi
Shikamaru
Nishi Hyuga
Akira Sakay
Mikoshi Inuzuka
Hayato Chiba
Mihaitzu Hyuuga
Takao Uchiha
Lilai
Erza Namikaze
Sarutobi Konohamaru
Dzoni Hatake
45485465
NNW Game Master
Sabaku No Naoto
Konan.
K.
Trafalgar Law
Hisagi Shuuhei
Raven
5475846985
khhh
Tokaji Hayato
Hidan
Yamato
Ryuk
Jushiro Ukitake
Namikaze Minato
Xaci Rai
Ognjen-Shadow Ninja
Conte Uchiha
4524585
Deidara
Urami Ketsukei
Blaza Uchiha
Sabaku No Gaara
Stewcha
69 posters
Go down
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 06 May 2011, 13:43
admini ne vide da Zetsu ima nesto pametno da kaze Very Happy
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 07 May 2011, 09:35
Pa Pain,Kisai, Conte je pola-pola to su special charapteri kreirani za igru i imaki svoju pricu ili slicno i zato su jaki i dozvoljeno im je preci neke granice, jer oni nisu obicni likovi... A i na forumu su otkad postoji forum to je je isto jedan od razloga...

Urami ima zabranjene tehnike??? Koliko znam ne... Jedini koji zna te tehnike zabranjene i ima skoro sve je Kisai Uchiha i po neku Pain...

Yamato
Yamato
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 07 May 2011, 10:44


Last edited by Yamato on Sat 07 May 2011, 12:06; edited 1 time in total
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 07 May 2011, 11:56
Ma admini nisu ni meni dugo hteli da gledaju misije znam kako ti je Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 07 May 2011, 18:14
pozz svima, zanima me da li neko zna koju je tehniku itachi preneo narutu?
ne mogu nigde da pronadjem..
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 08 May 2011, 00:07
Ne mozes naci jer se jos ne zna...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 08 May 2011, 09:45
Da bemu bas se pitam sta mu je preneo... Zamislite usadio mu nesto kao amaterasu ili slicno... a gde ce to nema sharingan xD
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 08 May 2011, 10:01
Pa da Amaterasu nije to je 100% msm mozda je neka "cancel" tehnika, ako Sasuke-a obuzme tama da Naruto moze da mu "vrati" razum, mozda i nije, ali nista mi za sada ne pada na pamet, jer Kishi nije dao nikakav hint...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Mon 09 May 2011, 15:18
Ja mislim da je to tehnika s kojom je Itachi mislio da spoji Naruta i Sasukea da opet budu zajedno Very Happy
Hidan
Hidan
Jounin

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Mon 09 May 2011, 16:27
Sto se ovde gore tice mojih zabranjenih tehnika recici imam 3.1.je za lov dem,ona to sam dobio kako kage,2.je da uhfatim demona u statue i tu ga cuvam,ali ovo ne koristim i to sam htio da piam admine dali da je koristim posto se zvala seal izukage tehnika(Chakra:400),3.i moj kakeigenkai koji sam dobijo dok je trajalo ono skupis 1000postovaa nazalost to sada ne postoji Sad
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Mon 09 May 2011, 19:17
zanimljivo
Hidan
Hidan
Jounin

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Mon 09 May 2011, 19:36
Da bilo je i to veoma!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Mon 09 May 2011, 21:17
Posalji Stewchi Privatnu i pitaj ga Very Happy
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Mon 09 May 2011, 21:55
Pa kako... tu tehniku sto ima hidan si uzeo dok si bio kage (urami) i prenela ti se... a da za demone je bila licna... tako da si nju izgubio to je cena smrti...

licne tehnike i od kakeigenkaia se ne prenose... Very Happy
Hidan
Hidan
Jounin

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Mon 09 May 2011, 21:58
ok ali sam zadrzao svoj kakei i thniku za demone koje mogu da zarobim samo u sebe ili druge ne one statue samo one 2
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Mon 09 May 2011, 22:29
Ne nisi zadrzao Kakei, jer tvoj Kakei je bio od Kaguya Klana...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Tue 10 May 2011, 11:33
pa da xD XD to je jedini gubitak kad umres... ostaje sve isto samo ime menjas ali gubis kekkei genkai i licne tehnike...
Hidan
Hidan
Jounin

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Tue 10 May 2011, 13:44
Da taj kakei ali ovaj sad kakaei mi je ona tehnika mada to nije kakei ali posto sam hidan sada jeste.
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Tue 10 May 2011, 14:18
jeste kekei Genkai isto kao Byakugan Very Happy
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 14:34
Moze neko da mi kaze sta se samnom dogodilo na forumu? Nije me bilo par dana pa nzm a vidim da nisam u selu magle Razz
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 14:39
PA Stewcha je dao mjesto Mizukagea Shadowu, jer nisi najavio odsustvo, da si obicni ninja to nebi imalo vezze, ali tamo fino pisu pravila za Kage-a... Sad
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 14:41
Ok.
Otkud svima tako puno helta? Razz
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 14:42
Pa svi smo na forumu dobili + 100 ja msm ako ti nije dodato obrati se stewchi Very Happy
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 14:44
Ok ali nije mi jasno kako Shadow ima tolko helta chakre Razz
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 20 May 2011, 14:45
Kada je postao kage sve mu se povecalo i jos tih + 100 Very Happy
Sponsored content

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 11 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum