Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pricaonica.......bla bla bla xD

+65
snezana
Aria DiLaurentis™
Yoruichi Shihouin
Madara Uchiha
Danteo Uchiha
Diablo.
Sakura Haruno*
1532122
Itachi Uchiha..
Husaku Rokurou
Guts
619
Raiken Mystogan
Dante Uchiha
vanja
Oppp
Kensei Muragawa
Karura Haruko
Jumive
Brock Lesnar
Bura Tasumi
David1410
Nanami Haruko
59695
Kuroh Yatogami
Kira Izuru
Yusei Nara
Naruto Namikaze
Mei Terumi
Shikamaru
Nishi Hyuga
Akira Sakay
Mikoshi Inuzuka
Hayato Chiba
Mihaitzu Hyuuga
Takao Uchiha
Lilai
Erza Namikaze
Sarutobi Konohamaru
Dzoni Hatake
45485465
NNW Game Master
Sabaku No Naoto
Konan.
K.
Trafalgar Law
Hisagi Shuuhei
Raven
5475846985
khhh
Tokaji Hayato
Hidan
Yamato
Ryuk
Jushiro Ukitake
Namikaze Minato
Xaci Rai
Ognjen-Shadow Ninja
Conte Uchiha
4524585
Deidara
Urami Ketsukei
Blaza Uchiha
Sabaku No Gaara
Stewcha
69 posters
Go down
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 19:50
Sta sta ja hocu:
1.nemoj da mi se dizes
2.niko neuskracuje tvoje pitanje
3.tebe niko nije dao da ti odredjujes jeli ili nije nepravedno za to postoje odabrani
4.sto ti milsis da si jak to je ok jer jesi alii za obicne clanove drugim reijecima nepredstavljas mi prijetnju i nisi Jincuriki jedini od nas kage-a koji ga ustvari i nema,i samo da znas cekam te veceras 1vs1 ti napravi temu
Blaza Uchiha
Blaza Uchiha
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 19:53
Smaras


Last edited by blaza on Wed 23 Mar 2011, 21:32; edited 1 time in total
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 20:02
ma moze ali ti prvo otvori borbu 1vs1
Blaza Uchiha
Blaza Uchiha
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 20:04
urami smaras


Last edited by blaza on Wed 23 Mar 2011, 21:32; edited 1 time in total
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 20:05
Ma sa mojm ces otvori!!!!!!!! ja lijep on meni otvori ako ti je mrsko ja cu za tebe samo kazi:D:D:D
Blaza Uchiha
Blaza Uchiha
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 20:18
urami smaras


Last edited by blaza on Wed 23 Mar 2011, 21:31; edited 1 time in total
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 20:40
pa onda cu ja jednostavno da napravim a ti u reko 2 dana gubis hehehe
Blaza Uchiha
Blaza Uchiha
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 21:27
Urami smaras


Last edited by blaza on Wed 23 Mar 2011, 21:31; edited 1 time in total
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 21:30
pa decko gubis onda pozicuji kage-a hahaha
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 21:37
Ljudi, smirite se, forum je takav kakav je i moramo da ga postujemo
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Wed 23 Mar 2011, 23:09
Blazo to je tako bilo na pocetku, jer nismo imali clanove, kada dođu drugi clanovi ovi Kage-i koji ne opravdavaju svoje pozicije ce otpasti...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Thu 24 Mar 2011, 13:28
I treba tako uraditi kao sto Gaara kaze
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Thu 24 Mar 2011, 23:24
Pa naravno da treba, ali sada nemamo nikakve perspektiva za tako nesto...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Fri 25 Mar 2011, 07:42
Nemamo
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 26 Mar 2011, 09:36
Da Blazo na pocetku je neko morao da bude prvi kage iako je bio lvl 1 na primer i ti si na isti nacin tako izabran iako si bio samo genin izabran si za kagea zato sto nije imao niko drugo... Ubuduce kako budemo imali jos clanova i ostalog kao kage sela postaces samo ako si jak ninja... Zato verujem da ce vecina sadasjih kagea biti smenjea jer kada dodju nove ninje u selo sumnjam da ce hteti "slabice" za svoje vodje...A uskoro planiramo da poboljsamo forum i nacin igre tako da ce sigurno biti puno puno naruto fanova ovde Very Happy...

Za pocetak radimo na napadima da bolje izgledaju zavrsio sam sa oruzjem sad moram da uradim za tehnike i ostalo... Tako da ce biti dodato puno puno novih tehnika i oruzja i ostalih stvari iz naruto sveta a neke stvari ce biti izmenjene... Specijalnim klanovima bice dodate puno novih moci iz pravog naruto anime i mnogo toga jos ce se promeniti na forum...

Sta kazete na nove napade koji trebaju ovako da izgledaju?

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Untitl33Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 1110Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 1610Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 410Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 310Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 1011
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 26 Mar 2011, 09:55
Stewcho svaka cast... Samo to mogu da kazem
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 26 Mar 2011, 11:36
zavrsio sam oruzja i ostale iteme sad ima ono najgore a to jutsu tehnike, summoning i ostalo iz te klase... imace bas puno puno.. i trebace mi jedno pola meseca da zavrsim stavim na forum ali isplatice se bice mnogo zanimljivlije i bolje... Svaki napad ce imati sliku i ostalo bice preciznije nece niko gresiti a i lepse... Very Happy Very Happy
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 26 Mar 2011, 12:42
Stewcha ovo je izvrsno, svaka cast !
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 26 Mar 2011, 15:58
Da Very Happy nadam se da ce uskoro mnogo biti lakse nece biti mnogo pisanja u borbi osim sto ubacite kod od kartice napada i vase healthe, energy i ostalo (nadam se da ce se i to prevazici, mislim da ovi sa forummotiona rade na tome tako sam cuo ;) )...Cim zavrsim sa ove slike krecem na ostale moje planove u vezi poboljasnja foruma i same igre imace mnogo novih stvari i ostalog sadrzaja da zaronite u pravi naruto svet koji cu vam pruziti!!! Very Happy :Sashead :
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 26 Mar 2011, 16:29
Svaka cast jos jednom...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 26 Mar 2011, 19:39
Borba ce definitivno biti mnogo zanimljivija jer ce potezi biti brzi
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sat 26 Mar 2011, 20:06
Kako mss da ce potezi biti brzi?
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 27 Mar 2011, 08:34
Pa s kartama. Nece se vise morati pisati jutsu(koliki je damage, koliko chakre trosi)
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 27 Mar 2011, 11:22
Pa nikada nisi ni trebao... Trebao si samo kopirati iz svog invertara Smile
Blaza Uchiha
Blaza Uchiha
Academy Student

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Sun 27 Mar 2011, 20:17
Kako je glupo sto je Sabak no gaara admin on je u Zenkai organizaciji a moze da gleda sta se desava u Z ninjas...
Sponsored content

Pricaonica.......bla bla bla xD - Page 3 Empty Re: Pricaonica.......bla bla bla xD

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum