Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

+6
khhh
Naruto Uzumaki*
Deidara
WTF
Sabaku No Gaara
Stewcha
10 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Mon 31 Jan 2011, 14:16
Mozete izabrati ime i ostalo od nekih likova iz naruto serijala... ali opet pocinjete kao student i napredujete do jonina i dalje, ali ako zelite vremenom cete moci da nabavite sve moci koje oni imaju kao iz anime...


Evo spisak zauzetih likova:

*Kakashi Hatake
*Pain
*Naruto Uzumaki
*Sasuke Uchiha
*Gara
*Lady Tsunade
*Deidara
*Namkiaze Minato
*Zetsu
*Yamoto
*Jiraya
*Hidan
*Kisame
*Itachi Uchiha
*



Last edited by Stewcha on Wed 04 May 2011, 12:58; edited 5 times in total
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Thu 10 Feb 2011, 11:39
Lik Kojeg aj biram je Sabaku No Gaara...
WTF
WTF
Genin

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Fri 11 Feb 2011, 22:09
Ja biram Tsunade.


Stewcha: Odobreno

Evo tvoji specijalni napadi Very Happy

Spoiler:
Deidara
Deidara
Academy Student

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Wed 16 Feb 2011, 12:14
Ja cu Deidaru
Explozija je umjetnost

Stewcha: Odobreno!

Tako evo ti lista tvojih posebnih napada, i kada bude odredjeni level ti ih koristi, ubaci ih u tvoj spisak...
Spoiler:
Naruto Uzumaki*
Naruto Uzumaki*
Genin

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Wed 09 Mar 2011, 00:19
JAcu biti Naruto Uzumaki!!!
khhh
khhh
Genin

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Wed 27 Apr 2011, 14:03
ja cu biti Zetsu
Senzo
Senzo
ANBU

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Wed 27 Apr 2011, 14:51
Ja sam Itachi Uchiha
Hidan
Hidan
Jounin

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Fri 29 Apr 2011, 18:43
ja cu uzeti Hidana
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Fri 29 Apr 2011, 18:48
Ja sam NAmikaze Minato...
Yamato
Yamato
Academy Student

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Fri 29 Apr 2011, 18:57
Ja sam yamato
Anonymous
Gost
Guest

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Mon 02 May 2011, 15:57
a ja cu biti Aburame Shino.
Sponsored content

Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden Empty Re: Specijalni likovi iz anime Naruto, Naruto shippuden

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum