Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Byokuon organization- Glavna odaja Empty Byokuon organization- Glavna odaja

Wed 20 Jul 2011, 18:21
Ovako ovde cemo se dogovarati svi mi koji smo unutra i praviti planove... Za sada imamo samo jedan plan, a to je da mi se povrati pamcenje i nakon toga pocinjemo nas pravi plan pod nazivom "Seven forces"...

Za sada moramo ojacati i spremiti se za ono sto dolazi...
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Byokuon organization- Glavna odaja Empty Re: Byokuon organization- Glavna odaja

Mon 25 Jul 2011, 18:16
Konacno sam dosao... Bio je to dug put...Ali uspeo sam da nabavim ono sto sam trazio da pocnem eksperimente... Tokaji koliko vidim vise nisi sa nama ali nema veze iskoristicemo da sve zavrsimo.... Moj plan je konacno uspeo!!!

Ne treba mi ni demon, ni sharingan konacno cu uspeti da napravim lutke koje mogu da se salju u rat i tako sprecimo bespotrebne zrtve!!! xaxaxaxax
Mysterious Person
Mysterious Person
Academy Student

Byokuon organization- Glavna odaja Empty Re: Byokuon organization- Glavna odaja

Tue 26 Jul 2011, 10:49
Hahahahahahaha vidim okupljamo se... Dobro je... Uskoro ce sve biti jasnije... Uskoro cemo imati novog clana... Dobro je da smo iskoristili ovaj hideout od Tokaija koji nas je nazalost izdao ali nema veze skupo ce platiti to... hahahahaha... Uskoro ce i Itachi dodji sa svoje misije i kada se okupimo pocinjemo svoj plan... hahahahahaah... Ali prvo Dero da li imas ono sto smo se dogovorili?
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Byokuon organization- Glavna odaja Empty Re: Byokuon organization- Glavna odaja

Tue 26 Jul 2011, 10:53
Vidim stigao si dobro je... Sada ce sve biti drugacije... Naravno kada je u borbi sa Kisija poginuo Yamato odnosno u borbi sa Minatovog klona uspeo sam da uzmem ono sto mi treba... Prvo samo se borio sa yamata ali nisam uspeo da ga dovrsim i uzmem mu telo jer se pojavio Pain ali kasnije dok se borio sa Minatovog klona celo vreme sam gledao borbu... Kada ga je Minato uvukao unutar zabinog space time postavio sam barijeru okolo nje cekajuci da izadju cim su izasli ekslozija ih je ubila oboje... I uzeo sam Yamatovo telo mislm da mozemo da pocnemo eksperiment!?
Mysterious Person
Mysterious Person
Academy Student

Byokuon organization- Glavna odaja Empty Re: Byokuon organization- Glavna odaja

Tue 26 Jul 2011, 10:53
Odlicno hajdemo u labaratoriju tamo cemo izvrsiti eksperimente....
Mysterious Person
Mysterious Person
Academy Student

Byokuon organization- Glavna odaja Empty Re: Byokuon organization- Glavna odaja

Sat 29 Oct 2011, 16:34
Dero vreme dolazi za novu eru! Orochimaru ce nam pomoci, hahahahahahahahah uskoro vrlo uskoro kompletiraces tvoju tehnike za sada moramo ojacati i skolpiti dogovor sa orochimarua!
Sponsored content

Byokuon organization- Glavna odaja Empty Re: Byokuon organization- Glavna odaja

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum