Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Namikaze Minato Office Empty Namikaze Minato Office

Thu 21 Jul 2011, 01:42
Ovde mi se mozete obrati ti za sta vam god treba.
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Thu 21 Jul 2011, 08:04
sta se desilo selu
Anonymous
Gost
Guest

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Thu 21 Jul 2011, 14:33
Ja se izvinjavam al dok ne dobijem lutke necu jos moci da napadnem ravena jos sam slab.
sry zbog toga
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Fri 22 Jul 2011, 13:22
Tokai ucenice moj. Drago mi je da si pristao da dodjes bez ikakvih problema. Imam jedan predlog za tebe.
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Fri 22 Jul 2011, 14:55
O.o Sempai.... it's you.... pa dobro... ocekivao sam da ces dogurati do toga da budes ovde u ovoj tajnoj bazi sa ove ANBU-e...

Slusam te, mozda imas nesto sto je bas zabavno....
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Fri 22 Jul 2011, 18:35
Pa Tokai, drago mi je da si dosao... Posto si vec jednom bio moj ucenik i posto si bio ANBU zeleo bih da postanes deo moje organizacije, i jos jednom osetis ukus ANBU-a. Nadam se da ces prihvatiti, jer ipak ti si jedan od najboljih i treba mi neko takav na mojoj strani. A sta kazes?
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Fri 22 Jul 2011, 18:54
Naravno da zelim, prihvaticu poziv i dodji u tvoju anbu organizaciju... mislim da ce biti bas super, samo... da li cu biti obican anbu ili neki visa klasa?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Fri 22 Jul 2011, 18:58
Pa anaravno da ces biti visa klasa, ti ces biti moja desna ruka, ili ti ANBU Captain. Samo postoji jedna mala procedura koju moramo uraditi pre nego sto postanes deo ove organizacije. POdji sada samnom u Sealing Room.
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Fri 22 Jul 2011, 19:53
OK hvala senpai sto ste mi jos jednom pruzili priliku da budem uz vas, moji skilovi su odlicni za pracenje i possmatranje nekog tako da ce sigurno biti korisno...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Fri 22 Jul 2011, 19:55
Tokai drago mi je da si opet samnom, i zao mi je zbog onoga sto se desilo pre deset godina, Ja sam kriv za sve da sam stigao na vreme mozda bih i mogao da te spasim od curs marka. Ali nazalost nisam, zbog toga Tokai molim te oprosti mi.
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Fri 22 Jul 2011, 20:02
nema veze, nije tvoja greska, bio si odlican ucitelj i kapetan tima... jednostavno nekad misije nemogu da idu kako treba... to je sada proslost sto se desilo i treba da se osvrnemo ka buducnosti... Mogu vam pomoci, kisai je delio informacije o otmici contea...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Fri 22 Jul 2011, 20:06
To mozes sve dad mi kazes ako hoces, vrlo ce nam to pomoci. Ovde mozes da mi sve kazes, niko nece znati sem nas koji smo u organizaciji...
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Fri 22 Jul 2011, 20:13
Koliko znam iz price sa Kisaija, na sastanku gde je kisai ubio sve vas i oteo hokagea, odveo ga je u kotsuov space... U Kotsuovom spejsu sve sto udje bude paralizovano i nesvesno kao kada spavas...i tako da je tamo ostao Conte zarobljen... Kisai ga je hteo drzati tako i vrsiti eksperimente...

Ali to nije sve... Kada smo se vratili pre nego sto smo dosli u borbu sa vama Conte je nestao... Niko nije znao gde je, Kotsu je bio iznenadjen jer je nemoguce da neko nestane...

Velike su sanse da se nekako probudio ali i da je ucinio to nemoguce je pobeci iz njegovog space-sa verovatno je i dalje tamo... Za kotsua neznam da li je ziv ili mrtav, ako je mrtav onda je zauvek hokage izgubljen...
Mizuki Sora
Mizuki Sora
Academy Student

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Tue 26 Jul 2011, 13:53
lorde minato javljam se kao sto ste rekli kakva nam se opasnost sprema
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Tue 09 Aug 2011, 19:24
lord minato imam par pitanja ako imate malo vremena za njih ?
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Sat 29 Oct 2011, 19:08
Lord Minato vreme ja napravimo nove planove
Sponsored content

Namikaze Minato Office Empty Re: Namikaze Minato Office

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum