Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Bariere oko Sela Skrivenog u Liscu Empty Bariere oko Sela Skrivenog u Liscu

Wed 27 Jul 2011, 15:37
Naravno bariere su nevidljive tako da im se nevidi pocetak i kraj, i zbog toga nepoznati shinobiji pazite se kako i kuda gazite!

Prvo postavljam specialnu barieru koja je neunistiva sem ako se odjednom njenih 5 sealova neskinu u isto vreme. Tek tada bariejra nestaje. Ta bariera je Five Seals Barrier koja je neunistiva, sem ako se ne uradi kao sto sam rekao predhodno. Jedino se tako moze prekinuti. A ja sada postavljam pet sealova okolo sela na pet razlicitih mesta. Koja niko nezna sem mene.

Bariere oko Sela Skrivenog u Liscu Fivesealsbarrier



Zatim oko ove prve postavljam drugu barieru koja je vec bila okolo sela, ali je nazalost unistena tokom Prvog Velikog Shinobi Rata. Sada je obnavljam i ova bariera ima 5000 - Health.

Bariere oko Sela Skrivenog u Liscu 1810

I na kraju na sve cetiri strane sveta oko zidina i Kapije sela priziviam cuvare kapija, koji ce cuvati selo i bice izmedju ove dve bariere. Znaci postavljam jedne na kapiju sela, druge na istocnu stranu zida, trece na zapadnu stranu zida i jedne na juznu stranu zida.

Bariere oko Sela Skrivenog u Liscu 8010

Oko sela cu podici i ogromne sume koje ce stiti selo i bukvalno ga kamuflirati, sto znaci da ce selo lisca biti jako tesko da se pronadje... Svako ko od sada bude dolazio u Selo Skriveno u Liscu kada bude radio putovanje i kada stigne do lokacije gde selo treba da se nalazi, radice opciju uspeh/neuspeh da bi video da li je nasao selo. Naravno onaj koome izadje neuspeh taj nece moci da udje u selo. Samo tri puta u toku dana moci ce da pokusa da pronadje selo, sto znaci tri puta moze da uradi opciju saznaj rezultat. A sada podizem ogromne sume oko sela.

Bariere oko Sela Skrivenog u Liscu Secrettechniquenativity


chakra:1000/1000 -1000
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum