Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Specialna Laboratorija za Pronalazenje Novih Tehnika i Specialnih Summoninga Empty Specialna Laboratorija za Pronalazenje Novih Tehnika i Specialnih Summoninga

Wed 03 Aug 2011, 17:45
Ucenici moji, treba ce mi DNK od svakog vaseg Bloodline, moram izvrsiti neki eksperiment i nadam se da cu uspeti, i sam cu moje bloodline DNK dati. Napravicu specialnu Himeru summoning koji ce uvek posedovati de blood line moci, i kada ga prizovemo on ce imati sve nase Blood line moci. Ali to ce biti zabranjen Summoning i prizivacemo ga samo u momentu najvece nuzde, jedino kada nemamo nikakav izlaz. Taj ce Himera Summoning posedovati Wood Relese, Crystal Relese, Sharingan, Riokugan, i Chakra Bugs. To ce biti ja mislim najmocniji Summoning ikada napravljen.
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Specialna Laboratorija za Pronalazenje Novih Tehnika i Specialnih Summoninga Empty Re: Specialna Laboratorija za Pronalazenje Novih Tehnika i Specialnih Summoninga

Thu 11 Aug 2011, 16:22
Evo me.
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Specialna Laboratorija za Pronalazenje Novih Tehnika i Specialnih Summoninga Empty Re: Specialna Laboratorija za Pronalazenje Novih Tehnika i Specialnih Summoninga

Thu 11 Aug 2011, 16:48
uzmite moj
Sponsored content

Specialna Laboratorija za Pronalazenje Novih Tehnika i Specialnih Summoninga Empty Re: Specialna Laboratorija za Pronalazenje Novih Tehnika i Specialnih Summoninga

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum