Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Spore  Empty Spore

Sat 12 Feb 2011, 15:03
Ova igra je mnogo mocna simulacija evolucije, jedna od mojih omiljenih znaci mnogo zabavna... Da li ste je igrali...

Spoiler:
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Spore  Empty Re: Spore

Mon 21 Feb 2011, 16:31
Da ja jesam igra je extra pogotovo 2 misija ja msm kada pravis svog lika jako zanimljivo
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Spore  Empty Re: Spore

Mon 21 Feb 2011, 17:33
da bre simulacija evolucija ima 5 faza svaka faza je bogata sa sve i svasta da radis, i svaka tvoja odluka utice na izgled, razvoj i ostalo sto ce biti tvoje bice... Prvo pocinjes kao mikroorganizam pa plivas rastes jedes druge, pa se razvijas postajes jaci i jaci pa kao neka riba. Druga je dobio si noge i izlazis napolje da zivis tu evouliras, jedes druge rase ili biljke zavisi sta ti, ta faza je meni najzmanimljivija, kad se bas razvijes... Treca je kao razvio si se i otkrio vatru, pa sad imas pleme, pa ratujes protiv drugih plemena, razvijas tvoje, i cilkj ti je da zavldas jer ima puno drugih rasa koje su se isto razvile zcilj ti je da ih istrebis i samo ti da dominiras kao raumno bice... Cetvrta je kao razvio si se imas tehnologiju, gradove drzavu, pa ratujes sa druge drzave i ostalo, cilj ti je da zavladas nad celim svetom tvoja drzava.. I peta faza najduza, i najoblja mozda i najvise imas svega da radis i otkrijes je kao otisnuo si se u svemir i pa naseljavas druge planete, trgujes, upoznajes druge rase i sve ostalo tu svasta mozez... Sta reci igra je odlican a posebnto to sto ima ekstra dodatke ekspanzije Very Happy
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Spore  Empty Re: Spore

Thu 17 Mar 2011, 01:39
I ja sam igrao ovu igru moram priznati da je supper...

P.S Urami tvoje off postove stalno brisem moras paziti gdje sta pises... Od sada cu ti davati opomene, a to slijedi banu, zato pripazi...
Blaza Uchiha
Blaza Uchiha
Academy Student

Spore  Empty Re: Spore

Thu 17 Mar 2011, 12:23
nisam je igrao... ali video sam kod druga izgleda dobro Smile
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Spore  Empty Re: Spore

Tue 08 Nov 2011, 13:05
Spore je premocna igra obozavam je cheers mozes da pravis tvoje cudoviste
Sponsored content

Spore  Empty Re: Spore

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum