Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dero VS. Gaara!!!

+2
Sage of Six Path (Admin)
NNW Game Master
6 posters
Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Mon 14 Nov 2011, 23:30
Nisi, jer ako gledas Naruto onda ces shvatiti kako djeluje Edo Tensei...

The author of this message was banned from the forum - See the message

Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Mon 21 Nov 2011, 18:24
ajde bre gara, koliko dugo cekam da ispravis post... niti se hvalis niti se zalis...ja nemogu vise da cekam, ako ne dodjes do veceras moja pobeda...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Mon 21 Nov 2011, 23:27
Pa ja sam zadnji odigrao potez, nezz u cemu je problem???
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Tue 22 Nov 2011, 20:08
pa vidim bio je neki nesporazum... onda da nastavimo konacno dull ..sto se mene tice ni kakashi mi ne predstavlja problem Very Happy ..

Health:725/1000
Energy:700/1000
Chakra:555/1000-200

Ako ne gresim u kucici ste ti, 2 klona i kakashi???


Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Densewoodlandwall
Sada sam ojacao kucicu, sada kucica ima 500 health i 300 defence na svaki napad!
Takodje, i da lje je tu dejstvo dima zbog koga gubis 40 health svakog poteza da te podsetim...

Mogu reci da si bogami izjednacio snage... mogu se usuditi da kazem da sime i nadmasio...
Jedino mi preostaje ovo...
Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Gsdgsdg>> sve 3 lutke bacaju ove dimne bombe i rade poteze u tajnosti...
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Wed 23 Nov 2011, 20:09
ajde bre gara! uso si danas na forum a nisi odigrao! Pozuri malo mnogo razduzismo ovu borbu! a moramo da je zavrsimo do turnira, tj. do subote... odigraj bar jedan napad do ponoc -.- ... ako ne lepo mi predaj, ce te postedim -.-
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Thu 24 Nov 2011, 20:38
ajde bre gara, nema te vec 3 dana -.- .. sta je s tobom? Ako ne odigras do veceras gubis bitku jer nisi postovao 3 dana, a bio si juce na forumu -.-
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Thu 24 Nov 2011, 21:43
Ne da mi se sa tobom naglabati, zavrsavam ovu borbu doviđenja i prijatno...

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Zenkai10
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Thu 24 Nov 2011, 22:28
Health:725/1000
Energy:700/1000
Chakra:355/1000

I odjednom gara tone u dubok san.... hehehe!

upravo sam to i ocekivao od tebe, kao i uvek, bezis kad je nevolja...ipak ovoga puta nisi uspeo!

Kao sto vidis moje lutke su vec vise od 3 poteza u tajnosti ukljucujuci da su u proslom potezu takodje bacili nekoliko ovakve, aktivirali ovo!
Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Gasdhs
vazduh si mogao da duvas koliko zelis, ali ta smesa je ponovo u ovoj sobi, nisi ni premetio kad si ovo udisao i sada ste svi u dubokom snu iz koga nema povratka ... heh napisi nesto pa da te zavrsim...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Thu 24 Nov 2011, 23:41
Ovdje pise da je potrebno dva poteza da padnem u san??? Ja sam pobjegao odmah poslije tvog skrivenog...
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Fri 25 Nov 2011, 20:19
pa ja sam bacio 2 bombe u proslom potezu, i tamo u predhodnom 1 kada si izbegao sa tvog klona, mislio si da cu ponovo da te uhvatil ali ja sam bacio ovakvu...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Sat 26 Nov 2011, 11:05
XP:740
Creator:370
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Sat 26 Nov 2011, 12:58
Ok..a sada! Posto sam pobedio ipak sam odlucio da te samo malo osakatim... Pravim mali prolaz u ovu kucicu sa mojom wood chakrom... u koliko dima...srecom imam zastitu Smile

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Oruzje10
Kopam ti oko gaara XD... tako da uzimam tvoje sharingan oko... dok nmg da uzmem i od klonove jer se pretvaraju u prah cim iskopam oko...

A sada
Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Kaorori
Hvatam te i tebe pravog probadam i ubijam!
Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Fsdfsi

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Silent10
Prilazim tvom jednom klonu i ubijam ga ovim....
Ostaje ti samo jedan klon...odnosno ti! Od sada ces biti ziv samo u tom jednom klonu! Neces moci vise da pravis perfect klonove! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Nadam se da si sad zadovoljan, jer ja jesam, imao sam fobiju od tih glupavih klonova! Eto ostavio sam te u zivotu, nemoj reci da sam los covek...inace ne bih ti ostavio to oko koje imas u klonu sada!

Adios amigos!
Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Gsdgsdg
Idem ja sada odavde u dimu!
Ako te neko ne nadje uskoro umires zbog dima!

*Hehe, tvoj demon je u tvom mrtvom telu, lepim ti jedan talisman, da se demon zadrzi jos neko vreme dok ga ne oslobodim u organizaciji, takodje je i tu tvoj skrol sa Hachibijem... hehehe!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Sun 27 Nov 2011, 21:00
Da ti posteno kazem, necu se buniti sto se ovo izdesavalo, nema vezze sve si pokupio, ali skrol sa Hachibiem nisi, zasto? jer ako ne znas ja ga cuvam u sumoning svijetu... mozes procitati temu u kojem sam ga sealovao...
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Sun 27 Nov 2011, 22:39
ok, mm nisam ocekivao da tako olako prihvatis poraz... sad mi i nije zao sto sam te ostavio u zivotu.. koliko toliko
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Sun 27 Nov 2011, 22:50
Poraz sam prihvatio, a dali se slazem sa svime to nije bitno, uglavnom Hachibi-a nisi uzeo jer ga je nemoguce uzeti, samo onaj ko ima moj sumoning, jer je scrol u svijetu sumoninga, ako mi ne vjerujes mozes to pronaci u nekoj od tema u mom selu, ja msm da je arhiva sela pijeska tu ces naci da sam postovao...
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Sun 27 Nov 2011, 22:54
ma ok, nije mi ni bitan demon.... ako mene pitas oslobodicu i shukakua ako mi gospodar dozvoli!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Sun 27 Nov 2011, 23:03
Ne hvala, ne trazim milost od tebe niti bi je ikada prihvatio, kako god ovdje si imao srece, od nase tri borbe pobijedio si jednu... Uglavnom zadrzi za sebe Shukakua jer ce ti trebati, od mene si napravio slabog ninju, zato vise necu biti kage sela pijeska, ja sam castan ninja, tako da tvoju milost ostavljana na zivotu necu prihvatiti, pocinit cu harakiri to je i uradio Kakashiev otac... Samo da Zacui dođe po mene ili cu jednostavno umrijeti od ovog otrova...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Mon 28 Nov 2011, 15:39
Ovo se inace desava u vreme kada sam ja radio borbu kod peska sa Reia tako da je pravi Zacuji povredjen i dolazi moj perfect clone

Kazekage Gaara neeeeeeeeee!!! Nisam na vreme stigao borio sam se sa Reia a i moj original je dosta povredjen trenutno ga lece u bolnici!!!

Da sam samo pre mogao!!! Dero pobegao si!!! Da si sada ovde ubio bi te!!!

Nebrini Gaaro druze moj vodim te u bolnicu sela lisca!!!

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Zenkaibomb

Uzimam povredjenog Gaaru i odlazimo!!!

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t3100-pomoc-kazekageu-gaari-brzo
Sponsored content

Dero VS. Gaara!!! - Page 2 Empty Re: Dero VS. Gaara!!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum