Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Vazan sastanak HITNO HITNO Empty Vazan sastanak HITNO HITNO

Thu 10 Nov 2011, 20:25

Kao sto znate nas pokusaj zarobljavanja Minata je propao ali nije skorz!!!

Izbrisao sam mu iz pamcenja zauvek unistivsi neurone u njegovom mozgu tako da nikada vise u zivotu nece moci da koristi vodu i zemlju element a to automatski znaci da nece moci da koristi wood i cristal realse hahahahahah njegova moc je prepolovljenja sada je laka meta za sve nas hahahahaha!!!

Uz to uzeli smo njegovu krv u dovoljnim kolicinama za sve eksperimente i ostalo sto treba da usadimo nama da postanemo mocni!!! Imacemo wood i cristal realse a uz to mozemo svakakve eksperimente vrstiti sa njegovu krv!!!

Nas cilj je blizu kada sakupimo sedam maceva sela magle otvoricemo portal u drugii svet i kreirati ultimativno oruzje koje ce sejati smrt i destrukciju svugde bice nezaustavljivo to oruzje sam ja Nipocho ali trenutno sam zarobljen u ovo telo od Reia, proklet Kisai tako da je jedini nacin da slomim seal udruziti sve maceve zajedno jer na njima je ubacen poseban jutsu koji postane kompletan kada se nadju na jednom mestu!!!

Vrlo davno bio sam slobodan a drevni sedam macevalaca sela magle su resili da me zatvore i tako me zarobili i svaki seal ubacili u mac i razvojili se zato moram to naci!!

Dva maca vec imam Samenhadu i Kubikirihoucho!!!

Shadow ima Raikaga sword a Alex ninja jos jedan

Znam gde je lokacija ostala dva maca ovih dana cu ih uzeti...

Tako da cemo imati 4 maca a od shadowa i alexa cemo lako uzeti axaxaxaxax

Sada moramo napraviti plan!!!

Sada cemo se svi primiriti i izbegavajte borbe vrsicemo ovde eksperimente i ostalo!!! A nakon toga kada ojacamo krecemo u finalni napad!!!

Imamo dosta clanova!!

Ja, Orochimaru, Kabuto, Senzo, Dero, Mapo, i na hiljade wood pupet klonova kao i himere zajedno smo nezaustavljivi!!!

Jos sada kada uz pomoc minatove krvi ojacamo jos vise bicemo ultimativni ahahahahahah




Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum