Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Alker stan Empty Alker stan

Wed 16 Nov 2011, 12:38
Ovo je moja soba koju mi dali ovde u hideout, ako vam treba nesto ovde me mozete naci...
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Alker stan Empty Re: Alker stan

Wed 16 Nov 2011, 13:06

Ti! Nisam sumnjao da cu tebe videti ovde!



Last edited by Rei on Wed 16 Nov 2011, 13:17; edited 1 time in total
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Alker stan Empty Re: Alker stan

Wed 16 Nov 2011, 13:07
Tokaji Hayato! Znaci ovde si! Nisam te video bas odavno! jos od chunin ispita pre 8 godina!
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Alker stan Empty Re: Alker stan

Wed 16 Nov 2011, 13:09
Nemoj da me zoves imenom tog slabica moje ime je Nipocho! Ali mozes koristiti Tokaijevo alt ime Rei... Da video sam tebe na chunin ispitima si bio takav slabic!

Sta neko kao ti trazi ovde kod Orochimarua i mene!
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Alker stan Empty Re: Alker stan

Wed 16 Nov 2011, 13:13
Imam svoje razloge zasto sam ovde, inace ja sam bivsi Derov ucenik... Mnogo toga se desi za 8 godina nemoj misliti da sam kao pre! Tokom ovih godina cuo sam da si izdao selo lisca i radio za Kisaija kako si mogao!

Jedino sto sam zeleo je da ubijem Kisija zato sto je unistio sve sto sam imao i ceo moj zivot! Ali pravda je zadovoljena umreo je, iako mnogi sad amisle da je heroj zato sto je dao zivot da spasi shinobi svet on je i dalje objekat mrznje za mene, kao i svi povezani sa njim!
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Alker stan Empty Re: Alker stan

Wed 16 Nov 2011, 13:15
Izvinite Momci Ali Kabuto Sensei mi je rekao da prekinem Ovo

Inace da se predtsvim moje ime je Shisui Uchiha i ja sam prvi sin Lorda Orochimarua
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Alker stan Empty Re: Alker stan

Wed 16 Nov 2011, 13:21
Kabuto, zasto nas prekidas samo razgovaramo dugo se nismo videli, zar ne?

Oooo vidim znaci ti jos jedno Derovo pseto hahahahah... Za mene si uvek bio slabic i uvek ces biti cak ni tvoj bloodline nisi znao da koristis kako treba hahahaha...

Da to je tacno Kisaji me je bio prisilio da radim za njega, zahvaljujuci njemu stekao sam veliku moc, ali to je proslost, Kisaija sam samo iskoriscavao hahahah, sada sam nov covek a uskoro cu biti kompletan!

Tako ako zelis Alkere mozes ostati ovde, tvoja stvar ionako si Derov ucenik hahaha
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Alker stan Empty Re: Alker stan

Wed 16 Nov 2011, 13:22
U redu je... Ionako me ne zanimas... Zato bih te molio da napustis moju sobu, moram se odmoriti i spremiti za sastanak sa Dera....
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Alker stan Empty Re: Alker stan

Wed 16 Nov 2011, 13:23
Kako zelis, samo znaj, ukoiko pokusas nesto licno cu te ubiti, neko ko je kao ti nije ravan meni pa Alkere stari druze bye bye ^^
Sponsored content

Alker stan Empty Re: Alker stan

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum