Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Plan(samo za kage-e) Empty Plan(samo za kage-e)

Mon 19 Dec 2011, 10:05
Ovako zeli da pozovem sledece ninje da mi se pridruze i da kazu sta misle o mom planu:

1.Zacuy-(pozovi hisagi-a)
2.Shedow-(pozovi nagu i zabuzu)
3.Alexandar
4.Shisui

ovako plan je sledeci zacuy nadam se da imas tehniku da regenerises svoje tjelo,sada ce svi ici u borbu sa Nimpochom dok ja i Zacuy idemo da sastavimo maceve i tako ponovo ga vratimo od tamo odakle je doso.....ja posjedujem "mayfly" sada se pitate kako:

Story:
Kada sam istkoristio "Kunai-(Demage:15/Energy:10)-i reko da se ubijam ja sam bio uhvacen u genjutsu od strane "KOTSU-A" clana zenkai-a,u trenutku explozije Kotsu je uzeo moj tjelo i oduvao ga kad sam se probudio rekao mi je sta treba da uradim :"on je uso u mene posto mu je pain odseko beli dio on je uso u moje tjelo jel nemoze sam da prezivi kao polovina a kao za uzvrat omogucio mi je da koristim sve njegove tehnike pa cak i (saringan).

Tako sam mislio da ja sa "mayfly" povedem Zacuy-a i da opet skupimo maceve i tako zatocimo tok ludjaka dok jos nije kasno...a vi ostali se borite sa njim nadam se da ce te uspeti da mu odvucete paznju,a onda ce mo otvorit prolaz i nekako ga ubact unutra tada je samo bitno da mi u tom trenutku ga otvorimo...nakon sto ga zatvorimo mislim da bi svako onda selo trebalo da ima po 1 mac (neko i 2) da budemo sigurni da niko nikada ga nece vratit...?zelim cuti vasa misljenja

Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Plan(samo za kage-e) Empty Re: Plan(samo za kage-e)

Mon 19 Dec 2011, 10:12
Kotsuko san plan ti je dobar ako posedujes kotsuovu brzinu bi ce lako za tebe da sakupis maceve ja koliko znam sada posedujes perfect clona mogao bi da prizoves perfect klonove ili clona da nam pomogne ipak tvoj clone ce posedovati mayfly i mogo bi dosta da nam pomogne u borbi sa nipocho i da ga zadrzimo dovoljno dugo
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Plan(samo za kage-e) Empty Re: Plan(samo za kage-e)

Tue 20 Dec 2011, 13:45
Nipocho je bio dosta spreman sve je isplanirao, znao je svaki nas potez i sve.. Ja sam se vec oporavio.... Ono je bilo nista za mene... Koristio sam ovo...

Plan(samo za kage-e) 2610

Orochimaru nas je spasio, zahvalan sam mu zbog toga... On je otisao u selo stene tamo ce trenirati... Ja sam dosao ovde i ovaj hideout od kage-a ovde smo sigurni... Nipocho ce nas tesko naci....
Koliko vidim Nipocho je slobodan i vec ste se susreli sa njim... ko zna gde je sada.... Ali ne brinite nece napadati dok skorz ne upozna ovaj svet i ne povarti 100% moc, jer treba mu neko vreme da se njegovo telo adaptira na zakone u ovom svetu... Do tada moramo smisliti plan kako da ga porazimo...

Boriti se sa njim znaci smrt, i svi da se okpupimo nemozemo ga poraziti ... Jedini nacin je da se ponovo seal ne postoji drugi nacin da se porazi... Borbom ga samo mozemo zadrzati ali ne i poraziti...


Tvoj plan je dobar ali nije izvodljiv... Seal na macevima je sada beskoristan jedini ko ga je znao su bili Kisai i Conte koji su ga i uradili... Niko ga ne moze sada ponovo tako zarobiti...

Imam ja jednu moju seal tehniku mozda ce da radi nisam siguran ali zahteva zrtvu... Zato cu je ja uraditi perfeckt klonom...

Sada se moramo prikriti u sela i vezbati da postanemo jaci....

Ja cu otici necu biti tu moram nesto da uradim mozda je to jedini nacin da se porazi...

Hisagi je u selu peska jos nije najbolje izlecen (Hisagi brini o selu i ostalo umesto mene dok se ne vratim)

Ali...Tamo ne mogu ici potreban mi je cuvar....

Drago mi je da si tu Kotsu izadji trebas mi....
Kotsu
Kotsu
Special Jounin

Plan(samo za kage-e) Empty Re: Plan(samo za kage-e)

Tue 20 Dec 2011, 13:48
(Kotsu odjednom izlazi iz Kotsukovog tela)
Master Zacui... Dugo se nismo videli.... Znaci vreme je vraticete se tamo...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Plan(samo za kage-e) Empty Re: Plan(samo za kage-e)

Tue 20 Dec 2011, 13:51
Kotsu od sada ces biti samnom... Moramo nesto da uradimo zajedno... Kao sto znas tvoja odanost lezi Kisaiju i meni mi smo te stvorili... Tako da sve sto mi kazemo ti ces morati da uradis bez protivljena...

Idemo Kotsu ovo je za dobro ninja sveta...
Kotsu
Kotsu
Special Jounin

Plan(samo za kage-e) Empty Re: Plan(samo za kage-e)

Tue 20 Dec 2011, 13:52
Naravno master Zacui... Sve sto kazes... Dodji ici cemo tamo....

Pa Kotsuko moram da te razocaram ali vise nemogu biti sa tobom... mozda cemo se nekad ponovo sresti.... vidimo se....

Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Plan(samo za kage-e) Empty Re: Plan(samo za kage-e)

Tue 20 Dec 2011, 13:54
Kada dodje vreme za borbu vraticu se i porazicemo Nipocha to vam obecavam... Pa vidimo se (Zacui i Kotsu nestaju sa mayfly)
Sponsored content

Plan(samo za kage-e) Empty Re: Plan(samo za kage-e)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum