Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi - Page 2 Empty Re: Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi

Sat 19 Feb 2011, 11:04
Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi

Health: 45

-------------------------------------------------------------
Kisai Uchiha

Chakra:40
Energy:350
Health:200

pri kraju sam ipak moj protivnik je devetorepi demon nista manje od njega nisam mogao ni da ocekujem!!!

Sharingan lvl3(chakra:10)-zbegao sam napad!!!

Leaf Spinning Wind (damage:45/energy50/chakra:40)
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi - Page 2 Empty Re: Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi

Sat 19 Feb 2011, 11:04
Član 'Kisai Uchiha' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Borba sa Demonima' :
Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi - Page 2 11010
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi - Page 2 Empty Re: Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi

Sat 19 Feb 2011, 11:08
Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi

Health: 0

-------------------------------------------------------------
Kisai Uchiha

Chakra:20
Energy:350
Health:100


Sharingan lvl3 genjutsu (damage:50/chakra:20)
xaxaxaaxa xaxaxaxaxa
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi - Page 2 Empty Re: Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi

Sat 19 Feb 2011, 11:10
xaxaxaxaxaxaxa gotov je gotov je!!!! ovo je bila stvarno teska borba!!!! imam 1000 xp!!!!!!!! Ali nemam dovoljno chakre da kontrolisem demona da napadne neko selo aaaaaaaaaaaaaaa, za sad se moram povuci!!!!!!!!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi - Page 2 Empty Re: Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi

Sat 19 Feb 2011, 11:20
A sa kojom tehnikom si uzeo demona????
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi - Page 2 Empty Re: Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi

Sun 20 Feb 2011, 13:42
Nisam ga ni uzeo, nijemi ostala dovoljno chakra da bi to uradio, ta tehnika zahteva 500 chakru, meni ostalo 20 xD, tako da sledeci put cu povesti moje sledbenike da zajedno uradimo tu tehniku i tako podelimo potrosnju cakre!!! Very Happy

Ali tad opet moram da prvo porazim demona xD
Sponsored content

Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi - Page 2 Empty Re: Kisai Uchiha vs. Nine-Tailed Demon Fox Kyuubi

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum