Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Orochimaru' prison Empty Orochimaru' prison

Wed 25 Jan 2012, 17:43
Orochimaru je ceo svoj zivot bio zao...Iako je ucinio neka dobra dela uvek je ostao zao i nikad se nije pokajao...


Orochimaru' prison Naruto-Orochimaru_1170097252
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Orochimaru' prison Empty Re: Orochimaru' prison

Tue 31 Jan 2012, 19:57


Orochimaru' prison 48cd52da-d81e-11df-8228-a8bfc396a36f

Bolll...Prestaje.... Sta je ovo lanci se oslobadjaju...
Slobodan sam!!!Ovo nije moguce!!!

Ne mogu da verujem!!!! Moje telo u svetu zivih je verovatno obnovljeno i ceka da se moja dusa ja vratim u njega, da se vratim u zivot!!! Samo treba da izadjem odavde ahahahahahahahha konacno!!!

Moj jutsu radi!!! Posto mi je telo obnovljeno i funkcionise dusa ne moze biti van njega i zeli da se vrati... Posto sam u paklu zato sam se oslobodio da mogu da se vratim u moje telo i ponovo zivim...

Osecam se tako mocno zbog novog tela starog (posto sam ga izgubio kada sam ga pretvorio u human pupet)... Sada je obnovljeno... Ali znanje je ovde u dusi konacno sam naucio sve vrste jutsua i obicne, i medical i pupet..... Hhahahahahahahahahahahaah

Konacno!!!!! Samo da izadjem odavde!!! A onda cu se svima osvetiti!!! Ubicu Minata i sve ostale hahahahahahaahahhahahahahaahhahah

Pa da krenem ka izlazu.....
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Orochimaru' prison Empty Re: Orochimaru' prison

Tue 31 Jan 2012, 21:40
Orochimaru dugo se nismo videli !!
Mozda je tvoje telo obnovljeno ali tvoja dusa nece izaci odvde dok sam god ja ziv !!!
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Orochimaru' prison Empty Re: Orochimaru' prison

Tue 31 Jan 2012, 22:32
Raikage Aleksandar... Nisam tebe ovde ocekivao...Dugo se nismo videli rekao bih oko tri godine...Da tri godine je proslo od kada sam umreo...

Sta ces ti ovde?
Ko je tebe ubio...Nisam mislio da ces zavrsiti u paklu...

Bolje se skloni znas da smo vec mrtvi i da umremo posle nekog vremena cemo oziveti ponovo... Dok sam ovde bio vezan lancima kuvajuci se u vreloj vodi umreo sam sam bezbroj puta i ponovo se vracao mojoj agoniji...

Ali sada sam slobodan i vraticu se u moje telo i mocniji nego ikada... Ti neces biti nista za mene!!!
Zadnji put si bio kukavica i slabic...

Pa kako je sa Nipocha? Siguran sam da terorise vas svet ahahah ali kada se vratim setice se da sam mu pomagao i udruzicu se sa njim...

Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Orochimaru' prison Empty Re: Orochimaru' prison

Wed 01 Feb 2012, 14:07
Nipocho je ovde , gori u vatrama pakla kao sto ces i ti uskoro !!
Beskorisno je ubijati te jer kao sto si i rekao ponovo ces oziveti ali zato te mogu ponovo vezati lancima PAKLA !


AAAAAAAAAAAAa !!!



Orochimaru' prison Deathscythej
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Orochimaru' prison Empty Re: Orochimaru' prison

Wed 01 Feb 2012, 20:26
Sta!? Mrtav je? To je ne moguce...aaa shvatam verovatno te je on ubio ahahhahahahahaha....

Pa raikage spremi se da opet umres...Bas mi treba neko jak da demonstriram svoju novu snagu i sve ahahhahahahahahahahaha

Izbegavam to sa
Orochimaru' prison Sharin13



borimo se ovde:

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t3927-orochimaru-vs-aleksandar#56857
Sponsored content

Orochimaru' prison Empty Re: Orochimaru' prison

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum