Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Namikaze vs Asakura - Page 2 Empty Re: Namikaze vs Asakura

Sat 07 Apr 2012, 15:57
Tu borbu ste zapoceli pre chunin ispita...Prvi deo se zavrsava veceras u 18:00 tako da ako ne zavrsite do tada pali ste ispite oboje posto ste se prijavili...

E sad ovako sto se tice vaseg bekstva...Bacanjem smoke bombe i stvaranje dima koji prekrije sve protivnik ne moze da vidi tako da lako moze da pobegne isto vazi. Hao je bacio x4 smoke bome stvorio klona i napisao da bezi...Ti si bacio kunai sa exploding tags. Naravno to se odnosilo na njegovog klona koji je bio u dimu a on je odmah pobegao iz borbe...

E sad bekstvo ne mora uvek da bude uspesno da si imao neke sensor posobnosti ili npr sharingan , byakugan slicno da vidis chakru lako si mogao da upotrebis i da bacis kunai na prvog njega ili da ga vidis i tako sprecis ta pobegne ali nisi...Rekao si da imas vecu brzinu ali to nije mnogo imas samo 10 poena vise od njega...Vrlo malo znaci...

U ovom slucaju Hao je pobegao...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Namikaze vs Asakura - Page 2 Empty Re: Namikaze vs Asakura

Sat 07 Apr 2012, 16:02
Admine ali on je otrovan, ako pobegne umrece... A ja mam samo protiv otrov, jer sam ja kreirao taj otrov... Borba je do smrti zar niste videli, 1 vs 1
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Namikaze vs Asakura - Page 2 Empty Re: Namikaze vs Asakura

Sat 07 Apr 2012, 16:11
Da vidim, napao si ga kunaiem, a on je bacio smoke bomb znaci da se nije odbranio...U ovom slucaju brzina igra ulogu sto znaci da si ti u prednosti...Znaci da jesi ga posekao pa je on bacio smoke boomb...

Koliko vidim ovo je "real" borba iako pobegne umrece uskoro ako ne popije protiv otrov...

Ima jedan drugi nacin da mu medical napravi protiv otrov ili ako nema medical ninja sa skilove moze npc medical ninja (on se placa nije bas jevtino)...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Namikaze vs Asakura - Page 2 Empty Re: Namikaze vs Asakura

Sat 07 Apr 2012, 16:16
Stato onda znaci, da moze da se izleci, ali?
Anonymous
Gost
Guest

Namikaze vs Asakura - Page 2 Empty Re: Namikaze vs Asakura

Sat 07 Apr 2012, 16:18
mozda necu moci da stignem na vreme za chunine ali nadam se da cu moci da se izlecim
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Namikaze vs Asakura - Page 2 Empty Re: Namikaze vs Asakura

Sat 07 Apr 2012, 16:20
Hao, ovu borbu ce mo nastaviti ovo nije gotovo... Borba mora da se zavrsi, cim se izlecis, i ja zavrsim cunin ispite, zavrsicemo borbu...
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Namikaze vs Asakura - Page 2 Empty Re: Namikaze vs Asakura

Sat 07 Apr 2012, 16:25
Naravno da moze... Samo pupet ninje i medical nije imaju otrove i mogu da prave otrove...Ti si preko npca napravio otrov nisi sam...Tako da oni lako mogu i da ga izlece...
Sponsored content

Namikaze vs Asakura - Page 2 Empty Re: Namikaze vs Asakura

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum