Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hokuto Kenjin
Hokuto Kenjin
Academy Student

Zbogom igraci! Empty Zbogom igraci!

Fri 13 Apr 2012, 23:25


Zbogom igraci! Shin-Kyuuseishu-Densetsu-Hokuto-no-Ken-Raoh-Den-Gekitou-no-Shou-DVD-720x480-x264-AC3-5.1-2E24A6CD.mkv_snapshot_01.13.45_2011.11.20_19.33.47


Zelim da se oprostim od vas igraci... Znam da sam bio mozda prestrog prema vama, ali znajte da je to sve zarad vaseg dobra, kako biste postali jace ninje, dostojne vladavine... Zelim da znate da nisam imao nikakve lose namere prema vama iako se mozda cinilo na prvi pogled... Sve sto zelim je da dobro cuvate selo lista i da se brinete o njemu i da se jednog dana setite mog imena ;) kada postanete vodje..

-Tebi tobi zelim da nastavis kao sto si i do sada ..
-Hao, zelim sve najbolje, mozda pronadjes svoj pravi put u toj organizaciji, inace nisi los lik toliko koliko si neposlusan Very Happy
- Tebi Kisai no Rainon zelim sve najbolje, da ojacas i da ne oklevas sto su drugi jaci.... Idi ka sto boljem, trudi se maksimalno i jednog dana ces biti Hokage... siguran sam..
-Hisashi Namikaze.. ti si jedan od najpravednijih likova, ali to ce te nekad skupo kostati... Ne veruj previse drugima ;)

Zbogom...


Last edited by Hokuto Kenjin on Fri 13 Apr 2012, 23:31; edited 1 time in total
Anonymous
Gost
Guest

Zbogom igraci! Empty Re: Zbogom igraci!

Fri 13 Apr 2012, 23:27
Zbogom Hokage-san xD
naravno da cemo te se secati ti si od sada moj uzor Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Zbogom igraci! Empty Re: Zbogom igraci!

Sat 14 Apr 2012, 00:10
Zbogom Hokage i izvini sto ti nismo vjerovali
Anonymous
Gost
Guest

Zbogom igraci! Empty Re: Zbogom igraci!

Sat 14 Apr 2012, 01:37
Zbogom..
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Zbogom igraci! Empty Re: Zbogom igraci!

Sat 14 Apr 2012, 14:25
Hokage-san hvala vam sto ste nas naucili jednu veliku lekciju dok ste bili sa nama... Necemo zaboraviti vase ime... Ono ce uci u legendu zajedno sa legendama starine Prvim Hokageom Conteom, Drugim Hokageom Minatom, Kisaijem Uchihom...
Sponsored content

Zbogom igraci! Empty Re: Zbogom igraci!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum