Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Korubuskin Uchiha
Korubuskin Uchiha
Genin

Poruka selu peska Empty Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 12:40
Pa ovako zelim da vam kazem nesto...Oduvek sam mrzeo selo peska i nervirao me je kazekage Gara i vase braon uniforme...I oduvek sam hteo da unistim selo peska...
Sto cu jednog dana i uraditi...

Posto sam obisao sve ove statue i video lepote vaseg sela odlucio sam nesto novo Very Happy
Korubuskin Uchiha
Korubuskin Uchiha
Genin

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 12:46
Odlucio sam zasto da cekam da unistim selo peska kada mogu to odmah sada ahahahhahahaha dan za njegovo unistenje je dosao...

Postavio sam po statuama i ostlim kucama eksplodirajuce kartice u tajnosti malopre i sada bezim!!! Kada napustim selo odose sve statue i ostalo u selu BOOM!!!

aahahahahahha gotovo je za vas i vase drage kagee!!!
Anonymous
Gost
Guest

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 12:47
Kako se usudjujes izdao si moje poverenje!!!Platices za ovo!!!

Koristim moju veliku brzinu koja je za nekog njegovo levela ogromna i stavljam mu ovo da ga kontrolisem i sprecim da aktivira kartice!

Poruka selu peska 7310

Sada si uhvacen i tri poteza se ne mozes pomerati ja cu te kontrolisati...

Statue su spasene! Kisai senpai dozvolite mi da licno ubijem ovog!
Anonymous
Gost
Guest

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 12:51
Sta se desava!!! Ti gade mali kako smes to da radis! Znao sam da ti ne trebam verovati!

Odlicno na vreme je spasen...

Stani Kaiene...Ovaj je mozda povezan sa novonastalu Akatsuki organizaciju ne smemo dozvoliti da lako umre moramo ga ispitati prvo...Odvedi ga u "Jounin Room" tamo cemo ga ispitati i ostalo... Mozda zna gde se kriju clanovi Akatsuki organizacije cuo sam da daju velike nagrade maceve sela magle onome ko ih uhvati zive ili mrtve...
Korubuskin Uchiha
Korubuskin Uchiha
Genin

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 12:52
Ne mozete da me uhvatite hahahahaha

Ja se pretvaram u panj i vec sam daleko od sela dok vi ste svi mrtvi hahahahha
Poruka selu peska Substi10
K.
K.
Jounin

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 12:54
Vi ste sami krivi sto ste ga pustili a niste to razmotrili sa mnom i lawom , da sam se ja pitao ne bi ga pustio na prvom mestu
Anonymous
Gost
Guest

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 12:54
To ne mozes da izbegnes, time mozes da izbegnes samo napade tvoje ili manje od tvog levela uz moju brzinu i tehniku od 50 levela to nisi mogao da izbegnes... Tako da si uhvacen

Ides ti samnom

(zelim da mu admini nameste da vidi samo deo foruma Jounin room u selo peska jer je zarobljen i samo tamo moze da pise)

Idemo!
Anonymous
Gost
Guest

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 12:57
Nema veze sve se dobro zavrsilo...Ja sam cuvar kapije nisam hteo da ga pustim ali mislio sam nakon sto je Kaien rekao da nista ne moze da uradi!

Ali nista i nije mogao...Uhvacen je pre nego sto je nesto pokusao...

Zbog pokusaja napada na selo peska bice krivicno gonjen...Vodimo ga u nas zatvor i sobu za ispitivanje...Neces ti neko vreme nigde ici Korubuskine...

(Neka admini nameste da on vidi samo taj deo foruma kao sto je Kaien rekao posto je zarobljenik sela peska sada)
Korubuskin Uchiha
Korubuskin Uchiha
Genin

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 12:59
Hahahahah priznajem mozda se me uhvatili i nisam mogao da pobegnem...Ali videcete vi...Mislite da mozete da me zadrzite...Pobeci cu ja!!! Hahahhahahahah
K.
K.
Jounin

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 13:00
Ok...I ne verujem da je clan akatsukia , i pored toga sam hteo da kazem da vise ne verujete ljudima van ovog sela previse
Anonymous
Gost
Guest

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Sun 15 Apr 2012, 13:03
Ovo je ipak bilo dobro sto se desilo od sada znamo sta moze da se desi ako verujemo ostalima...
Sponsored content

Poruka selu peska Empty Re: Poruka selu peska

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum