Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Hao put osecaja  - Page 2 Empty Re: Hao put osecaja

Wed 18 Apr 2012, 20:37
Posto moram da idem nesto mi iskrslo i ne mogu da se borim da nebi cekali da ja upravljam sa vaseg klona nastavite borbu koristeci roleplay opciju Extreme fight sa health onoliki koliki je vas...
Anonymous
Gost
Guest

Hao put osecaja  - Page 2 Empty Re: Hao put osecaja

Wed 18 Apr 2012, 20:40
Ee admine al mozete samo da nam date i to sve ili da vas cekamo extreme je mng tesko namestena opcija i nema ni da ga pogodimo
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hao put osecaja  - Page 2 Empty Re: Hao put osecaja

Wed 18 Apr 2012, 21:26
I ja se slazem dajte nam titulu Jounina kako da igramo protiv naseg klona kad je on NPC koji radi svoje napade i odmah potrosi chakru ?
Anonymous
Gost
Guest

Hao put osecaja  - Page 2 Empty Re: Hao put osecaja

Wed 18 Apr 2012, 22:07
i da se borimo sa npc nikad necemo da ga pobedimo zato sto smo i ovako isrcpljeni
ako nemozete da nam date titulu ja sam prinudjen da predam ovu borbu zato sto sam toliko svojih gresaka uvido tokom jounina i slab sam na chakru koliko god da ocu nemam snage da pobedim npc
Anonymous
Gost
Guest

Hao put osecaja  - Page 2 Empty Re: Hao put osecaja

Thu 19 Apr 2012, 00:11
Ok Hao, borices se samnom! Ali da znas da ce ova borba da bude do smrti!!! Hhahahaahaha... Tako da ce biti u tvoju korist da pobedis!!! Posto volis da mucis druge i ubijas, da vidimo kako ce ti se tebi svideti ta sudbina!!! Ti si prvi na potezu... igraj!!!
Anonymous
Gost
Guest

Hao put osecaja  - Page 2 Empty Re: Hao put osecaja

Thu 19 Apr 2012, 13:26
Ja sam lepo napisao da sam predao borbu i tako to tako da me je briga predao sam borbu i ne borim se sa nikim
Anonymous
Gost
Guest

Hao put osecaja  - Page 2 Empty Re: Hao put osecaja

Thu 19 Apr 2012, 20:56
Kukavice! Planiras li ti da postanes nekad Jounin?
Sponsored content

Hao put osecaja  - Page 2 Empty Re: Hao put osecaja

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum