Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

No Raion Operacija  - Page 2 Empty Re: No Raion Operacija

Tue 14 Aug 2012, 21:00
Ajde pitaj idi**e jedan... Grrrrrrrrrrrrrrr Platices mi za ovo oko... Jaoooooooo... Ajde pitaj sta hoces!! Govori?!
Anonymous
Gost
Guest

No Raion Operacija  - Page 2 Empty Re: No Raion Operacija

Tue 14 Aug 2012, 21:35
Sta smeras!? Koji su tvoji planovi? Kako planiras da zaradis mangyekou sharingan? Sta ce ti demon?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

No Raion Operacija  - Page 2 Empty Re: No Raion Operacija

Tue 14 Aug 2012, 21:38
Ma idi**e JEDAN ISKOPAO SI MI MANGEKYO SHARINGAN I SMRSKAO GA!!! JA SAM GA DOBIO KAD SAM UBIO SVOG BRATA KONSAIJA!!! E bas mi je drago sto si smrskao moje oci bar neces moci da dodjes do mangekyo. NIKAD!!! A demona sam zarobio iz svojih licnih razloga, zato sto sam tako hteo. Eto jesi zadovoljan!!!
Anonymous
Gost
Guest

No Raion Operacija  - Page 2 Empty Re: No Raion Operacija

Tue 14 Aug 2012, 21:43
Nemoj ti meni tim tonom!!!!

( Tobi prilazi Hishashiju i macem mu sece jedan po jedan prst na rukama... )


Heh.... Zivot i smrt.. Zar ti mozes praviti razliku?!
Ja ne bih bio tako siguran...

A i sta ce mi tvoj mangyekou...


Zelim odgovore na sva pitanja!!! Koji su to licni razlozi, sta smeras i kakve planove imas!!?

(vec si ostao bez kaziprsta na desnoj ruci )
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

No Raion Operacija  - Page 2 Empty Re: No Raion Operacija

Tue 14 Aug 2012, 21:48
(Hisashi Urlice u bolovima...)

idi**e JEDAN!!! STA TO RADIS!!! JAOOOOOOO CEKAJ SAMO DA SE OSLOBODIM PLATICES MI!!! NIKA TI NECU OTKRITI MOJE PLANOVE NIKAD POSLE OVOGA STO SI URADIO< NIKAD!!! MOZDA SMA I MISLIO DA TE UBACIM KAO PIUNA DA MI KOSTISTIS PA DA TE SE ONDA OTARRASIM< ALI SADA NECES IMATI NI U PRILIKU!!!
K.
K.
Jounin

No Raion Operacija  - Page 2 Empty Re: No Raion Operacija

Tue 14 Aug 2012, 21:53
Ajde momci sta koljete vezanog coveka , Tobi da li zelis da se oprobas sa nekime ko moze da se pomera? Ili ces da postupis pametno i odes...

(Da ne bude da je zloupotreba pozicije ja sam i ranije bio u akatsukiu a nigde ne pise da ste menjali lokaciju tako da ste jos uvek na istom mestu kao kada sam ja otisao , tako sam vas nasao)
Anonymous
Gost
Guest

No Raion Operacija  - Page 2 Empty Re: No Raion Operacija

Wed 15 Aug 2012, 19:12
Posto vidim da si zloupotrebio admina i obrisao postove u svoju korist.. Ja cu igracima da objasnim na brzinu sta se je ovde desilo...


Pa dragi moji desilo se sledece! Uzeo sam Hishashiju demona... Naravno na nacin koji jedino ja i Kisai znamo, Kisai je zarobio demona, on i zna kako moze da se oslobodi...

Zapravo, nisam demona oslobodio iz njega, vec sam samo uzeo seal koji se nalazi u njemu...

A zatim izlazim iz ove prostorije!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

No Raion Operacija  - Page 2 Empty Re: No Raion Operacija

Wed 15 Aug 2012, 19:17
Ja ne znam o cemu ti pricas, a posto sve ono sto si uradio admini su ponistili. Cekamo Kisaija da dodje i da potvrdi to sto si uradio, do tada nista, ja necu da saradjujem.
Sponsored content

No Raion Operacija  - Page 2 Empty Re: No Raion Operacija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum