Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lord Kisai chambers

+5
Zacui Yokubi
Tokaji Hayato
Sabaku No Gaara
Kisai Uchiha
Stewcha
9 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Lord Kisai chambers Empty Lord Kisai chambers

Thu 24 Feb 2011, 23:36
Zenkai organization

Ja Kisai Uchiha osnivam ovu organizaciju... Ko zeli da se pridruzi neka kaze a ja cu odluciti da li ga primam!!!

Moj plan je da sakupim svih 9 zveri (demona) i da sa njima sejem strah u svim selima, tako ljudi ce biti preplaseni i svi ce mi se pokoravati!!! i Onda ja cu upravljati svim tim, a vi koji budete uz mene bicete lepo nagradjeni, svako od vas ce biti glavni za jedno od sela, i znacete puno mocnih tehnika!!!!

----------------------------------------------------------

Lord Kisai se ovde nalazi ako zelite nesto da se licno obratite njemu ovde pisiti

Lord Kisai Uchiha

Spoiler:



Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Sun 27 Feb 2011, 19:17
Gaara od danas te imenujem u moju desnu ruku!!!
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Sun 27 Feb 2011, 22:08
Gaara spremi se uskoro postajes drugi Kazekage!!!!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 04 Mar 2011, 22:09
Lorde Kisai hvala vam na ovome, a zasto zetsui ne dolazi vise... Kada cu postati Kazekage...
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Sat 05 Mar 2011, 23:21
Zacui, tu je on ali trenutno nije potreban....
Cim ubijem Kazekagea postajes ti!!!

Do sad bi vec bio ali on izgleda vikendom ne dolazi na forum, tako da ce to verovatno biti ovih dana ...

Inace imam jedan posao za tebe, kao sto znas nas zamak je zasticen specijalnom lighting barijerom tako da niko nemoze udji ovde osim nas clanova Zenkai organizacije, da bi usli moraju da uniste bedeme te barijere, (ali posto su bili jaki 5000 a onda mi je stewcha smanjio na 1500 zato sto je 5000 bilo mnogo) tako da zelim da ti cuvas ono najdragocenije u ovoj organizaciji a to je odaja sa seal statuom gde se nalaze demone, i stitices ih nebrini tamo su i dva moja najaca klona tako da je dobro obezbedjeno, zelim da ostavis tvog klona tamo i da cuva isto...
Ali moram te upozoriti, gledaj da ne koristis statuu inace ces umreti, toliko demona na jednom mestu ako se oslobodi bez kontrole moze ubiti sve okolo niko nemoze preziveti, kontrola demona je vrlo teska stvar i zahteva da mnogo tvoje chakre sinhronizujes sa demonovom, jedino ja zbog moje strukture chakre mogu koristiti svih 9 demona bez ikakvih posledica bolje receno ja sam vestacki demon sa nula(bez) repova!!!!!! xxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaxaxa

Zelim da nadjes Deidaru uskoro imate zadatak!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Sat 05 Mar 2011, 23:28
Ok javit cu ja Deidari, a sto se tice mog klona odmah cu ga postaviti tamo...
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Mon 07 Mar 2011, 22:34
Moja borba sa Kazekaga je bila uspesna, porazio sam ga, ali ipak se izvukao i otisao da luta...
Ovako stoje stvari Gaara!

Od sada ces ti biti drugi Kazekage, pomocicu ti da ponovo izgradis selo i ostalo...
A onda cu ti saopstiti moje nove planove...
Napustices nasu organizaciju trenutno i saradjivati sa nama kao Kage

Zenkai ce se povuci sada na neko vreme niko nece znati nista o nama... Kada dodje trenutak ponovo cemo delovati!!!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Mon 07 Mar 2011, 22:42
Uredu Kisai... Hvala to sam i ja mislio da vas napustim, ali da surađujem sa vama i da vam dam utociste u mom selu...
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Mon 07 Mar 2011, 22:44
Tako ce i biti!, imam zahtev za tebe lord Kazekage a to je da prvog kazekagea proglasis missing ninjom!!!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Mon 07 Mar 2011, 22:45
Uredu tako ce i biti... Kakashi Hatake je missing-ninj...
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Mon 07 Mar 2011, 22:46
Zenkai ce se povuci sa da niko nece videti ni traga ni glasa nama, a onda kad uslovi budu ponovo stvoreni za nastavak plana stupamo u delo do tad vodices selo i sve ostalo!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Mon 07 Mar 2011, 22:47
Uredu, a ko ce cuvati zvijeri?
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Mon 07 Mar 2011, 22:54
Za zveri ne brini , bice na sigurnom, ovaj hram cemo napustiti i sakriti se po svetu neko vreme, a kada dodje trenutak ponovo za nastavak plana vraticemo se ovde i nastaviti planove!!!

Tako moji sledbenici za sada se raspustamo, do ponovnog vidjenja...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Mon 07 Mar 2011, 22:57
Uredu Kazekage, ja cu onda Deidaru prebaciti u svoje selo, msm nek radi misije tu... Jer se dobro poznajemo Very Happy
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Thu 05 May 2011, 15:49
Lord Kisai moze li me neko nauciti neke tehnike ili slicno, ako nemozete licno vi moze li to neko drugi?
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 06 May 2011, 22:10
Naucicu te nesto ili bolje receno ojacati... Dodji u trening sobu i naucicu te
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 20 May 2011, 12:17
Lord Kisai dosao sam sa mog puta na koji ste me poslali i kostao me je turnira... ali nema veze na turnir sam hteo samo da se zabavim i uradim kako ste rekli.. Protiv Hidana ce ce boriti Kotsu on ce prikupiti informacije o njegovim potezima i strtegijama tako da ipak je ok Very Happy...Tokaji se isto dobro pokazao ali on u svemu vidi samo zabavu mogu da se kladim da vec zaboravio nas plan!!!

Ali tu je mac sam doneo kao sto ste rekli bilo je tesko nadji ga u tim starim rusevinama i ostalom u zemlji vode koje su ostale nakon vaseg oca ali tu je...

Evo lord Kisaia Very Happy xexe

Spoiler:
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 20 May 2011, 12:41
Odlicno Zacui nemari za turnir imamo dovoljno informacija o svakom a ako bas zelis Kotsu uvek moze koristiti njegov substitution jutsu i zameniti se sa tobom...

To Zacui konacno nakon svih ovih godina odlucio sam se da ga upotrebim xaxaxax...
Nazalost ja ga nesmem koristiti umreo bi ali zato ti mozez.. Planirao sam ga dati Gaari ali otisao ja tako da ti ces biti taj koji ce ga koristiti...

Posle tebe samo ga jedna osoba moze jos koristiti zato ga vrlo dobro cuvaj...
Ali da bi koristio njegovu moc koja je vrlo velika moras prvo imati dozvolu nad macem, iskoristicu tehniku da ti dam dozvolu, moj otac je koristio to i sakrio i mac i tehniku ali dokaze o tehnici sam unistio tako da sam ja jedini koji je zna trenutno

>>>Tema<<<

Koritim seal na Zacuia!!!

Chakra: 950/1000

Lord Kisai chambers Blueswordofzenkai

A sada i na mac!!!

Chakra: 900/1000

Lord Kisai chambers Blueswordofzenkai


*Sada Zacui mozes da koristis pravu moc maca i jos nesto, stiti ga svojim zivotom!!!



Urami Ketsukei*
Urami Ketsukei*
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 20 May 2011, 20:54
Kisai stigli smo doveo sam Shadowa kao sto ste rekli Very Happy
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 20 May 2011, 20:55
Odlicno odmah cu mu reci sta je i kako je pravo da se upoznamo
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 20 May 2011, 20:57
Poslao me Urami-Sensei rekao mi je da cu da ostanem kod vas nekoliko dana Very Happy
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 20 May 2011, 20:58
Da ok je to ja sam trazio da te dovedu imam specijalni trening za tebe..Urami objasni o cemu se radi...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 20 May 2011, 20:59
OK nema problema Kisai-Sama :Sashead :
Urami Ketsukei*
Urami Ketsukei*
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 20 May 2011, 21:06
Da objasnicu...

Tokom svojih godina istrazivanja Kisai je dosao u posed od davne izgubljene krvi i celija od Yuki klana, koji je mogao da da radi ice release... Klan je odavno izgubljen i Kisai ga je hteo oziveti i videti kakve moci ce se sve stvoriti ali svi njegovi eksperimenti su bili neuspesni jer su se korisnici kada dobiju tu krv ledili jer nisu mogli da je kontrolisu... Onda je kada je dosao u tvoje selo video je nesto specijalno oko tebe... Ti si imao gene koji su najbriblizniji tom kekkei genkaiu verovatno je neko u tvojoj lozi bio iz Yuki klana iako si ti Hyuuga... Tako porbace da tebi ubrizga DNK i da probas da kontrolises to i naucis te tehnike... Tako ces moci ponovo da oformis taj klan...

Ali ima jedna zackoljica koja nije laka... Postoji mogucnost da bude vrlo ostecen cak i da umres ali nebrini mi imamo i medical ninje i sve ostalo da te spasimo ako neuspes da kontrolises to... Pa zato predlazemo da to bude posle tvoje borbe na turnir jer mozda umres u toku eksperimenta


Shadow nece biti lako ali ja bi prihvatio... Ovako nesto se ne ukazuje svaki put...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Fri 20 May 2011, 21:08
Nije mi svejedno ali prihvaticu hocu da imam ledene tehnike Very Happy ali hoce i Alex-Ninja da ima dovedite i njega na trening ako moze
Sponsored content

Lord Kisai chambers Empty Re: Lord Kisai chambers

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum