Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Jaden Katarn*
Jaden Katarn*
Academy Student

Akatsuki? - Page 2 Empty Re: Akatsuki?

Sun 29 Apr 2012, 00:10
K. tvoja obaveza je da samo sazoves ninje koje sam rekao na lazan sastanak.
Kasnije ako zelis dovoljno je da vas cetvoro postavite barijeru (ima da se kupi ta tehnike ali ja cu vam je dati dzabe i nauciti vas instantno ako nemate)...

Potrebno je 4 ninje da je postave i drze celo vreme.Dok cu ja biti unutra sa sve te ninje i zabaviti se sa njima.

Niko nece umreti osim njih...Vi cete biti bezbedni van barijere sve dok je drzite i nema cega da se plasite jer unutra ce svi biti koji prestavljaju pretnju mislim za vas jer za mene sve ninje ovog sveta da se skupe ne mogu mi nista ubio bi ih hahah


Pa sta kazete? Da malo igramo igru i zabavimo se svi cete biti dobro nagradjeni to vam garantujem...

dacu vam po 1000 xp creator i ryoe kao avans a ostalo kada zavrsimo posao...Uradite kako samo rekao i za vas nece biti nikakvog rizika samo cete drzati barijeru i gledati kako ih ja mucim unutra 3:D
K.
K.
Jounin

Akatsuki? - Page 2 Empty Re: Akatsuki?

Sun 29 Apr 2012, 00:12
Alo o kakvim ti obavezama pricas svega ti , ja sam ti rekao da ja necu da imam nista sa ovime tako da ili se snalazi sam ili pali
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Akatsuki? - Page 2 Empty Re: Akatsuki?

Sun 29 Apr 2012, 00:12
mozda bi to uradio da znam da cu dobiti xp..a tek sto znam da si ti adminski porf a taj admin koj upravlja tobom nece mi da 8100 xp tako da lipa ;) (pali)
Jaden Katarn*
Jaden Katarn*
Academy Student

Akatsuki? - Page 2 Empty Re: Akatsuki?

Sun 29 Apr 2012, 00:15
Ne teraj me da vas kontrolisem...Mogu da udjem u vas um i nateram vas da uradite sta god zelite...Bice lako kontrolisati ninje toliko manjeg levela od mene!

Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Akatsuki? - Page 2 Empty Re: Akatsuki?

Sun 29 Apr 2012, 00:17
rekao sam ti daj mi moj xp 8100 koji trebas da mi das po pravilu..i ja cu raditi sta kazes do tada nadji neke druge ;)
Jaden Katarn*
Jaden Katarn*
Academy Student

Akatsuki? - Page 2 Empty Re: Akatsuki?

Sun 29 Apr 2012, 08:52
Treba mi neko da sazove sastanak i to ces biti tu K.!!!

(Jaden samo prica K.u koji ga slusa)
Akatsuki? - Page 2 16

Sada ces otici sazvaces sastanak kagea i vodja i njhihovih podanika da se dogovorite sta i kako dalje da radite...Nakon toga si slobodan...

Spisak zvanica na sastanak:

vodja sela lisca i Hisashi Namikaze

vodja sela magle i Shirou Shadow

kage sela peska Kisai

vodja sela oblaka Hei Kaguya

to je spisak ninji koje ces pozvati K.

Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Akatsuki? - Page 2 Empty Re: Akatsuki?

Sun 29 Apr 2012, 09:32
pa decko na mene da bacis 100 takvih sad sto si bezobrazan ti necu drzati barijeru <3 mwa

ps: ako mi das jos minimum 5 lv sto trebas da mi das od 8100 xp mozda i ocu..
Sponsored content

Akatsuki? - Page 2 Empty Re: Akatsuki?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum