Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 29 Apr 2012, 21:34
Da stvarno, nemogu da verujem pa bre Konsai mi smo braca ne rodjena ali smo braca... Hahaha odlicno... Nego Kisai-san kakav poklon ste spomenuli...


Konsai VS. Hisashi - Page 2 23-94

Eee poklon, poklon, nedobija se takav poklon cesto, i nemoze svako da ga dobije... Hahaha videces kakav poklon, za to moras da pitas svog dedu Minata... A ti mali Konsai hahahaha bas si me nasmejao... de bre Conte nije mi bio ni do kolena, hahahaha... Conte, Minato pocelo je osecam... (Tapse Contea po ramenu...)

Konsai VS. Hisashi - Page 2 3-37

Da Kisai i ja isto osecam, momci sada ce deda Minato da vam nesto uradi nebojte se, dobicete nesto neverovatno, a mi moramo polako da idemo jer se nasa cakra ponovo razilazi, ali nebrinite mi smo i dalje sa vama... A da Kisai bio je mnogo zajeban i to vise puta... Hahahaha I da jos nesto konsai ti takodje i potomak Uzmaki klana tako da pitaj Hisashija da ti da ogrlicu Drugog Hookagea ili neka Hisashi nadje tu ogrlicu jer ste braca, i videcete sta vas ceka u uzumaki klanu...

Konsai VS. Hisashi - Page 2 300px-Minato_Namikaze

E momci posto pocinjemo da nestajemo, brzo moram da vam uradim seal kako bih probudio vas skriveni kekei gen kai... SEAL!
I da te pitam Hisashi gde je ta ogrlica, kao i Samehada legendarni mac koji sam ti ostavio, zajedno sa osmorepim demonom Hacibijem?

Anonymous
Gost
Guest

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 29 Apr 2012, 21:39
E moj Conte ti si ovdje tako reci " ljucki " najpismeniji xD , salim se samo sam dosao da se pozdravim sa legendama Konohe Very Happy
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 29 Apr 2012, 21:42
Hahahaha, zanimljivi ste Very Happy

Sta!!? Zar tako brzo idete.... ?

Potrudicu se da nadjem Uzumaki klan... I da kakav je to poklon koji nam dajes?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 29 Apr 2012, 22:05
Deda pa da ti kazem, ogrlica je negde sakrivena unutar Hokageove kancelarije, tamo se nalaze i urne sa Kyubiem i Hacibijem... Ali Samehada je ukradena ukrao ju je Sesti Mizukage... A potrudicu se da nadjem tu ogrlicu, samo da vas obavestim skrolovi sa vasim legendarnim tehnikama su ukrateni od strane Tscucikagea i Mizukagea...



Konsai VS. Hisashi - Page 2 23-94

Ti prokletnici, mada nemorate nisat da nam pricate sve mi znamo... Ubrzo ce mo nestati tako da se sada oprostite sa svojim unucima...

Konsai VS. Hisashi - Page 2 3-37

Konsai, Hisashi zao nam je sto nemozemo vise vremena da provedemo sa vama i da jos mnogo toga pricamo sa vama, ali nase vreme je isteklo, nema sumnje da ce mo se ponovo videti ali to nece biti skoro... Pozdravljam vas pa do sledeceg susreta...

(Conte i Kisai polako pocinju da blede i nestaju, preostao je jos samo Minato...)

Konsai VS. Hisashi - Page 2 300px-Minato_Namikaze

Decaci ovo je rastanak videcemo se mi opet kao sto je rekao Hokage... Taj dar koji sam vam podario je bloodline moj koji sam kreirao, to je element kristala, Konsai ti ga jos uvek nemas ali cim probudis element zemlje dobices i taj kekei gen kai... A da Hisashi dragi moj unuk... Pokusajte da nadjete ogrlicu ona ce vam mnogo znaciti u teskim vremenima, povratite nase skrolove i naucite tehnike iz njih imate dozvolu od nas, a sto se tice legendarnih maceva verujem da ce te ih jednog dana povratiti... Eto toliko od nas dragi nasi unuci, pozdravljamo vas pa do sledeceg susreta... I da budite pametni i razvijajte nove mogucnosti nove tehnike i nove kekei gen kaie... I nemojte plakati budite ponosti i jaki...



(Minato dize ruku i mase im, i poslednji nestaje a za njim duva jak vetar koji nosi mnogo lisca...)
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 29 Apr 2012, 23:49
A vec idete... mm da imacu sigurno zemlju kad sam senzor -.- .... Pa vidimo se momci nekom drugm prilikom..bila mi je cast upoznati vas...


Nego Hishsashi da nastavimo mi nas sparing..sta kazes?!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 06 May 2012, 17:03
Health:(550/1000)
Energy:(570/1000)
Chakra:(690/1000)

Ajde mozemo nastaviti borubu, tebi prepustam potez...
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 06 May 2012, 17:07
Hp:250
En:260
Ch:100

Znaci zelis da me sredis genjutsuom Hishashi..Pa da vidimo kako se ti nosis sa tim!!

Konsai VS. Hisashi - Page 2 403
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 06 May 2012, 17:17
Health:(550/1000)
Energy:(570/1000)
Chakra:(690/1000)-100

Konsai, ne tako brzo izbegavam tvoj genjutsu sa cancle tehnikom...

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Scaled.php?server=822&filename=cancelnew

A sada aktiviram ovu vodenu tehniku tako da ce svaki moj napad oruzijem ili taijutsuom imati 50+ demage...
Konsai VS. Hisashi - Page 2 407

A sada te napadam svojim virbo macem...

Konsai VS. Hisashi - Page 2 2410
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 06 May 2012, 17:24
Hp:250
En:260
Ch:50 + 50

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Hmgfsdg



I pauziram..
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 06 May 2012, 17:35
Health:(550/1000)
Energy:(570/1000)
Chakra:(590/1000)-30

Uredu Konsai nemogu da se salim sa tobom... Moracu da krenem ozbiljnije... Podizem maglu na nivo 2 tako da ce i saringan sada biti beskorisan...

Konsai VS. Hisashi - Page 2 307
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Sun 06 May 2012, 17:38
Hp:250
En:260
Ch:100-30-30+50


Konsai VS. Hisashi - Page 2 88194048

Konsai VS. Hisashi - Page 2 7110


Ipauziram..ali pazi, vidim te!
Sponsored content

Konsai VS. Hisashi - Page 2 Empty Re: Konsai VS. Hisashi

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum