Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Gedomaru Korou
Gedomaru Korou
Academy Student

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:06
Mislim da cu se ipak zabaviti pre nego sto odem...Odjednom se okrecem i svi vi odlecete daleko od nas noseni jakim vetrom hahahahahahahah

(Odlazimo unutar sela)



na sve se odnosi
Konoha! Vreme je! - Page 2 1501
K.
K.
Jounin

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:08
Konoha! Vreme je! - Page 2 Health11 Health:
Konoha! Vreme je! - Page 2 Left_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Fg11Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Right_bar_bleue (550/1000)
Konoha! Vreme je! - Page 2 Energy10 Energy:
Konoha! Vreme je! - Page 2 Left_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Fg13Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Right_bar_bleue (500/1000)
Konoha! Vreme je! - Page 2 Chakra10 Chakra:
Konoha! Vreme je! - Page 2 Left_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Fg12Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Right_bar_bleue (720/1000)
Mozda ste se usage otarasili ali mene necete tako lako , Radim
Konoha! Vreme je! - Page 2 2410
I odnosim Usagu daleko na bezbednost a onda se istom tehnikom vracam , a ti posto nisi nista uradio da pobegnes od mojih kunaia gubis 60 health po potezu!
Zack Homura
Zack Homura
Special Jounin

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:11
Bodu Flicker ti nece pomoci da izbegnes napad ovakvog levela plus sa tvoju trenutnu brzinu hahhahahah...


Lepo sam rekao suvise ste slabi...

Svi ste oduvani daleko i polomljeni ostao vam je samo 1 health

(Ja i Gedomaru nestajemo unutar sela)

K.
K.
Jounin

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:13
Ko kaze da ne mogu ja sam rekao da idem negde daleko i onda kada to vec prodje ja se vracam , body fading je jaka tehnika i ja imam 80 brzine tako da ne vidim problem
Usaga Sorachi
Usaga Sorachi
Academy Student

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:15
Konoha! Vreme je! - Page 2 Health11 Health:
Konoha! Vreme je! - Page 2 Left_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Fg11Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Right_bar_bleue (1/1000)
Konoha! Vreme je! - Page 2 Energy10 Energy:
Konoha! Vreme je! - Page 2 Left_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Fg13Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Right_bar_bleue (470/1000)
Konoha! Vreme je! - Page 2 Chakra10 Chakra:
Konoha! Vreme je! - Page 2 Left_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Fg12Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty_bar_bleueKonoha! Vreme je! - Page 2 Right_bar_bleue (560/1000)-30

K nismo trebali ovo radimo mozda su prejaki za nas i ako nisu pisali hp chakra enrgy i ne mozemo da im vidimo brzinu i sve,ti ako si dovoljno lud ostani da umres... usaga Konoha! Vreme je! - Page 2 Orochi10 odlazi u svoju bolnicu de se hiluje...
Zack Homura
Zack Homura
Special Jounin

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:20
Nije dovoljno jaka da izbegnes tvoja brzina je tek na lvl 40 dok je nasa na level 150 i preko! Body flicker jeste jaka ali samo mozes da odes nekoliko metara daleko nije nista bolja nego clone tehnika mozes da odes dalje samo ako ulozis vise chakre ali tvoja intelignecija nije toliko jaka za to. Uostalom tehnike za izbegavanje su direktno povezane sa level ninje i njegovu brzinu...
Koriscenje bodu flicker tehniku na tvojoj brzini i tvom levelu da izbegnes napad od ninje 150 lvl sa 150 lvl brzine koji koristi tehniku 150 lvl je nemoguce...

Zao mi je ali upozorio sam vas...Zato budite srecni sto vas nisam ubio ostao vam je samo 1 health svima vama hahahahha
K.
K.
Jounin

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:21
Dobro ja bi nastavio da se svadjam ali posto si admin furaj
Gedomaru Korou
Gedomaru Korou
Academy Student

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:27

Zack nasao sam ga!
Zack Homura
Zack Homura
Special Jounin

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:31

Konoha! Vreme je! - Page 2 1201q

Nasli smo ga...Jedno od oruzja Sagea! Posebna dizajnirana seal posuda u koju se moze sve seal cak i demon.Onaj ko ima original oruzje moze kada zeli da pozove duplikat posude i zatvori unutra nesto...

Lord Andaime ce biti vrlo srecan...Misija je uspesno izvrsena i niko nije ubijen bas kao sto je rekao...
A sada odnecemo mu ovo! Tako ce biti blizi njegovom planu...


Idemo Gedomaru!
Gedomaru Korou
Gedomaru Korou
Academy Student

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:35
Hahahahaha

Slusajte vi slabici (Gedomaru gleda na polomljenje ninje koje leze i drhte u bolovima)...

Sada idemo ali vrlo brzo cemo se vratiti kao i jos nase brace...Zato budite spremni sledeci put i pokusajte da mi pruzite bolji otpor...Ako ste vi najace ninje koje su ovde onda je ovaj svet osudjen na propast...


Spreman sam Zack...


Zack Homura
Zack Homura
Special Jounin

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Thu 03 May 2012, 22:46
Onda idemo...Pocece pripreme za nastavak plana...

Release!!!!!!!!

(Zack i Gedomaru nestaju)
Anonymous
Gost
Guest

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Fri 04 May 2012, 09:58
Zakasnio sam...Izvinite imao sam nekih obaveza dosao sam cim sam cuo sta se desilo... Izgleda da Tsuchikage i Mizukage ponovo napadaju...Ne znam koji su njihovi planovi ali koliko vidim uzeli su oruzje od sagea za cuvanje demona...Stigli su mu izvestaji da su svi slobodni demoni pohvatani!!!Ovo nije dobro...

Kasai mislim da znas sta ovo znaci sela ce isto biti na udaru vi imate dva demona koja cuvate Kyubija i Hachibija...

Ali ne brinite...Spremio sam se za ovo zastiticu selo vase kao sto sam i moje...

Summoning jutsu!!!
Konoha! Vreme je! - Page 2 Scaled.php?server=812&filename=summoningtatto



Konoha! Vreme je! - Page 2 Bscap0034og

Odnesite ove cetri kapsule, pazljivo samo u cetri razlicita kraja oko sela napravicu barijeru koju sam pripremio!!!

Zastiticemo ovo selo da ne mogu uzeti demone jer ako ih uzmu bice to nas kraj verovatno!

Hajdemo na posao nemamo mnogo vremena!
Anonymous
Gost
Guest

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Fri 04 May 2012, 17:01
AAaw napali ste selo kad nismo ni ja ni Hisashi u njemu Mad Mad
Sponsored content

Konoha! Vreme je! - Page 2 Empty Re: Konoha! Vreme je!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum