Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Usaga Sorachi Empty Usaga Sorachi

Tue 08 May 2012, 02:00
Ovdje ce biti tijelo Usage Sorachija cuvano u specijalnim uslovima dok se Hisashi ne vrati iz sela peska
Usaga Sorachi 380-62
Anonymous
Gost
Guest

Usaga Sorachi Empty Re: Usaga Sorachi

Tue 08 May 2012, 02:22
Prije nego sto pocnemo sa eksperimentom uzecu mu sve pare i iteme , pare cu podijeliti ravnomjerno i dati pola Konsaiu a pola Hisashiu iteme cu podijeliti kad budem vidio sta ima xD
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Usaga Sorachi Empty Re: Usaga Sorachi

Tue 08 May 2012, 15:41
Itemi Usage:


Usaga Sorachi Kunai_10x5Usaga Sorachi 102x5Usaga Sorachi 102x5Usaga Sorachi 104x5Usaga Sorachi 151x5Usaga Sorachi 152x5Usaga Sorachi 101x5Usaga Sorachi 201x5Usaga Sorachi Wire_s10x5
Usaga Sorachi 306x5Usaga Sorachi BloodkunaiKunai je njegovo licno oruzje ukoliko ga uzmete moci cete da ga koristite neograniceno
Anonymous
Gost
Guest

Usaga Sorachi Empty Re: Usaga Sorachi

Wed 09 May 2012, 20:22
Konsai dodji vamo trebace mi tvoja senzor sposobnost
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Usaga Sorachi Empty Re: Usaga Sorachi

Wed 09 May 2012, 20:25
Evo i mene..e posto ja moram da idem pa se vracam za sat vremena..gledaj ti u moj invenrar pa radi umesto mene to sto treba.... ince pitam admine..gde je oko koje je posedovao? zar nema on sharingan i byakugan....?
Anonymous
Gost
Guest

Usaga Sorachi Empty Re: Usaga Sorachi

Wed 09 May 2012, 20:34
Izvini Konsai al sad kad sam vidio tvoje sposobnosti vidio sam da nisi dovoljan level da um njegov pretrazis xD
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Usaga Sorachi Empty Re: Usaga Sorachi

Wed 09 May 2012, 21:31
Usaga ima samo jedan Sharingan dok je drugi dao K.-u byakugan je cuvao Tobi ali kada ste ubili Usagu byakugan oba oka uzeo je K.
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Usaga Sorachi Empty Re: Usaga Sorachi

Thu 10 May 2012, 20:41
jel mozete da napisete i njegova odela koje je koristio i da mi ih dodate..... naravno dodajete sve sem na chakru...
Sponsored content

Usaga Sorachi Empty Re: Usaga Sorachi

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum