Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Kage sastanak Empty Kage sastanak

Wed 09 May 2012, 12:59
Otvaram Kage sastanak ima vazne stvari o kojima moramo da razgovaramo.

Pozvani su:

Kasai no Raion selo lisca

Shirou Shadow selo magle

Hei Kaguya selo oblaka

K. selo stene
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Wed 09 May 2012, 19:16
Ja sam tu reci sta treba Kisai?
K.
K.
Jounin

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Wed 09 May 2012, 20:07
Evo i mene...Sta treba?
Anonymous
Gost
Guest

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Wed 09 May 2012, 22:31
Ovako pocecu da pricam ono sto sam hteo. Ostali ce dodji pa ce videti...


Sigurno znate za napade koji su se desili na selo peska i selo lisca od napadaca koji rade za Tsuchikagea Andaimea koji je izdao sela i pocinio velike zlocine.

Njegove ninje su zarobile sve demone. Kyubi, Hachibi i Shichibi se nalaze u selu peska sigurno zatvoreni od strane starih kagea kao i Rokubi kojeg sam izgleda na vreme spasio. Oni imaju pet demona i jos ta cetri im fale koji su sigurni u selu peska i lisca iza barijera koje sam postavio oko njih i celog sela.
Cak ni Tsuchikage ne moze probiti barijeru sto smo videli da Ritachi i Himekawa nisu mogli.

Ja sam se borio sa Ritachija i jedva pobedio koristio sam sav moje potenicijal i moc i nije bilo dovoljno da nisam imao pomoc mojih ninji iz sela sada nebi bio ovde bio bih ubjen.

Nakon sto je Ritachi porazen uzeli smo njegovo telo. Bilo je dobro seal umno i ostalo ali Kaien je uspeo da svojim sensor sposobnostima probije koliko toliko da saznamo sta su planovi Tsuchikagea i Mizukagea kao i vise o njima.

Uspeli smo da saznamo njihove prave planove i ostalo!!!


Kao sto znate Tsuchikage je pokrao sve skrolove iz sela osim naseg jer je kaekage Hajime unistio na vreme skrolove.
Tsuchikage vrsi razne eksperimente.Njegov pravi objektiv je da postane "Sage of six paths"!!!!!

Kazu da je to samo legenda da je nekada postojao mocan Sage koji je kreirao sve danas poznate jutsue i ostalo kao i sve demone.Poznato je po legendi da je bio Jinchuriki Jubija desetorepog demona koji je mesavina svih 9 demona kasnije su od njega nastali svi demoni.
Njegov objetiv je da sazna istinu o Sageu i postane mocan kao on!
A svi znamo kakav je Tsuchikage ako uspe u tome ceo svet ce biti gotov!

Zato Tsuchikage pokusava da sazna sto vise jutsua i ostalog u cilju dobijanja Rinengana! Da rinengana.
Ne znam da li je to uopste moguce da se rinengan stvori tek tako ali izgleda da Andaime cvrsto veruje u to. Ako se setite istorije Nagato je probao isto ali on je imao rinengan bio je blizu da ostvari da napravi desetorpeog u tim borbama su poginule ninje koje su bile bukvalno bogovi Kisai i Conte Uchiha.
Sto znaci da ako Tsuchikage postigne to mi nemamo sanse protiv njega!


Tsuchikageov pravi plan je da kreira rinengan i desetorepog demona, biti njegov jinchuriki i steci veliku moc Sagea!!!

Da bi ostvario plan potrebni su mi ostala cetri demona!
Wood release korisnik
Kao i znanja koja su najblize povezana sa rinenganom a to je po legendi hideout stare Zenkai organizacije koji je unutar nekog spacea po legendi zato Tsuchikage zeli i skrolove sela peska jer je kazekage Zacui znao to!
Potreban mu je i sharingan ali nema sumnje da ga mozda vec ima.

Zato moramo zaustaviti Tsuchikagea po svaku cenu!!!


A ovo je ono sto smo saznali o Alcayonsima elitnim ninjama od Tsuchikagea.

Postoji 5 Alcayonsa koje su kreirali Tsuchikage i Mizukage eksperimantima ukrstanjem zmija iz summoning sveta i ljudi i ostalih klonova.
Poseduju sve elemente, znanje o pupet ninjutsuima, sensor, medical... a da ne pricamo o ostalim tehnikama koje im je usadio Tsuchikage.

Njihova snaga, brzina, inteligencija i sve ostalo je na vrlo velikom nivou od svih nas ovde. U borbi 1 na 1 sa nekim od njih niko od nas nema sanse.

Da vesti budu jos gore Ritachi je bio najslabiji medju njima ostalih 4 su mnogo jaci!
Nema sumnje da ce se vratiti....Ako se to desi izbegavajte borbe sa njima jer pobeda nije u nasem opticaju.


Prvo sto se treba uraditi a to je da u svako selo napravim barijeru.Na taj nacin cemo zastiti sela to nam je prioritet.

Trenutno verovatno smisljaju kako da probiju barijeru nema sumnje da ce se vratiti a onda nas cekaju velike borbe!


Zato imamo zadatak da obezbedimo sela! Da po svaku cenu zastitimo demone! i zaustavimo Tsuchikagea!!!

K.
K.
Jounin

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Wed 09 May 2012, 23:01
Pa to znaci da bi sve ninje trebalo da se presele tamo gde su demoni....Da bi izbegli ucene tipa:"Predajte demone ili cemo unistiti druga sela" , takodje ce to ojacati odbranu
Andaime Tsuchi
Andaime Tsuchi
Academy Student

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Thu 10 May 2012, 10:04

Odjednom na sredini odaje se pojavljuje veliki hologram



Kage sastanak Vicious20Kage sastanak Cowboy_bebop_Vicious_costume_ver_01-1-05


Hahahahah lepo...Vidim imate dobar plan ali nemojte da mislite da me mozete zaustaviti....


Kisai nisam se nadao da ce poraziti Ritachija prilicno sam iznenadjen dosta si ojacao od kada smo se zadnji put sreli pre dve godine...


Reci cu vam nesto..



Predajte demone i skrolove sela peska ili cete snositi posledice!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Thu 10 May 2012, 10:56
Tu sam Kisai sama i ja se slazem da ojacamo sela a mi da se negde sklonimo i ne odgavarajte zlom Andaimeu, moramo da ga zaustavimo po ceni naseg zivota !
Anonymous
Gost
Guest

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Thu 10 May 2012, 13:20
Tsuchikage!!! Nikada se necemo predati, pojedinacno mozda jesmo slabi ali kada se svi udruzimo niko nema sanse jer istorija je to mnogo put dokazala!

Demone nikada neces dobiti bez otpora! A skrolove sela peska je Kazekage unistio pre nego sto ste ga ubili tako da ih nema vise!
Andaime Tsuchi
Andaime Tsuchi
Academy Student

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Thu 10 May 2012, 13:56
Zar stvarno mislis da nisam saznao. Ispitali smo telo od kazeakgea znamo da nije unistio skrolove, sakrio ih je u summoninge i opozvao ih u katane treceg i cetvrtog kazekagea i na taj nacin ih je zauvek seal. Zato mi trebas ti Kisai ili tvoj brat Kaien jedini ste koji imate potencijala da ih otkljucate i koristite!
Znao je da cu jednog dana saznati to ali hteo je da vama svima pruzi vreme da ojacate ali to je nemoguce niko me ne moze poraziti zar stvarno mislite da mozete da porazite moju vojsku i mene hahahahah ne mozete


Zato predajte skrolove i demone ili....
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Thu 10 May 2012, 13:57
Nikada!!! Nikada ti necemo dati ni skrolove ni demone!
Kao sto je rekao Kisai sami smo slabi ali zajedno smo nezaustavljivi!!!!

Zato odlazi i pravi druge planove Andaime!!!
Andaime Tsuchi
Andaime Tsuchi
Academy Student

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Thu 10 May 2012, 14:00
He...Onda mi nema druge...Proglasicu rat!

Proglasavam treci shinobi rat!!!

Mi Alcayonsi protiv svih vas sela...

Vidim da se vasa volja ne moze slomiti i nece odustati zato cu vas sve zdrobiti u ratu!

Imali ste sanse ali sada je kasno sledeci put kada se vidimo bice to na ratnom polju!

(Tsuchikage nestaje)
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Thu 10 May 2012, 14:03
Rat! :shock:

khhhhhhhhhh nemoguce! rat...


ovo je ozbiljno moramo se pripremiti onda!
K.
K.
Jounin

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Thu 10 May 2012, 20:41
Heh...Znaci do toga je doslo , posto ce biti rat mislim da sve vodje i sva sela treba da se medjusobno sto vise pomognu....Trebalo bi svi da se ujedinimo...
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Fri 11 May 2012, 07:47
Da to je jedini nacin da ga porazimo, Kisai posto si ti glavni ovde objavi stvaranje Shinobi Alijanse ! Dodjite u moju organizaciju svi tamo cemo da osmislimo kao cemo i sta cemo tamo je sigurno !
Anonymous
Gost
Guest

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Fri 11 May 2012, 09:10
Rat! Bojao sam se da ce do toga dodji...

Niko ovde od nas nema iskustva u ratu ratova nije bilo od 70 godine kada je bio drugi shinobi rat protiv Orochimarua. Ako nista drugo ovaj rat ima i vedrije strane sva tri rata su bila protiv jednog nepijtelja svih sela i tokom ratova smo se uvek udruzivali...

Shadow nema potrebe za Shinobi alijansom, Shinobi alijansa je osnovana jos oko 40 godine da bi bila prekinuta za vreme vladavine Orochimarua ali kasnije je ponovo uspostavljena mi smo vec odavno svi zajedno kao Kage to bi trebalo da znas...


Tvoja ideja je dobra Shadow mozemo iskoristiti tvoje skloniste za neke svrhe u ratu...


Slusajte! Za sada se vratite u vasa sela i recite svima sta se desilo isto i da pocnu sa pripreme oruzja i ostalo nakon toga idemo kod Shadowa u hideout na sastanak o strategiji i ostalom.
Ne znamo kada ce poceti rat zato moramo se pripremiti dobro!

I neka neko ode do sela lisca i obavesti njih posto se njihov vodja Kasai nije odazvao...



























Sponsored content

Kage sastanak Empty Re: Kage sastanak

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum