Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Hisashi ovde Empty Hisashi ovde

Wed 09 May 2012, 23:15
Dodji ovde Hisashi ovo su velike prostorije ispod sela peska izgradjene su za najvece tajne naseg sela.
Ti ces biti ovde i trenirati.

Kao sto vidis (Kisai pokazuje na hiljade inkubatora sa ljudima unutra) to su sve obicni klonovi bolje receno moji posebni Mixed klonovi. Rokubi je posebnim sealom i tehnikom zatvoren i njega chakra se neprestano crpi i sluzi za uzgajanje ovih klonova. Klonovi stoje u posbnim komorama da nebi nestali svi klonovi sluze za kontrolu Rokubija i prikupljanje njegove chakre...

Ovde sam stvorio nesto sto mi omogucava da kontrolisem demona bez ikakvog rizika. Da bez ikakvog rizika.Uz to vec vise od godinu skupljamo svaki dan chakru demona ovde se nalaze ogromne rezerve chakre od demona.
Tu chakru mogu koristiti kada zelim ali necu to jer ne zelim da je trosim iako je ima gotovo neograniceno.

Planiram da napravim ultimativnu zastitu sela koju cemo mi Kagei voditi.

Ovi klonovi su moji i svi poseduju Mind eye of kagura tehniku osecaju chakru svaku i vide sta se desava svi su povezani sa chakrom demona i planiram da inkubatore sa njima rasoporedim kroz citave drzave i sela.Kada to uradim svi ce biti povezani.

Moci cemo sve da vidimo ko sta radi, prica i sve. Niko nece moci nista da sakrije.Vodicemo evidenciju o svemu i svakome. Niko nece moci zlocin da pocini ili slicno a da ne znamo ko je.


Mi Kagei cemo u pomoc takog ultimativnog vida u tajnosti brinutio svima i svim selima. Naravno podatke cemo cuvati sluzice samo da budemo sigurni i vodimo brigu o svemu....


Sta kazes Hisashi da li zelis da se priblizis u kreiranju mira ovome ili ces napustiti ovo izlaskom iz ove prostorije sve ces zaboraviti ali ako ostanes imaces priliku da mi pomognes u ocuvanju sveih sela Very Happy
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Hisashi ovde Empty Re: Hisashi ovde

Wed 09 May 2012, 23:48
Fenomenalno Kisa0san iznenadjen sam... Svaka vam cast, a kako ce mo moj trening poceti, mislim stacu ja ovde? I ko jos zna o ovome?
Anonymous
Gost
Guest

Hisashi ovde Empty Re: Hisashi ovde

Wed 09 May 2012, 23:53
Ovome zna samo Kaien i Hei koji mi pomaze jer bez njegovih tehnika ovo nebi radilo... Tako da pored njih ti si jedini koji zna...Ovo jos nije kompletirano ali jednog dana bice...


Ok Hisashi smesti se ovde negde i odmori se a sutra cemo zapoceti neki trening kada osmislim
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Hisashi ovde Empty Re: Hisashi ovde

Thu 10 May 2012, 00:01
Uredu Kisai-san hvala ti puno... Nadam se da cete me za svo ovo vreme trenintga nauciti i neke korisne tenihke...
Anonymous
Gost
Guest

Hisashi ovde Empty Re: Hisashi ovde

Thu 10 May 2012, 00:20
Napravicemo od tebe velikog ninju videces!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Hisashi ovde Empty Re: Hisashi ovde

Thu 10 May 2012, 15:07
Kazekage kada pocinjemo trening?
Anonymous
Gost
Guest

Hisashi ovde Empty Re: Hisashi ovde

Thu 10 May 2012, 20:51
Hisashi drago mi je da si dosao moci ces da treniras ovde na sigurno
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Hisashi ovde Empty Re: Hisashi ovde

Thu 10 May 2012, 22:25
Kaiene hvala ti na dobrodoslici...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Hisashi ovde Empty Re: Hisashi ovde

Thu 10 May 2012, 23:54
Kazekage idem do mogsela na kratko, imam da obavim neki vazan zadatak ali vraticu se...
Sponsored content

Hisashi ovde Empty Re: Hisashi ovde

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum