Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Dolazak

Thu 24 May 2012, 21:31
Kakvo je ovo cudno mesto , mnogo je lepse nego ona ruzna suma , stvarno mi se smucila, dobro je da sam imao svog hibrida i da sam mogao da znam gde je *Law tapse cauru na ledjima u kojoj se nalazi Spad*

Pa sada moram videti sta sve ima ovde ... osecam mnogo chakre ovde , i to jake chakre
Anonymous
Gost
Guest

Dolazak Empty Re: Dolazak

Fri 25 May 2012, 09:35
Izgleda kao da je ovo neko selo...Iz informacija koje smo izvukli izgleda da je ovo zmijsko selo, njegova prava povrsina je ispod zemlje a duboko duboko ipod se nalaze najglavnije odaje koje postoje...


Moramo se infiltirati unutra...Mislim da treba da se transformisemo u nase neprijatelje... Ja cu u Sosukea a ti u Spada bitno je da udjemo unutar sela neopazeni...
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Fri 25 May 2012, 14:35
U redu !!!!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Fri 25 May 2012, 18:36
Dolazak 7710

Izgleda da je vreme, ovo mesto izgledao dosta svetlije od one sume
*Law seta po naselju i gleda naokolo*
Nadam se da nas ovako nece prepoznati !!!
Sada bolje da nastavimo dalje , dok nas niko ne napadne !!!!

Anonymous
Gost
Guest

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sat 26 May 2012, 15:17
Transformisali smo se...Za sada lepo ide...Lawe.. pogledaj samo sve te zmije ovo ceo zmijski grad! Moramo biti oprezni jedan pogresan korak i bicemo okruzeni hiljadama zmija!
Anonymous
Gost
Guest

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sat 26 May 2012, 18:54
Moramo da podnesemo izvestaj o svemu sto se desilo ovde. Kao i to da nas je Konsai izdao...




Summoning jutsu!!!

Dolazak Summoning-Jutsu-Hand-SignsDolazak Kodama



Dolazak Naruto14

Evo uzmi ovaj skrol i cuvaj. Kisai ce te kad tad pozvati a kada to bude predaj mu taj skrol



Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sat 26 May 2012, 20:41
Dobro si to uradio Kaiene, sta sada da radimo , da cekamo da se nesto dogodi ili sta?
Zanzuna Ido
Zanzuna Ido
Special Jounin

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sat 26 May 2012, 22:57




*Velikom brzinom neko skace ispred Kaiena i Lawa i udara Lawa u stomak da on pada i leti nekoliko metara dalje*

Mislili ste da vas necu primetiti, nemojte da me zezate mozda ste se transformisali , ali od kada ste dosli ovde pratio sam vas !!!





Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sat 26 May 2012, 22:59
Sjajno moja transformacija je prekinuta sada sam otrkiven , ti sto si ovo uradio , ko si sta zelis, da li si ti jedan od onih hibrida?!!!
Zanzuna Ido
Zanzuna Ido
Special Jounin

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sat 26 May 2012, 23:06
Gresis mladicu , nisam jedan od ovih zmija , ja sam legendarni ratnik Zanzuna , zalutao sam u ovaj bedni svet dolazim iz obliznjeg malog sela sakrivenog u munji, ovde sam vec neko duze vreme i ne znam kao da se vratim u pravi svet , naucio sam mnogo o ovim zmijama , o tome kako zive , kako se bore.... Kada sam cuo da su tri ninje dosle u ovaj svet mislio sam da sam konacno spasen !!!

Ali ipak ti si Law zar ne ? Izgleda da je vreme da te ubijem ovo sam veoma dugo cekao!!!

Health:1000/1000
Energy:1000/1000
Chakra:1000/1000-30

Moje sposobnosti su sve 300 HAHA!!!

Dolazak 352
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sat 26 May 2012, 23:11
Health:750/750
Chakra:810/810
Energy:770/770-50

Ko si ti uopste ,ne smemo se ovde boriti !!!

Dolazak Sensor201

Sklanjam se u stranu !!!

Grhh previse si brz !!!
Zanzuna Ido
Zanzuna Ido
Special Jounin

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sat 26 May 2012, 23:16
Health:1000/1000
Energy:1000/1000
Chakra:970/1000-30

Zar se ne znas? Tvoj otac Gowa ti se nije hvalio o tome zar ne !!!?
Dolazak 453

Upoznaj moju pravu brzinu !!! Koristim Zagarantovani Damage , koji je 200 !!!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sat 26 May 2012, 23:23
Health:750/750-200
Chakra:810/810-30-30
Energy:720/770

Grhh ti, previse si brz , ali ipak izbegao sam nesto tvog napada, moram da brze reagujem !!!

Dolazak Shadowescapetechnique


Kaiene ostani iza ovoga ,izgleda da ovaj lik ima nesto protiv mene !!!

O cemu pricas , kako znas ime mog oca ?!! KO SI TI ?!!!



Dolazak 8-3
Zanzuna Ido
Zanzuna Ido
Special Jounin

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sat 26 May 2012, 23:37
Health:1000/1000
Energy:1000/1000
Chakra:940/1000-30-30

Dolazak 501

Iskoristicu ovo da bih oterao tvoje bube i onesposobio da vise naopadaju!!!

Izgleda da stvarno ne znas ?

Pre mnogo godina kada je tvoj dragi otac podigao ustanak u selu peska protiv Orochimaru-a sa njime je i bio moj otac ! Bili su skoro najbolji prijatelji , zvao se Kaichi Ido , zajedno su uspeli da pobede mnogo Orochimaru-ovih sluga , ali na dan kada se Orochimaru pojavio i poubijao na stotine ninja , tvoj otac nije ni maknuo , povukao se bio je previse prestrasen , imao je priliku da ubije Orochimarua zajedno sa mojim ocem i Ulquiorrom , ali ne pobegao je , izdao nas je sve , pa i mene , o tome da je tvog oca ubio Orochimaru je laz , on je pobegao i napustio nas sve !!! Nije bio spreman za smrt , moj otac je verovao da za to postoji razlog sto je njegov prijatelj otisao i poginuo je verovajuci u to!!!

Tvoj otac je bio kukavica , on je samo bio Orochimaruov sluga!!!
Da cujes me dobro, sve je to bio njegov plan kao i Ulquiorrin , Nagu je dugo trenirao pod kontrolom Orochimarua a posto je Ulquiorra njegov brat i on je trenirao sa njime , on je takodje bio izdajnik , mog oca ubio je niko drugi do Gowe , koji se vratio i zabio mu mac duboko u srce, svome najboljem prijatelju , a posle o tome koliko su Garakame bile velike !!!


UMRI LAWE , OKUSI BOL , ZAKLEO SAM SE NA DAN KADA SAM SAZNAO DA JE MOJ OTAC POGINUO , ZAKLEO SAM SE DA CU UBITI SVE GARAKAME !!!

Dolazak 451
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sun 27 May 2012, 00:02
Health:550/750
Chakra:750/810-30
Energy:720/770-500

Dolazak Shadowescapetechnique



Sta !!!??? Ne to nije moguce , slusao sam dosta o najboljem prijatelju moga oca , ali moj otac nije bio izdajnik nema sanse , ti lazes!!!!


HAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!


Dolazak 651
Zanzuna Ido
Zanzuna Ido
Special Jounin

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sun 27 May 2012, 00:08
Health:1000/1000-250
Energy:1000/1000
Chakra:880/1000-30
(3)
Dopustio si besu da te preuzme , nisi ni vredan moje paznje , ali nisi uopste slab , nisam uspeo da izbegnem ceo udarac!!!

Dolazak 2410

Previse si spor za mene , pojvaljume se iza tebe mnogo veci nego malo pre

Dolazak Scaled.php?server=28&filename=zasergeja2
Uzimam te svojoim kandzama i letim visoko u vazduh!!!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sun 27 May 2012, 00:10
Health:550/750
Chakra:720/810
Energy:220/770

Grhh, dodjavola ne mogu da se pomeram ....
Zanzuna Ido
Zanzuna Ido
Special Jounin

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sun 27 May 2012, 00:20
Health:850/1000
Energy:1000/1000-10
Chakra:850/1000

*Zanzuna kako drzi kandzom Lawovu glavu i steze je , dolazi daleko u oblake i uzima ga u prednje kandze i drzi ga osamucenog i krvavog od stezanja glave*







Cekao sam ovaj dan toliko dugo , sada napokon mogu ubiti poslednjek pripadnika Garukamama , tebe Lawe , to prezime si uzeo od svoje majke zar ne ?


Sada cu te malo muciti!!!
Oseti moc maca kovanog u cistoj tami!!!
Dolazak Scaled.php?server=824&filename=zasergeja1

Damage je 500 zbog moje pokretljivosti !!!!

*Zanzuna probija Lawa i pusta ga polako da on pocinje da pada *

Visina je 30 metara , kada padnes ostace ti 10 Health-i !!!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sun 27 May 2012, 00:24
Health:10/750
Chakra:720/810
Energy:220/770

*Law pada na zemlju i pocinje da pljuje krv *

Ne mogu se pomeriti , izgleda da je ovo kraj ....Kaiene bezi , ovaj lik poseduje moc vetra i munje , takodje ima i neke veoma cudne napade , njegova brzina je veca od nase , ali idalje mozes da mu pobegnes!!!
Zanzuna Ido
Zanzuna Ido
Special Jounin

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sun 27 May 2012, 00:30
Health:850/1000
Energy:990/1000-10
Chakra:850/1000

*Zanzuna slece na mesto gde Law stoji nepomicno , skoro mrtav*


Pa to je to... Bar za sada... Ostavicu te u zivotu , ipak samo osveta nije sve sto sam zeleo , ja nisam patetican kao tvoj otac !!! Uskoro cu opet doci , budi spreman na to , kada dodjem ubicu te ,zaklinjem ti se Lawe , cekao sam 20 godina na ovo , i sada kada konacno to mogu da uradim , kada konacno mogu da osvetim svoga oca , ja to necu uraditi... Mislim da bi tako i postpuio i moj otac....


*Zanzuna se okrece i pocinje da leti daleko od Lawa*
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sun 27 May 2012, 00:35
Health:10/750
Chakra:720/810
Energy:220/770

Ja, ja .... Nisam uspeo nista da uradim , zasto? Zasto , zasto nisam mogao da se lepo borim!!!


Oce znam da ti to nisi uradio , pricao si mi puno o ocu Zanzune , znam da ga nikada ne bi ubio , ni za sta , takodje i to da nisi bio izdajica , ojacacu i pokazacu mu da Garakame nisu onakve kakve on misli da jesu !!!
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sun 27 May 2012, 08:18
Dolazak Snakemen1Dolazak Snakeww


Odjednom sve zmije su vas primetile 100 zmija vas napadaju tako da se morate odbraniti koristite roleplay opciju "Snake attack"
Anonymous
Gost
Guest

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sun 27 May 2012, 11:33
Otkriveni smo! Lawe izdrzi cim ubijem zmije doci cu da ti pomognem trenutno sam zauzet!!!


Prizivam moje summoning oruzje jedno i transformise se u moj ogroman mac sela magle koji bacam Lawu!


Hvataj Lawe ovo je jedan moj transformisan summoning sword sada ima sve odlike kao Kubihiriboucho sada ! Trajace ti dok porazis ove zmije i ostalo!




Dolazak Scaled.php?server=152&filename=summoningswordsDolazak Macselamagle1








A ja cu se postarati za sto vise zmija!!!!!!

Dolazak Macselamagle1
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Dolazak Empty Re: Dolazak

Sun 27 May 2012, 12:14
Grhh otkriveni smo , hvala Kaiene !!!! Postaracu se prvo za 20 zmija
(Valjda svaka ima 1000 Healthi )
Anonymous
Gost
Guest

Dolazak Empty Kaien vs. Snakes II

Sun 27 May 2012, 12:15
Idemo zmijurine!!!!!
Sponsored content

Dolazak Empty Re: Dolazak

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum