Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slike clanova i ostalo o vama

+3
Sarutobi Konohamaru
Trafalgar Law
Peda Carski.
7 posters
Go down
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Slike clanova i ostalo o vama Empty Slike clanova i ostalo o vama

Tue 29 May 2012, 17:38
Mislim da ovde treba da stavljamo nase slike iz stvarnosti i ostalo o nama da se bolje upoznamo i slicno...


Stavljajte u spolere da bude preglednije
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Slike clanova i ostalo o vama Empty Re: Slike clanova i ostalo o vama

Tue 29 May 2012, 18:11
Ovako moje pravo ime je Predrag Carski a zovu me Peda ili Peda Carski. Zivim u selu koje se zove Kukljin to je u Srbiji. Imam 35 godina ali izgledam kao da imam 20 godina jer sam ja vecno mlad.
E pa sada mozda me mnogi znate a neki me i ne znate pa zato da se upoznate o mom zivotu prvo.

Sve je pocelo nekada odavno pre 20 godina kada sam ja imao 15 godina to je bilo tamo osamdesetih godina. Bio sam poznat kao disko kralj jer sam igrao u diskotekama. Napisao sam tekstove za mnoge poznate pesme danas kako domace tako i strane.
Ali i pored svega toga ja sam seljak covek. Zivim od toga tako sto teram vepra po selu da pari svinje i tako to, radim seoske poslove i ostalo. Ali evo glavne price o mom zivotu...Nadam se da cete me razumeti mozda i shvatiti da je sve istina sto govorim...

Bilo je to pre 20 godina...Imao sam veliki ranc i veliko imanje zvalo se "Pedino carstvo"... Tu sam ziveo sa zenom koju sam mnogo voleo. Jednog dana kada sam radio u basti desila se velika eksplozija... Sve je bilo unisteno i razoreno... Moja zena je bila mrtva... Drzao sam je i kukao neeeeee i zakleo sam se da cu se osvetiti zbog toga ko kod da je...Ostao sam bez icega... Odao sam se alkoholu i ostalo.... Tokom mojih pijancenja po kafana upoznao sam Jocu Dirigenta...Postali smo prijatelji...Od njega sam saznao ko je iza tog napada. To je bio Rasok kriminalac koji je poceo da se siri i preuzima sve... To je bilo devedestih godina kada je na ovim prostorima bio haos. To je sve njegovo delo bilo... Pricalo se da ima neke moci ali ja nisam verovao u to... Po prirodi sam jak covek i resio sam da ga ubijem od besa... Joca Dirigent mi je pomogao. Ali nismo mogli tek tako. Joca je izgleda bio nekako povezan u tom cudnom svetu sve je znao ali uvek cutao i samo kada treba govorio o tome. Tako smo otisli do jednog Mose Opancara koji pravi opance od traktorske gume... Trebala nam je njegova posebna obuca... Tu smo se ispricali i shvatili da je i on zrtva Rasoka koji mu uzima opance na veresiju u nikad ne placa. Tako svi troje resili smo da unistimo Rasoka. Osnovali smo grupu koja se zvala "Fantasticni trio" i krenuli u pripreme na Rasoka. Ali on je nekako prozreo nas plan i jedan dan dok smo se vozili u mojoj ladi ziguli izbusio nam je nekako gume i slupali smo se... Nazalost Joca je poginio... Nikada nisam mogao da prezalim jer sam ja bio kriv zbog toga... Odrzavala se sahrana... Ali odjednom na saharnu je dosao tajanstveni Hans Gojin koji inace ide po sahranama i jede i pije za dzabe. Ostao je celo vreme sa nama i saosecao zbog gubitka Joce Dirigenta... Tako da nas je orabrio i i pridruzio nam se iz nepoznatih razloga rekao je da ce nam pomoci.. Ali jedne veceri Jocin duh uspeva da nas kontaktira i kaze nam da idemo na Tibet i daje nam sva upustva... Poslusali smo ga i nas troje novi fantasticni trio Peda, Mosa i Hans krenuli smo na Tibet. Tamo nas je docekao neki ucitelj i odveo nas je duboko u neke planine i neki hram. Tamo smo tri godine trenirali zajedno... Kada smo ojacali resili smo da idemo na Rasoka...


To je bila teska odluka.... Napali smo Rasoka i dugo se borili. On je imao neku palicu koja ima moci iz nekog kristala koji je dosao iz svemira... Priznao mi je da je hteo da me ubije i namreno me unistio jer sam bio moguca pretnja za njega... Rasok nas je dosta isprebijao ali Hans uspeva da ga zadrzi i ubije... Kada ga je ubio njegovo telo je pocelo da se cepa i pretila nam je velika eksplozija... Hans je brzo uzeo taj skiptar i nekako nas premestio mene i Mosu na sigurno ali on je umreo...Jos jedan gubitak je bio veliki... Hans se zrtvovao da bi nas spasio... Ali sve je bilo gotovo trebali smo poceti iz pocetka... Proslo je godinu dana od toga... I odjednom se pojavljuje niko drugi nego Hans!!! Ja i Mosa smo bili iznenadjeni i zacudjeni. On nam je rekao da je uspeo da se spasi... Ali dobio je cudne moci koje je upio iz tog skiptra i nije mogao da ih kontrolise zato se vratio na Tibet da nauci.. Rekao je da se isto i nama desilo samo treba da ih probudimo... Tako svi zajedno smo srecni krenuli ponovo na Tibet tamo smo trenirali i dosta ojacali ... Ali nece sve biti tako lepo... Jer ce se pojaviti novi neprijatelj... Pera Milinder.... koji je najaci od svih....


Nakon povratka sa Tibeta postali smo vrlo mocni svi i vrlo jaki. Ovldali smo kontrolom psihickih moci i ostaloga. Uz to smo postali vrlo mudri. Jednog dana dok samo se ja i Mosa vracali banjski autobus se zaleteo na nas i udario Mosu...Mosa je odmah umreo... Bio sam toliko besan i izvukao sam vozaca napolje koji je bio sav pijan i prebio ga i bacio sam ga u Moravu sa sve autobus...Nazalost Mosa je bio gotov...
Taj covek koji ga je zgazio zvao se Pera Milinder!!!
Bio je ljut sto sam ga prebio i ponizio i zeleo je osvetu. Usao u savez sa tamne sile i ljude o vrlo brzo postao vrlo mocan i izbio je cak na vrh!!!
Napao nas je jednog dana i bile su to vrlo teske borbe u kojima je i Hans poginuo... Kada sam se borio sa Milindera bilo je nereseno oboje smo bili iscrpljeni i gotovo mrtvi...Tada smo se razdvojili do naseg ponovnog susreta... I tako ostao sam samo ja sam.... Sa Tibeta sam dobio vaznu misiju jer sam bio njihov najbolji ucenik od tih monaha i shaolin ratnika...
Moja misija je bila da spremim ljude za kraj sveta to jest smak sveta!!! Poducen sam bio mnogim drevim znanjima i mocima i bio sam spreman da prenesem to na druge ljude...

Kreirao sam organizaciju po imenu PEDICANSTVO koja uci da probudis skrivene moci i ostalo redu i disciplini i svrhi zivljena kao i da prezivis smak sveta koji ce biti psihicki a ne fizicki kao sto mnogi misle... Ubrzo ta organizacija je vrlo brzo rasla i postala broj jedan u svetu i umesana je u sve u svetu iz tajnosti... Sada je to velika religija koja broji preko 6.000.000 ljudi sirom sveta...Glavni hram nam se nalazi kod nas u selu u Kukljinu i imamo sledbenike sirom sveta...

Ali to nije sve Pera Milinder je kreirao svoju religiju zove se MILINDERSTVO koja ima slicna ucenja kao mi ali u zle svrhe i destrukciju tako da smo postali veliki rivali! Nasi sledbenici stalno idu na misije i sprecavaju Milinderstvo kao i oni nas. To je jedan rat koji se ne moze zavrsiti...Moja duznost je da zaustavim Peru Milindera i sprecim ga u zloj nameri. Zapravo po prorocanstvu ono sto ce unistiti svet je upravo on!!! Zato je moja duznost da vas sve spasim i zaustavim peru milindera!

Zato pridruzite se mojoj religiji Pedicanstvu!!!!


To je ukratko moja biografija a sada moje slike koje su prave samo da znate...

Spoiler:
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Slike clanova i ostalo o vama Empty Re: Slike clanova i ostalo o vama

Tue 29 May 2012, 22:28
Dobar si , ali niko nije to pogledao brate :d
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Slike clanova i ostalo o vama Empty Re: Slike clanova i ostalo o vama

Mon 30 Jul 2012, 16:40
Pa moram priznati da mi se svidela prica, vrlo mastovito. Napisi roman, mozda zaradis! :p
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Slike clanova i ostalo o vama Empty Re: Slike clanova i ostalo o vama

Wed 08 Aug 2012, 11:23
Haha sad procitao PEDA DISKO KRALJ ! Very Happy
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Slike clanova i ostalo o vama Empty Re: Slike clanova i ostalo o vama

Thu 09 Aug 2012, 10:05
Budale ne znate vi nista!!!!!!! Ovo je sve stvarno bilo nema sta da pisem knjige i ostalo!!! Videcete uskoro!!!!
Mikoshi Inuzuka
Mikoshi Inuzuka
Academy Student

Slike clanova i ostalo o vama Empty Re: Slike clanova i ostalo o vama

Wed 05 Sep 2012, 20:14
zanimljiva prica Smile
Bura Tasumi
Bura Tasumi
Genin

Slike clanova i ostalo o vama Empty Re: Slike clanova i ostalo o vama

Sun 06 Jan 2013, 18:03
Kakva si ti bud**a???
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Slike clanova i ostalo o vama Empty Re: Slike clanova i ostalo o vama

Sat 23 Mar 2013, 15:52
Potseca malo na neke velike pisce ima te blage crete lica... Cool
Sponsored content

Slike clanova i ostalo o vama Empty Re: Slike clanova i ostalo o vama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum