Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ucionica za predavanja...

+6
Daichi Namikaze
Nishi Hyuga
P.
Erza Namikaze
45485465
Hisashi Namikaze
10 posters
Go down
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Ucionica za predavanja...

Wed 06 Jun 2012, 21:39
Dobar dan svima... Ovde ce mo imati predavanja od sada pa na dalje razgovaracemo o istoriji naseg sela, kao i o istoriji shinobi sveta... Ja cu vas poducavati i davati vam razlicite vrste misija koje ce vam donositi ryo, XP i creator poene... Naucicu vas kako da se ponasate i da postanete pravi shinobiji... Kada budete prisutni dodjite ovde kako bi otpoceli predavanja... Vas Hokage...
45485465
45485465
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Wed 06 Jun 2012, 21:43
Evo ja zelim!
zelim da nauscim cijelu istoriju i da jednog dana postanem hokage kao i vi!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Wed 06 Jun 2012, 21:46
Hehehehe dobro dosao Darko... Velika je cast i privilegija biti Senka Vatre (Hokage)... To postaju samo najjaci od svih... Senka Vatre je kroz celu istorije bila prva medju pet senki... Kao sto znas postoji pet Senki (Kage) Senka Vatre, Senka Vetra, Senka Struje, Senka Vode, i Senka Zemlje... To su pet velikih senki ili Hokage, Kazekage, Raikage, Mizukage i Tsuchikage... Cas ce mo detaljno poceti kada se svi okupe... I da mislism da bi bilo da stavis neko lepse ime... ^_^ To je moj predlog...
45485465
45485465
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Wed 06 Jun 2012, 21:48
Izvini hokage ali samo jedno pitanje...U pravilima pise da treba da uradim akademiju a ja je nigdje ne vidim...gdje je ona?
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Wed 06 Jun 2012, 21:51
Akademija je nekada postojala nazalost sada je ukinuta... Ali svakako sada udji u Hokage Office i udji u temu Dobrodosli Studenti to je sadasnja akademija... Kada to zavrsis onda NNW Admin 1 njemu posalji poruku trazi da ti posalje pitanja za genin ispit, ali predlazem ti da pre toga procitas istoriju sveta koja se nalazi u obavestenjima...
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Wed 06 Jun 2012, 21:57
Evo ti link akademije...

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t3996-dobrodosli-studenti
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Fri 08 Jun 2012, 19:38
Ja sam spremna! Možete početi s predavanjima čim pristignu ostali.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 10 Jun 2012, 18:25
E pa dragi moji studenti zeleo bih da vas upoznam sa nasim novim Johninom i clanom sela Lee sinom... On je rodjen u jednom selu nadomak Sela Skrivenog u Oblacima, i zivot je proveo u oblaku i pesku... Sada je dosao u Konohu i nadam se da ce tu i nastaviti svoj zivot... Od danas ce mo zapoceti predavanja i on ce biti prisutan, on ce vam biti odredjen za davanje misija... Pocecemo sa Istorijom sveta i prva lekcija ce biti Pet prvih Kagea... Zelim da se svi javite kako bi poceli...
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 10 Jun 2012, 18:28
Ja sam tu. Drago mi je što sam imala priliku da vas upoznam Lee-senpai.
P.
P.
ANBU

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 10 Jun 2012, 18:55
I meni je drago upoznati vas ... Kao sto znate dugo vremena sam bio i u Oblaku i u Pesku i tamo sam stekao razna iskustva koja cu uskoro podeliti sa vama . Nadam se da ce te svi postati dobri shinobiji i da ce mo se zajedno rame uz rame boriti protiv sila zla.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 10 Jun 2012, 19:22
Uredu onda pocecemo sa predavanjem...

Poglavlje "Istorija Shinobi Sveta"
Lekcija 1 "Prvih Pet Kagea"


Pa da pocnem... Ovako... Na pocetku prve godine postojali su klanovi, koji su se borili za prevlast nad shinobi svetom... Ratovalo se zbog vlasti, mnogo shinobija je poginulo tokom tih ratova, koji su posle bili poznati kao "Ratvi Klanova"... U toku rata vodje klanova su uvidele da ti ratovi ne vode nicemu, i da ce samo vise i vise zrtava doneti, ako budu nastavili... Oni su odlucili da se sastanu i da stvore velike zajednice (Pet skrivenih Sela) u pet razlicitih zemalja... Osnivaci Uchiha Klana kao i osnivaci Sela Skrivenog u Liscu bili su Kisai i Conte Uchiha... Osnivac Sela Skrivenog u Pesku i osnivac Nara Klana bio je Kakashi Hatake... Osnivac Juki Klana kao i osnivac Sela Skrivenog u Magli bio je Urami Kecukei... Zatim Osnivac Kaguja Klana kao i Sela Skrivenog u Oblacima ostao je nepoznat svetu jer je bio najtajanstveniji od svih kao i najstarijii, zna se da se zvao Lazar i to je sve... I na kraju osnivac Hyuga Klana kao i Sela Skrivenog u Stenama bio je Daniel Hyuga... Tih pet legendarnih ninji ostali su u istoriji sveta upamceni kao Pet Osnivaca...

Prvi Hokage Conte Uchiha
Ucionica za predavanja... 3-37

Prvi Kazekage Kakashi Hatake
Ucionica za predavanja... 5-72

Prvi Mizukage Urami Kecukei
Ucionica za predavanja... 114-53

Prvi Raikage Lazar
Ucionica za predavanja... Maestro

Prvi Tsuchikage Daniel Hyuga
Ucionica za predavanja... 11-52


Last edited by Hisashi Namikaze on Sun 10 Jun 2012, 19:32; edited 1 time in total
45485465
45485465
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 10 Jun 2012, 19:32
zanimljivo! Very Happy
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 10 Jun 2012, 19:41
Sada ce te dobiti misiju povodom ovog predavanja... U ovoj misiji odrediste ce vam biti pet velikih sela, vas zadatak je da posetite pet velikih sela i procitate biografije prvih kagea u svakom selu... Odputovacete u svako selo i zatraziti da vas Kage pusti unutra kako bi proucili biografije prvih Kagea jer vam je to u opisu misije... Kazite da je misiju zadao Hokage i da je zamolio da vas prime u selo na jedan dan kako bi proucili biografije prvih... A zatim kada prikupite sve informacije vraite se u selo, gde ce mo odrzati ispit... I na tom ispitu bice pitanja vezana za pet Osnivaca... Icicete u timu vodja tima bice Lee, svi ce te morati da postujete u putovanju, kao i na kapijama sela kako bi vas pustili u selo da procitate bio grafije...

Nagrada
XP:1000
CP:1000
RYO:1000
P.
P.
ANBU

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 10 Jun 2012, 20:11
Srecno svima na misiji ^^

I Darko treba da saznas o drugim kageima ( np. Pesak o prvom Kazekageu ) i moras da uradis opciju putovanje Smile
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 10 Jun 2012, 22:33
Izvinite, gde bi trebali da radimo opciju putovanje? U off temama?
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Tue 12 Jun 2012, 18:23
hokage evo i mene stigo sam Very Happy
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 17 Jun 2012, 03:45
Da li ste prikupili informacije o ovome sto sam vam zadao? Ako jeste ja bih da zapocenomo test...
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 17 Jun 2012, 10:07
cek sta treba da radim?

a i kakav je to test nisam bas u toku i nerazumem
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 17 Jun 2012, 21:24
- Nismo Hokage-san. Ostalo nam je još selo sakriveno u oblacima kome nismo dobili pristup. -
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 17 Jun 2012, 21:55
Hm steta, nema veze, odrzacemo test, od informacija koje ste sakupili. A ti sena pogledaj na prvoj stranici ucionice, misiju koju sam zqadao i procitaj prvu lekciju koju smo ucili iz Istoerije sveta.

Okupite se svi ovde u ucionici pocinjemo test!!!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 17 Jun 2012, 22:03
- Ja sam tu.. -
Anonymous
Gost
Guest

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 17 Jun 2012, 22:06
Hokage-san i ja cu se pridruziti ovim predavanjima


Last edited by Kasai no Raion on Sun 17 Jun 2012, 22:17; edited 1 time in total
P.
P.
ANBU

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 17 Jun 2012, 22:10
Evo i mene Hokage-san nadam se da nisam nista propustio ..
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Sun 17 Jun 2012, 22:25
I ja se nadam da ste svi procitali biografije kagea, jer je to bio zadatak koji sam vam zadao... Sada ce mo poceti test... Ja cu napisati pitanja a vi ce te odgovarati i ja cu kada svi odgovorite napisati tacan odgovor, da vam bude jasno. E tako.

Pitanja:

Pitanje za sve: Ko je bio prvi Kazekage, napisite mi njegovu biografiju u skracenoj verziji, zatim podpitanja:

Macumoto: U kojoj je borbi poginuo prvi kazekage ko ge je ubio i zasto?

Lee: Ko je bio prvi ucenik Prvog Kazekagea, kako je poginuo i reci mi nesto o njegovom zivotu.

Kasai: Napisi mi koje su najbitnije stvari u zivotu prvog Kazekagea ko0je su promenile istoriju sinobi sveta.

Sena: Koje su najvaznije borbe u kojima je Prvi kazekage ucestvovao.

Darko: Kako se zlvala organizacija u kojoj je bio prvi Kazekage i reci mi o njegovom ucescu u njoj.
Nishi Hyuga
Nishi Hyuga
Chunin

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Mon 18 Jun 2012, 16:53
evo biografija kazekagea kakashi hatake
>>>Kakashi Hatake je osnivac sela peska. Tokom perioda kada nisu sela jos bila oformljena bio je u grupi boraca sa Conteom, Danielom i Yahikom (Pain). Bio je poznat kage i dobro je vodio svoje selo a uz to bio je iz Uchiha klana ali to nije voleo mnogo pa je koristio ime Hatake.Tokom veoma dugog peroda Kakasije je prvi napravio jinchurikia zarobivsi Shukakua u svog ucenika Gaaru. Sto je pokrnulo Zenkai organizaciju i mrznju Kisai Uchihe prema Kakashiju. Tokom konflikta sa Zenkai organizacijom Kakashi je postao jinchuriki Hachibija, sto je jos vise razbesnelo Kisaija. Nakon sto je porazen u velikoj borbi u selu peska sa Kisaijem, uspeva da se ziv izvuce i pobegne i dugo mu se nezna trag. Zbacen je sa pozicije Kazekagea i na njegovo mesto je dosao Gaara koji ga je proglasio missing ninjom. Dugo vremena se nista nije znalo o njemu. Zapravo za to vreme stvorio je organizaciju 'Z Ninjas' zajedno sa Derom Gabaichijem. Preuzeo je novi identitet i skrivao se u selu peska, gde je i pratio Gaarine pokrete i tajno razotkrivao planove. Medjutim Dero je imao sukob sa Kisaijem gde je Dero morao da izda Kakashija kako bi sacuvao svoj zivot. Kisai i Dero su napravili jedan dogovor. Dero se jednog dana pojavio na kapiji Konohe i izazvao je Contea, prvog Hokagea. Umedjuvremenu Kisai je sa Gaarom razotkrio tajni identitet Kakashija. Kakashi je pokusao da pobegne u Konohu, medjutim Kisai i Gaara su ga ubili dok je Conteu bila odvucena paznja. Njegovo telo je zatim bilo korisceno za razne eksperimente, napravljen je hibrid (Kotsu), Gaara je uzeo njegovo oko, a drugo oko je uzeo izdajnik Urame Ketsukei. Kakashijevo telo je bilo vracano u zivot vise puta tehnikom EDO TENSEI, uglavnom je Gaara skrnavio njegovo telo, medjutim u finalnim borbama Conte je njegovo telo sealovao tako da sada niko nemoze da oskrnavi ponovo njegov duh. Umreo je u 31 godini...

nema bas mnogo gdeje ucestvovao berovatno kada se borio protiv kisaia

Sponsored content

Ucionica za predavanja... Empty Re: Ucionica za predavanja...

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum