Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Spasavanje Mizukagea !!! Empty Spasavanje Mizukagea !!!

Mon 11 Jun 2012, 14:49
Izgleda da se vode nalaze bariere tako da cu morati da ih sve unistim i dodjem do kancelarije prije nego sve pukne:

Satoshi jako zamahuje macem (ulazem sav energy) i cisti put do konacelarije

Spasavanje Mizukagea !!! Macselamagle5
A sada brzo upravljam sijenkama
Spasavanje Mizukagea !!! 3-3

sada korisim ovo i svu odecu skidam sa mizukagea (ostaje go) a zaim se pruza sijenka ispod njega i mi tonemo u selo pijeska radim ovo x3 velika brzina kao space time
Spasavanje Mizukagea !!! 9-2
Chakra:860

P.S sheodw sva odjela koja si imo su nestala tako ako si dobio neke vrijednosti od njih su unistena + selo je unisteno do pola tako da ces sada biti u suni i obuces nesto da nebudes go a ja cu da ti tam royoe da kupis odjela ,jel sam ih ja bacio sa tebe (bitno je da si spasen)
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Spasavanje Mizukagea !!! Empty Re: Spasavanje Mizukagea !!!

Wed 13 Jun 2012, 18:48
Ulozio si samo 900 energije u mac to znaci da si napravio ekploziju samo od
550 damage. To nije dovoljno ni da srusis ogradu od kostiju koja je 1100 damage i nalazi se oko sela magle a kamoli da unistis selo...

Tako da nisi ti nikog spasio
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Spasavanje Mizukagea !!! Empty Re: Spasavanje Mizukagea !!!

Wed 13 Jun 2012, 18:56
Ovako...demage explozije nije 550 nego 800 ai ti zaboravljas moju snagu tako da sam mogao da imam vise demage a ja sam ulozio sve + 200 snage tj. 900+200 1100 bas kolko mi treba (EXPLOZIJE) a ja nisam unistio selo vec rascistio put do kancelarije to je nikih 20% sela ali i ti si mi pomogao sa svojih 5000 demage tako da ovaj se post nepika samo je objasnjenje shedow je u suni a ja na kapiji konohe ;)
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Spasavanje Mizukagea !!! Empty Re: Spasavanje Mizukagea !!!

Wed 13 Jun 2012, 19:00
To nisi nikako mogao.

Pise koliko energy ulozis damage eksplozije je polovina od toga plus njegov damage osnovnih 100.


To znaci ako ulozis 900 energy pravis damage od 450 plus 100 to je 550 damage ukupno.
A zbog snage trosi manje 200 energy sto znaci da si umesto 900 potrosio 700 energy posto imas 900 energy to znaci da ti ostalo 200 energy samo..


Koliko vidim ipak si samo od 550 ekploziju napravio.

A moja eksplozija je unistila samo shadowa nije okolinu.


Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Spasavanje Mizukagea !!! Empty Re: Spasavanje Mizukagea !!!

Wed 13 Jun 2012, 19:03
Nema rasprave nisam ti ja kriv..sto sam te preduhitrio necu vise da postam na tu temu
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Spasavanje Mizukagea !!! Empty Re: Spasavanje Mizukagea !!!

Wed 13 Jun 2012, 19:09
Satoshi me je spasio a ti ces Raizen platiti za ovo sto si pokusao da uradis !
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Spasavanje Mizukagea !!! Empty Re: Spasavanje Mizukagea !!!

Wed 13 Jun 2012, 19:16
Procitaj pravila prvo...

Ako oces nekom da pomognes u borbi moras radis putovanje i da vidis za koliko poteza u zavisnosti sta dobijes za toliko poteza mozes uci u borbi.
A kako nisi to radio nisi mogao da mu pomognes
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Spasavanje Mizukagea !!! Empty Re: Spasavanje Mizukagea !!!

Wed 13 Jun 2012, 19:17
Ti prekini odmah, da ne bi popio ban od admina on me je spasio i nemoj vise da si rec rekao !
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Spasavanje Mizukagea !!! Empty Re: Spasavanje Mizukagea !!!

Wed 13 Jun 2012, 19:19
i evo kazes ja ne citam pravila pa ti si ocigledno novi clan neznam dali si procito nije obavezno uvjek ...mozes nekad ada preskocis a ja imam tehniku da tonem u sijenku izlazim a i puno je hladovine oko ovog sela (oko svakog sela) tako da sam sa lahkocom mogao da se teleportujem ovde... ;) ja sam stari clan mene nemozes tako lahko xD ;) uzivaj sa kisaiem dok te bude cijepao
Sponsored content

Spasavanje Mizukagea !!! Empty Re: Spasavanje Mizukagea !!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum