Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante.
Dante.
Administrator

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Tue 09 Oct 2012, 21:32
Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Tue 09 Oct 2012, 22:46
...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Tue 09 Oct 2012, 22:46
Član 'Kuchiki Byakuya' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Kockic11
Rezultat :
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya 315
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 11:21
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000


Byakuya Kuchiki....Vidim da imas dosta poena na brzinu. Ali nemoj da mislis da si brzi od mene. Ne postoji brzi ninja od mene bez ozbira koliko poena da imas na brzinu ,uskoro ces i otkriti zasto. Bolje receno nadam se da neces morati da otkrijes...

Pa hajde da se borimo!



NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 11:21
Član 'Kaien Shuuhei' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Kockic11
Rezultat :
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya 417
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 11:25
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 1000


Za pocetak napadam te ovim!


(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Macselamagle1
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 13:04
Health:
(660/1000)
Energy:
(630/1000)
Chakra:
(720/1000)
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Hmgfsdg
I ako su skoro nikakve sanse da pobedim ovo ce biti dobar mec i jedan dobar test za mene!
*samo se pomeram u stranu zaim vadim katanu i napadam te*
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=440&filename=katanak
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 16:53
Da kazem samo gosin Kaienu da ja mogu noccu samo posle 23:00 da igram ili ujutru od 9 do 13:10 xD e tako ti vidi sad kad ces da igras i nemoj da mislis da cu da se natezem ovde s tobom i da borba traje 102 godine! (i da sto su ti sposobnosti promenjene?)
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 18:32
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 970


Ma ce zavrsimo mi to bre pre.

Koje sposobnosti, pa normalno sinoc sam dobio +30 stavio sam na chakru. Koliko znam i ti si dobio +30 poena.

Inace postavljam mac ima defense 100 tako se branim
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Macselamagle1[/quote]


Mislim da ne znas ali sada ces videti zasto sam faforit na ovom turniru. Za razliku od drugih clanova ja se borim samo oruzjem i svi moji summoninzi su posebni i posebne porodice koju samo Shuuhei clanovi mogu pozivati. Svaki od njih se transformise u oruzja.


Summoning jutsu!!!


Uzmi tvoje najbolje oruzje i krenimo!



Po celom terenu se javljju macevi svuda zabuseni po zemlji.
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Kaiensummoningswords

A sada transform!!!! Svi macevi se menjau u kubihiri boucho

Pogledaj sada 1000 kubihiriboucha!

Napadam te sada ovim!!!
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Macselamagle1
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 18:38
Health:
(660/1000)
Energy:
(580/1000)
Chakra:
(670/1000)
Kaiene ja sam iz samurajske porodice nesto najvrednije je moja katana!
(Sharinganom se samo sklanjam u stranu)
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=440&filename=katanak
(mislim da najbolje razumes dusu samuraja od svih)
*kroz katanu propustam jos 150 chakre tako da je katana sad duza i neki obican metal mogu da probijem alu posto je mac sela magle iskovan od posebnog metala to nije u ovom slucaju*
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 18:49
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 960
Chakra(Cakra) 940



Znam moj stil borbe je samo oruzjem. Oruzje ima svoju dusu i ostalo! Pogledaj oko sebe mislim da mozes da osetis svaki mac ima svoju dusu.


Ti kao samuraj cenis oruzje, svoju katanu i jedno si sa njome.
Samuraji su vrlo casni borci...


Odjednom samo nestajem izbegavam i stvaram se iza tebe i napadam te haaaaaaa


(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Swordssummoning


(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Macselamagle1

Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 18:52
Health:
(660/1000)
Energy:
(580/1000)
Chakra:
(650/1000)
Cim se stvaras tako iza mene ja kao izmaglica samo nestajem i stvaram se iza tebe(barem su tako videli svi ostali u areni zbog moje prevelike brzine dok ti idalje mozes da me pratis)
Da svako od ovih oruzija ima svoju dusu kao i sve ostalo oko nas!
*Kuchiki se samo udaljava nekoliko metara iza Kaiena*
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 19:05
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 950
Chakra(Cakra) 940


Kada sam rekao da moji macevi imaju dusu to sam stvarno i mislio.

(Jedan mace se pretvara u cudno stvorenje)

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Kodamah

Vidis li sada. Ovo je prava forma mog maca i svih maceva na ovom terenu. Oni su ziva bica i mi radimo zajedno svi.

Napadam te njime bacam ga na tebe kao lopticu.
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 19:09
Health:
(660/1000)
Energy:
(580/1000)
Chakra:
(600/1000)
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=843&filename=speeddodge
Divim ti se Kaiene a sada opet napadam katanom i ulazem 150 chakre tako da je DMG 250
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 19:21
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 940
Chakra(Cakra) 910


Bacam mac na tebe koji ide zatim ja nestajem i izbegavam tvoj napad i kako moj mac prolazi pored tebe ja se tu stvaram i napadam te od pozadi odjednom.


(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Macselamagle1
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 19:26
Health:
(660/1000)
Energy:
(480/1000)
Chakra:
(530/1000)
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya 2410
od jedan put samo nestajem i stvaram se nedaleko od tebe
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=440&filename=katanak
sada vadim i drugu katanu spremi se za Kuchiki-Style!
Jednu katanu bacam na tebe toliko snazno dok ja velikom brzinom idem cak ispred izbacene katane i napadam te drugom katanom (dmg je 250)
sto znaci ako izbegnes moj napad ovaj drugi ces teze jer je katana odmah iza mene!
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 19:33
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 930
Chakra(Cakra) 880


Podcenjujes moje sposobnosti ceo teren je pokriven macevima. Samo nestajem daleko od tebe.

Dok se ti zaustavljas da me nadjes. Tada se brzo stvaram kod tebe i bacam na tebe jednog Kodamu summoning
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 19:35
Health:
(660/1000)
Energy:
(480/1000)
Chakra:
(510/1000)
Ne precunjem te Kaien-dono vec se samo trudim to je vrlina svakog samuraja da bez obzira na sve moras da se trudis!
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=843&filename=speeddodge
samo se sklanjam u stranu i ne radim nista
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 19:54
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 930
Chakra(Cakra) 880


To je problem, cekao sam da se samo sklonis u stranu. Zaboravljas da svi ovi summoninzi mogu da se pozivaju.


Inace ovo je ukljuceno sto znaci da na sva moja oruzja imam +30 damage kao i na kodamu jer je vrsta summoning zive bombe koja nanosi 31 damage ako eksplodira inace nanosi 1 damage.

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=515&filename=senzortype
(Odjednom kako sam bacio jednog Kodamu na tebe a ti si se samo sklonio u stranu odjednom stvara se ogromna kugla kodama (ovaj jedan je pozvao svih 1000) u istom momentu ogromna eksplozija se desavaa. sve eksplodiraju to je 3000 damage a kako si odmah bio pored toga.

Tesko ces izbeci

tvoja brzina je 220 znaci do 110 lvl mozes sve lako izbeci ali ovo je 150 sto je 40 lvl razlika.

150 je 1000 damage u mom slucaju 3000 damage
40 lvl je 200 damage u ovom slucaju je 600 damage.


to znaci da sa ovakve distance ces vrlo tesko izbeci mozes izbeci ali 600 damage ti je zagarantovan...


to znaci da ti je ostalo samo 60 health.

ja nestajem.
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 20:04
Health:
(60/1000)
Energy:
(380/1000)
Chakra:
(440/1000)
Moj sharingan je sve vreme upaljen oseca nesto i u tom trenutku koristim
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya 2410(ulazem 200 chakre)
kako bih pokusao sto pre da se spasem(ali ipak me je uhvatio dmg)
(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=440&filename=katanak
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Wed 10 Oct 2012, 20:28
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 930
Chakra(Cakra) 880



Pre 12 godina...Borio sam se i osvojio trece mesto na turniru... Imao sam 17 godina kao ti sada. Tek sam razvio bio ovaj summoning sto sam sada koristio.....To mi vraca uspomene.

Nekada davno imao sam jednog prijatelja nas stil borbe bio je vrlo slican. Zvao se Hao Asakura...To je bilo pre 12 godina, borio sam se sa njim na turniru... Bili smo vrlo dobri borci ali ja sam bio bolji imao sam vise srece i pobedio...To je bila dobra borba....

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t4586-cetvrtfinale-kaien-shuuhei-vs-hao-asakura


Nazalost zeleo sam da se nekad opet borim snjim ali nisam uspeo jer je ubijen. zaboravio sam kako....

Bio je castan borac i ninja pun casti... Zao mi je sto je umreo...Ti me podsecas na njega, tvoj stil, reci, pokreti.... Ova borba sa tobom mi je vratila uspomene od Hao-a cak i ova eksplozija je nostalgicna...

Jedino sto fali da budes kao on je da ojacas i usavrsis tvoj stil oruzjem i casti. On to nikada nije mogao jer je ubijen i njegov san nije zavrsen...
Ali izgleda da ce neko drugi slican njemu uspeti to da ostvari to si ti! Zato moras da ojacas i nastavis gde je stao...


Zato predajem ovaj mec. Meni nagrada ionako nista ne znaci. i pre sam nagradu od treceg mesta predao Hisashiju.... Tako da mi i sad ne znaci. Zato predajem ti ovo i nastavi dalje! Znam da ces uspeti i jednog dana biti jaci i usavrsiti stil!!!
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Thu 11 Oct 2012, 00:39
Hvala vam Kaien-dono
*Kuchiki izgleda zamisljeno kao da je to ime uco negde*
Sponsored content

(Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Kvalifikacije) Kaien Shuuhei VS. Kuchiki Byakuya

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum