Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante.
Dante.
Administrator

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Tue 09 Oct 2012, 21:38
Berserek VS. Kisai Yokubi
Berserker
Berserker
Academy Student

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty Re: (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Tue 09 Oct 2012, 22:17
Pa da krenemo spreman Kisai
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty Re: (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Tue 09 Oct 2012, 22:17
Član 'Berserker' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Kockic11
Rezultat :
(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi 617
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty Re: (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Wed 10 Oct 2012, 09:32
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000



Nemam nameru da se borim i usporim ostale ninje. Jer ako se borim opet cu osvojiti turnir a to nije zanimljivo...


Ali hajde da pocnemo cisto da vidim ko si i sta znas.

NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty Re: (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Wed 10 Oct 2012, 09:32
Član 'Kisai Yokubi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Kockic11
Rezultat :
(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi 417
Berserker
Berserker
Academy Student

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty Re: (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Wed 10 Oct 2012, 10:04
:health:1000
:energy:1000
:chakra:940




Ok onda da pocnemo Kisai



(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi 3072x

Radim nesto skriveno

Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty Re: (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Wed 10 Oct 2012, 11:11
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 640



Treba da znas da imam na stotinu nacina da zauztavim takvu maglu.



(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Seyesofthekagura


To je vise beskorisno a i vidim sta si uradio...

Pupet curse...A i reci cu ti nesto to i ne moze da deluje na mene. Nisam takva vrsta osobe koja moze lako da se kontrolise takvom lakom tehnikom kao sto je pupet curse



Posto lako vidim gde si i osecam gde se kreces a i tvoj napad je bio pupet curse sto znaci da si isao na mene takva ti je putanja bila.Odjednom cim si dosao ispred mene da me udaris i postavis pupet curse padas u blato.
To znaci da 100 damage ti je zagarantovan cak iako izbegnes jer je iznenadni napad.



(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi 501

Kako padas ovo izlece odjednom i daje ti nemogucnost da izbegnes zbog blizine
(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi 1001


700+300 to je 1000 damage gotov si Bersereke.Osim ako nemas 200 poena na brzinu da imas brzinu lvl100 za tebe je nemoguce da izbegnes ovakav napad toliko blizu. (inace moje sposobnosti su mnogo vece nego sto mozes da zamislis sto znaci da mi je brzina ogromna kao i sve drugo) sto samo govori da nisi mogao da izbegnes.



A sada u private mi kazi ko si. Pa cu otici a ti nastavi dalje. Nema smisla da se borim vise.


Clone i slicno ti nece pomoci jedino neke "napredne"| tehnike da izbegnes a i da izbegnes 300 damage ti je zagarantovan
Berserker
Berserker
Academy Student

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty Re: (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Wed 10 Oct 2012, 11:37
Health(Zivot) 700
Energy(Energija) 600
Chakra(Cakra) 740



Ulozicu 200 chakre i udaljicu se dovoljno daleko od tvojih napada primam samo 300 damage
(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi 2410

A sada te sa dovoljne razdaljine zatrpavam

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi 552x2 damage je 800

Nije vazno ko sam ja, ja sam Berserker i zelim da znam zasto si se povukao s pozicije Kazekagea Kisai ?
Anonymous
Gost
Guest

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty Re: (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Wed 10 Oct 2012, 11:56
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 610



Vreme je da mladje generacije jacaju u vode.Ja sam postao bog i kao bog cu se povuci u nadgledati vas iz potaje.Vreme je da nove generacije rade.




Izbegavam to
(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi 306

Potrudi se bolje

Pazi se mojih jutsua svaki moj jutsu je zamka i ima najmanje jos 2-3 podjutsua.

Gotovo je Berserece!!!


Aktivate!!!!

Po tvom telu se stvaraju odjednom 1001 ovako
(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi 152


I eksplodira damage je 1010. Gotovo je za tebe!


Objasnjenje: U blato sam ubacio ove bombice kako si primio 100 damage od blata to znaci da ti se jedna barem zakacila u blatu. Na njih je shickiseiken seal. Kako se jedna zakacila na tebe samo sam prizvao summoning jutsom jos 1000 bombi iz skladista koje su eksplodirale i neizbezno te unistile jer su bile zakacene za tebe. Posto je seal na njih kada se prizovu prizovu se oko seala sto znaci na tebe!
Ima jos tu da se prica ali glavno sam rekao da se razume.

Dobro si se borio i vrlo si jak ninja.

Inace stanite! Ja predajem ovaj mec! Berserek neka ide dalje.


Znam ko si sada....Znam da ces uspeti da ides dalje jak si ninja...Dokazao si to....


Pozdrav....srecno dalje.
Berserker
Berserker
Academy Student

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty Re: (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Wed 10 Oct 2012, 12:01
OK Kisai ti is stvarno najveci ninja odavno si dokazao to ali ja imam uglavnom neka pitanja za tebe poslaciu ti u pm ok !
Sponsored content

(Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi Empty Re: (Kvalifikacije) Berserek VS. Kisai Yokubi

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum