Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

Satoshi dodji vamo... Empty Satoshi dodji vamo...

Tue 09 Oct 2012, 22:11
Ovako Satoshi i sam znas da je moj wood prouzrokovao problem u ovom ninja svjetu uz to zelim o d tebe posto si mi najbolji prijatelj da mi oduzmes zivot (jer je meni ovo dosadilo) ubi me uzmi moje tjelo i cuvaj ga ucni to molim te znam da ces da se ustrucavas ali ucnices mi veliku uslogu molim te ucni to bice lakse svima uspud ovo ce ti pomoci na turniru i sam znas ako ne uradis onda cu sam bolje je da ti to obavis jer si m najbolji prijatelj bas kao i ja tebi
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Satoshi dodji vamo... Empty Re: Satoshi dodji vamo...

Tue 09 Oct 2012, 22:22
Sabaku ??? pa sad bila je borba oko wooda mada nisi ti kriv,ali posto si mi rekao u rl da neces da igras i da mi oces da pomognes onda cu da uradim teko bolje je da imam ja nego neko drugi

(satoshi uzima kunai i ubija sabakua (dobroboljno) sabaku je to trazio najednom suze krecu niz lice satoshiju)

Kainen znam da nisam smio ali ovo je njegova dobra volja zaista nisam mogao nista zao mi je nadam se da neces da me izbacis iz sela ( satoshi uzima tjelo i stavlja ga u skrol koji krije na tajno mjesto)

Sabaku bio si mi drag (pocinje jos vise da place) ali ovako si ti zelio sve si mi objasnio ovako je najbolje u pravu si pocivaj u miru
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum