Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante.
Dante.
Administrator

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 21:09
Kaien Shuuhei vs. Peda Carski
Anonymous
Gost
Guest

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 21:21
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000


Ko bi rekao...Nikada se zajedno nismo borili...Vreme je da se borimo!!!!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 21:21
Član 'Kaien Shuuhei' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Kockic11
Rezultat :
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski 617
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 21:22
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000


Spremi se da osetis moju snagu Kaiene!!! Tvoje oruzje nece nista moci protiv mog cvrstog tela!!!!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 21:22
Član 'Peda Carski' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Kockic11
Rezultat :
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski 518
Anonymous
Gost
Guest

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 21:26
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 1000


Videcemo to!!!!Nemoj da podcenjujes moje moci!!!

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle1
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 21:31
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 1000



Blokiram ovim, zatim kako stojis ispred mene izlece odjednom 350 kartica damage je 1400 tesko ces izbeci gledano da si odmah ispred pored mene i plus mac o mac nam se dotakao u isto vreme izasle kartice.
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle5
Anonymous
Gost
Guest

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 21:42
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 940




To je eksplozija lvl100 moja brzina je lvl100 to vrlo lako mogu izbeci!

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski 810

Zatim radim summoning jutsu!!!!


(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Kodamah

Transform!!!!
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Kaiensummoningswords

Sada si gotov! Ova tehnika je slicna space-time jutsu!!!!

Zatim stavljam ruku u dzep i vadim jednog Kodamu i bacam na tebe!!!!
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 21:45
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 1000



Tvoj summoning je nista slab je kada je sam!!!!
Samo ga udaram mojim macem i on odlece mrtav...

Hhahahahahahahahahhaha
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle5
Anonymous
Gost
Guest

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 21:49
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 980
Chakra(Cakra) 920




To nije Kodama, samo ovaj item koji sam transformisao u Kodamu. Kako je dodirnulo tvoj mac . Seal ga i lepi na zemlju! Sada je gotovo taj mac ne mozes koristiti do kraja borbe!

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski 7710(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski 703

Zatim napadam te ovim!!!
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Scaled.php?server=152&filename=summoningswords
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 22:00
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 970
Chakra(Cakra) 600



Dobar trik ali ne dovoljno dobar!!!! Taj mac mi i ne treba!!!!Imam jos 5 maceva sela magle mogu biram koji da koristim!!!

Blokiram ovim i napadam te haaaaaaaa!!!
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle4


Zatim se spremi!!!

Radim postupak!
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle6

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski 653

Haaaaaaaaaaaa



(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle7

Damage je 400
Anonymous
Gost
Guest

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 22:33
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 970
Chakra(Cakra) 860


Lepo vidim imas sve maceve sela magle. Znam da imas i najaci mac Samenhadu, hvala bogu nemas vodu pa ne mozes da koristis pun potencijal nje. Jedino ovaj moj nema i nikad i neces imati!!!!

Izbegavam to

Izgleda da ce sada teze biti...Moje oruzje mora da pravi barem 1000 damage da bih te posekao tvoje snazno telo...


Onda nemam izbora summoning jutsu!!!!

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Tumblr_mb65lxRaDy1qltorwo4_1280
Health:1000

Ovo je nesto sto sam stekao dok sam bio na putovanju po summoning svetu zmija.

Koristim moju brzinu koja je lvl 100 sto mi moze omoguciti 10 udarca u sekudni racunaj. Tako brzo levo desno zamahujem macem i ubijam zmiju (energy kao da sam 10 put iskoristio mac) tako sam naneo zmiji. Mac se toliko natopio krvlju da je dobio +1000 damage. Sto je njegova odlika.

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle1


Sada se spremi!!!! Napadam te macem damage je 1000!!!!




Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Thu 11 Oct 2012, 22:37
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 960
Chakra(Cakra) 600



Tvoje rukovanje oruzjem je na zavidnom nivou! Ali ne mozes protiv mog snaznog tela haaaaaaaaaa


Ni 1000 damage nije dovoljan sa samo 500 energy mogu se odbranim a moja snaga je 700 sto znaci da sa 10 energy se mogu odbraniti...

Cak ni toliko ostar mac koji pravi 1000 damage nije dovoljan da me posece!!!
Anonymous
Gost
Guest

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Fri 12 Oct 2012, 09:21
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 960
Chakra(Cakra) 580


Hhhhh onda nemam izbora...Treba mi jos krvi da moj mac postane jos jaci i ostriji!!!!

Summoning jutsu!!!








Uzimam sensor katanu i Kodamu skacu na nju i transformisu se sa njom u Kubihiriboucho
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Scaled.php?server=440&filename=katanak


Znas o cemu je moj summoning dobar! Moze kopirati bilo koje oruzje, item ili slicno ako ga analiziraju to jest dodirnu mogu kopirati pun potencijal njega. Dok ako ga vide mogu samo izgled kopirati.

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle1


Ovaj Kubihiri u kojeg se Kodama transformisala nije obican Kubihiri! Ovo je Kubihiri sastavljen od Kodame maca, Kubihira i sensor katane.

Bolje receno Kubihiri je dobio novu sposobnost da povecam damage ako ulozim chakru!!
Ulazem 400 chakre u njega

Njegov damge je sada 1400 zbog mojih sensor sposobnosti damage je 1430!!! I napadam te njime 30 damage ces primiti!!!
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Fri 12 Oct 2012, 10:02
Health(Zivot) 970
Energy(Energija) 960
Chakra(Cakra) 600



Tvoj stil je bas mocan odlican sensor ninji!Uz to znam da mozes bolje ovo nije ni polovina tvoje prave snage!!! A tako me nikad neces poraziti!!!


30 damage samo to je nista!!!

Damage je 800 uz to primio si 50 damage jer si me dotakao!
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle4
Anonymous
Gost
Guest

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Fri 12 Oct 2012, 10:19
Health(Zivot) 950
Energy(Energija) 940
Chakra(Cakra) 580

Samo se sklanjam u stranu i izbegavam
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Scaled.php?server=843&filename=speeddodge

Ti si vec gotov Pedo! Od momenta kada sam te posekao.
Kubihiri je dobio i efekat od Kodame. Njegov damage je dupli kada nekog posece. Trenutno je Kubihiri toliko ostar i cvrst da sve moze preseci ima 2200 damage.
Gotovo je za tebe Pedo uskoro ces i videti sto!


Da istina je da je da ovo nije ni pola moci moje snage.
Ja sam jedini ninja koji moze da porazi Kisaija i koji je to uspeo i pored svega sto ima, i jos uvek mogu to. Nekako gledano ja sam mozda i najaci ninja u ovom svetu ako ne najaci u prva tri mesta sam sigurno.

Mozda nemam jake jutsue, i mocne tehnike, ogromne sposobnosti kao i licne.Osim ovog summoninga nemam nijednu licnu tehniku. Kao sto vidis moj stil se sastoji samo iz oruzja i kombinaciji postojecih itema i oruzja. Sto je moja prednost.

Postoje dva stila borbe u ovom svetu hladan i smiren stil i agresivan besan stil.

Moj stil je smiren dok je tvoj agresivan kao i od vecine ninji na ovom forumu. Ne koristim silu ili jake napade i efekte da pobedim nego smirenost.

Tiha obuzdana vatra duze traje i mnogo je jaca i moze da savlada ogromnu rasplamsalu vatru koja bukti vremenom.

Zato cu uvek biti jaci od tebe jer tiha voda breg roni!!!!


Ti nemas sanse protiv mene Pedo!

I jos nesto za razliku od tebe koji sve ide na snagu i ne plasi se nicega. Ja se plasim moje moci i ovog maca.

Onaj ko se ne plasi svog maca ili moci koju ima nije ni vredan toga! I nikada nece znati pravi potencijal te moci.


Sada spremi se Pedo haaa


(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle1

Damage je 2230!!!

Koristim zagarantovan damage od brzine koji je 100
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Fri 12 Oct 2012, 10:29
Health(Zivot) 870
Energy(Energija) 940
Chakra(Cakra) 600


Izbegavam to..Samo malo si me zakacio..100 damage je nista..
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Scaled.php?server=843&filename=speeddodge


Sada ces videti moju snagu aktiviram byakugan!!!!Zatim radim ovo!!!

Ustvari necu to...Tvoja brzina je 230 a sa sensor moze biti 280. Tako da cu za nista potrositi chakru moram nesto drugo da uradim...



(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Scaled.php?server=152&filename=mountaiincrusher
Damage je 600
Anonymous
Gost
Guest

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Fri 12 Oct 2012, 10:50
Health(Zivot) 950
Energy(Energija) 930
Chakra(Cakra) 550
(6)

Ne mozes me poraziti takvim napadom samo se stvaram iza tebe i napadam te!!!

Malopre sam te posekao damage je sada 4530
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle1

Haaaaaaaaaaa
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Fri 12 Oct 2012, 13:35
Health(Zivot) 870
Energy(Energija) 840
Chakra(Cakra) 560


Aaaaaaaaaaaaa ne mozes me tako lako poraziti!!!!!

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski 810

Zatim te udaram


Damage je 1600!!!! haaaaaaaaaaaaa
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski 1201
Anonymous
Gost
Guest

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Fri 12 Oct 2012, 14:07
Health(Zivot) 950
Energy(Energija) 920
Chakra(Cakra) 460
(5)

Samo nestajem ne mozes me poraziti!!!!

Zatim macevi jedno 5 njih koji su bili oko tebe pucaju i rade ovo jedno x10 njih
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski 102



Tako da si pauziran a u istom trenutku ja radim ovu kombinaciju

Oseticu gde si i pratiti tvoju chakru tako da cu se brzo stvoriti tamo i bicu nevidljiv i odmah te iseci. Kako ti je brina 0 ovo je neizbezno za tebe jer moraces da biras ili da pobegnes od svetla da te ne pauzira sto je vrlo tesko a ako izbegnes svetlo moraces se napregnuti i koristiti byakugan da me vidis posto sam nevidljiv a ja cu u momentu cim ti izbegnes znati gde ces otici i iseci te neizbezno zbog brzine koja je mnogo veca od tvoje.Uz to da izbegnes pauziranje moraces koristis i byakugan da lepo pobegnes od svetla jer je ono svuda oko tebe 10 svetlosnih bombi.

Kako god ovo ti je neizbezno


(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Scaled.php?server=821&filename=chakrasensing3
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Macselamagle1
(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Scaled.php?server=826&filename=camouflage

4530
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Fri 12 Oct 2012, 14:10
Health(Zivot) 5
Energy(Energija) 0
Chakra(Cakra) 550



Moje telo je i dalje jako tako da zastiticu se koliko mogu i ostalo cu pustiti da me posece.

Porazio si me....Ostalo mi je samo 5 health....

Dobro si se borio Kaine i porazio si me...A i posteno nisam ni bio u modu za borbu tako da nisam ni imao zelju sa pobedom tako da sledeci put nemoj da mislis da me mozes lako poraziti!!!!

Haaaaaaaaaaaaaa




Anonymous
Gost
Guest

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Fri 12 Oct 2012, 14:13
Dobar si bio i ti si se dobro borio... Ali mene ne zanima ovaj turnir... Tako da napustam ovaj turnir....


Odlazim tako da neka se drugi bore i prodju baraz
Sponsored content

(Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski Empty Re: (Baraz borbe) Kaien Shuuhei vs. Peda Carski

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum