Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante.
Dante.
Administrator

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 09:11
Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 09:18
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000



Tobi ponovo se srecemo kao pre 12 godina na turniru. Mislim da znamo ishod ove borbe i jos neke stvari ali bez ozbzira na sve priredimo dobru borbu svima...


Hajde Tobi Very Happy


(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Tumblrm15oz49q5d1r351bx


Last edited by Hei Kaguya on Mon 15 Oct 2012, 09:22; edited 1 time in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 09:18
Član 'Hei Kaguya' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Kockic11
Rezultat :
(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya 617
Anonymous
Gost
Guest

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 11:22
Da kao pre 12 godina ali to je bilo tada ovo je sada!
spremi se za uzbudljivu borbu Hei!!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 11:22
Član 'Tobi Uchiha' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Kockic11
Rezultat :
(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya 217
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 11:47
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 1000



Tobi.... Very Happy

Za pocetak bacam ovo na tebe damage je 400
(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Macselamagle3
Anonymous
Gost
Guest

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 18:22
Health:
(1000/1000)
Energy:
(1000/1000)
Chakra:
(1000/1000)-10-30
Hajde brate volja me za jednu dobru borbu,sharingan lako cu to izbeci ali ja bi da malo zagrejemo borbu odma na pocetak!
(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya 301

Veliku kolicinu prasine suvam prema tebi zbog tolikog peska i prasine neces videti sta smeram Smile

(ae ako si tu ti odigraj,pa ce mozda celo vece da igramo ako mi brat ne uzme komp)
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 18:45
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 940

Upao si u moju zamku nezbezno si izgubio 400 health.
Zaboravio si da nubiari je zakacen zicom kada sam ga bacio predpostavio sam da ces izbeci sa sharingan i samo se skloniti u stranu tako da ovaj napad ti je bio neizbezan. Jer mozda si izbegao Nubiari ali izbegao si ga sharinganom tako da to znaci da si se samo sklonio u stranu ako da nisi izbegao munju jer ona se produzila iz maca na tebe. Ova munja moze izaci duze od maca u nekom pravcu i jos prati protivnika. jos si ti odmah nakon toga radio prasinu tako da samo potvrdjuje da nisi mogao izbeci.
Tako da skini manje 400 health jer nisi izbegao.
Ovo je bio moj tajni napad trebao si to da izbegnes klonom ili slicno i nebi upao u moju zamku

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya 403


Vetar sve oduvava ispred mene i tebe ce iseci 350 damage. Uz to moje oko desno sve vidi nisi mogao nista da sakrijes ni u toj prasini tako da otkrij potez pa da igram.
(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya 353
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 19:08
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 860


Trebao si gledas moje predhodne borbe video bi da sve sto bacim na tebe nosi rizik ukoliko si blizu Very Happy
Uz to pokretljivost mi je 200 dosta sam precizan i svaki moj napad pogadja tvoje vitalne i slabe tacke tela tako pazi se Tobi!!!


Zica i klon mislis da me uhvatis u neku zamku ne tako brzo jer izbegavam to i bezim na sigurno...



(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya 306


Zatim bacam iglu mac na tebe!!!

A kako ispruzavam ruku da bacim iglu iz prstiju izlece ovo damage je 300 i ide u ogromnom pojasu oko igle. Ako izbegnes levo zakacicete ako izbegnes desno zakacicete sa ces uraditi!
(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya 5-4
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 19:09
Zasto si izbrisao tvoj post!? Koliko znam to se ne sme raditi i menjati potezi jos si izbrisao. Izgleda da si izbacen sa turnira tobi , ja ne prastam greske one kostaju zivota!
Anonymous
Gost
Guest

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 19:12
Brt znam napisao sam tamo u temu, da sam pogresno posalo post i da cu ga obrisati,ako zelis da obrises post pa da zamenim ako ne onda nista pobedio si i kraj ;)
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 19:13
Koji clan foruma bi jos dopustio da izmenis potez u vaznoj borbi i tako steknes prednost i mogucnost da pobedis posle? xD niko
Anonymous
Gost
Guest

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 19:15
Znam brt ali posto si mnogo jaci i to misleo sam da oces xD
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 19:19
Pa porazio bi te to je sigurno svakako bi izgubio od mene xD ali sada si mi samo olaksao da se ne radimo dugu borbu. Jbg ali sam si kriv Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 19:23
Extra i onako nebi mogo da igram doso mi brat xD
Dante.
Dante.
Administrator

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Mon 15 Oct 2012, 19:26
Mislim logicno je sta je bilo ovde. Tobi je diskfalifikovan iz borbe. Pobednik je Hei. Tobi ide u baraz gde ce steci mogucnost da se vrati na tunir. Tako ako se vrati opet cete se vi boriti za prvo mesto
Sponsored content

(Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya Empty Re: (Polufinale) Tobi Uchiha vs. Hei Kaguya

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum