Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante.
Dante.
Administrator

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Wed 17 Oct 2012, 08:30
Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Wed 17 Oct 2012, 13:24
Ohh pa to je Law hajde da te vidimo sada (valjda cemo da imamo dobru borbu)
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Wed 17 Oct 2012, 13:24
Član 'Kuchiki Byakuya' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Kockic11
Rezultat :
(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya 117
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Wed 17 Oct 2012, 19:48
Naravno xD
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Wed 17 Oct 2012, 19:48
Član 'Trafalgar Law' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Kockic11
Rezultat :
(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya 417
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Wed 17 Oct 2012, 20:08
Health:1000/1000
Chakra:1000/1000
Energy:1000/1000-20

( Nesto mi baguje , ne mogu da kopiram lepo ove vrednosti kao u prethodnim borbama :/)
(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=515&filename=senzortype

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=440&filename=katanak

Napadam te , damage je 130 ( i korstim 20 enery jer imam 30 na snagu )
Dante.
Dante.
Administrator

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Wed 17 Oct 2012, 20:34
Te vrednosti su smajliji. Dok kucate poruku otvorite smajlije i nacicete te slike za vrednosti xD ne moras da kopiras . Ili ako odgovaras onda moras kliknes na deo u smajlije jos smajlija
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Wed 17 Oct 2012, 23:05
Health:
(660/1000)
Energy:
(790/1000)
Chakra:
(740/1000)
Palim sharingan i samo bezim nekoliko metara dalje od tebe Razz
(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=845&filename=kusarigamai
Haaa Kosa velikom brzinom ide na tebe
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Wed 17 Oct 2012, 23:46
Health:1000/1000
Chakra:1000/1000
Energy:980/1000

Znaci koristis se oruzijem , nije lose Very Happy

Necu rizikovati posto mozes svasta da uradis i da iskombinujes sa ovime pa cu sigurno izbeci tako sto cu skociti nazad par koraka !

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=843&filename=speeddodge

ajde igras Very Happy
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Wed 17 Oct 2012, 23:47
Health:
(660/1000)
Energy:
(780/1000)
Chakra:
(730/1000)
Kako kosa udara brzo je vracam i gadjam te drugom kosom
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Thu 18 Oct 2012, 00:05
Health:1000/1000
Chakra:1000/1000-30
Energy:980/1000

Dobro je , ali nije dovoljno...

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya 9-3

Samo udara moju barijeru od buba i to je to.
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Thu 18 Oct 2012, 00:10
Health:
(660/1000)
Energy:
(700/1000)
Chakra:
(720/1000)
Vracam Lanac k sebi ali posto na kosi ima neka buba ja to vrtim vrtim da ih otresem
*Jednom rukom drzim lanac*
sada u tvoju barijeru bacam 6 kunai i svaki kunai ima tag (120 dmg)
*nemogu da stavljam kartice inventar mi je u kompu dok ja to sredim ima da umrem a i ovako je brze ovo je samo ovaj put*
bube od eksplozije gore i nema ih vise!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Thu 18 Oct 2012, 00:43
Health:1000/1000
Chakra:970/1000-30
Energy:980/1000

Nisam mislio na ovo ,ubio si dosta mojih buba, uopste nije lose, sada vise ne mogu samo da stojim i izbegavam tvoje napade to me je kostalo par mojih buba..


Sada prizivam Choppera koji skace na moje rame (iza glave)

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=576&filename=zasergeja3

Napadam te !
(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=440&filename=katanak



Primedba:

Takodje posto se ne razumem u te gluposti oko byakugana i sharingana tj oko hyuuga klana i uchiha klana , ali mislim da admini treba jos da usavrse te kartice - Ono sto hocu da kazem je da je Kuchiki sada samo upalio sharingan i izbegao ( nije ni upotrebio energy ili tako nesto) i to moze ponavljati cesto ( ajde kao prvi put kada upali da moze bez upotrebe energy ili chakre ali ovako je glupo da izbegavaju ) , mislim da ipak ( cak iako ima i sensor tehniku upaljenu , sharingan i byakugan) on mora da izbegne napad upotrebom energije ili tako nesto....

Jer ovo i nije bas realno ....
Dante.
Dante.
Administrator

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Thu 18 Oct 2012, 09:36
Pravilo za sharingan je da moras da ga aktiviras i uvek biti upaljen ako zelis da ga koristis a to u zavisnosti od levela ninje svaki potez jede chakru. U byakuyinom slucaju njegov sharingan svakim potezom trosi 10 chakre.

Uz to on poseduje sharingan lvl3 ako zeli da izbegne neki napad trosi 20 chakre za to.

tako byakuyai je do sada osalo 690 chakre u sledeceom potezu bice manje jos 10 znaci 680 chakre
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Thu 18 Oct 2012, 12:09
Health:
(660/1000)
Energy:
(690/1000)
Chakra:
(660/1000)
Vesto bezim od seciva katane zatim skacem nekoliko metara od tebe i napadam te kosama!
pokusavam da skinem tvog summoninga sa ramena!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Thu 18 Oct 2012, 14:02
Health:1000/1000
Chakra:400/1000
Energy:970/1000


Skacemn sto dalje mogu od toga i izbegavam...
(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=843&filename=speeddodge


U redu Kuchiki mislim da je vreme da zavrsimo ovo. Jos nisi dorastao za shanina sela peska....Idem u moju najvecu moc!
Do veceras ako ne zavrsimo admin ce zakljucati a ja nemam toliko vreme. Tako da zavrsimo ovo!!!




Postajem nevidljiv
(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Scaled.php?server=826&filename=camouflage

Zatim radim ovu kombinaciju.


(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya 12-1x2(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya 11-2(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya 10-2


Ceo teren je prekirven bubama i tebi ide 4800 damage koji ti je neizbezan jer smo u zatvorenom prostoru. Vrlo tesko ces izbeci!!!!Nemoguce je!
Zbog toliko buba i Jaming tehnike sve okolo je puno chakre a ja sam jo nevidljiv sto znaci da me ne mozes videti. Sensor tehnika ti je neupotrebljiva ne mozes me osetiti gde sam kao i sharinan ili bilo sta slicno!

Cak i da preziviv ovo more buba po terenu koje te napada i nanosi 4800 damage ja cu biti nevidljiv za tebe tako da u sledecem potezu cu te ubiti a neces moci ni da se odbranis!


Gledano da su bube zbog moje chakre isto nevidljive moraces dobro da se potrudis da ih izbegnes!!!


Gotovo je za tebe!!!
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Thu 18 Oct 2012, 18:39
To je to ja nemogu da se borim vise mozda veceras odem za Zajecar i ko zna kad se vratim srecno Law rasturia K i itd itd
Sponsored content

(Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya Empty Re: (Cetvrtfinale) Trafalgar Law VS. Kuchiki Byakuya

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum