Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kontrola demona i cuvanje Empty Kontrola demona i cuvanje

Mon 29 Oct 2012, 12:10
Ovo je posebna prostorija u kojoj stoji posebna kocka velika u na njoj je ispisan body storage seal. U njemu su ubaceni Shukaku i Nibi koji su zatvoreni u Kouhei no Johuehi oruzje od Sagea. Od Kisaija koji je vec 20 godina kreirao i radio postupak crpljenja i cuvanje demona stvorio je toliko mojih i njegovih mixed klonova da je to nemoguce. Ja sam uzeo jedan deo koji mi pripada i koji je potreban za potpunu kontrolu demona a kasnije oni ce se siriti svaki dan sve vise i vise.
Razni kablovi od wood release i slicno su postavljeni na kocku tako da se njihova chakra izlazi i seal mojom zabranjenom tehnikom (klonovi to rade) u veliku kocku i tu se cuva chakra. Inace postupak je isti kao kod Kisaija sto cuva.

Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Kontrola demona i cuvanje Empty Re: Kontrola demona i cuvanje

Mon 05 Nov 2012, 16:34
Pa skoro je godina od kako se seal ovde chakra. tacnije 8 dana to jest 8 meseci.

Po mojim proracunima to je ukupno 32.000 chakre. Koju cu pretociti u ovu kockicu i ubaciti u moj body storage seal. Protiv pravila je da unapred koristim chakru u da nosim vise od 1000 sealovane chakre koju odmah mogu koristiti.

Tako da cu tokom borbe izvlaciti chakru koliko mi treba od ove 32.000


Ovo je spremno za rat!
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum