Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erza, Hisashi...

+8
NNW Story Maker
Conte
Hei Kaguya
Namikaze Minato
Kuchiki Byakuya
Kotsuko Hagane
Erza Namikaze
Hisashi Namikaze
12 posters
Go down
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 18:36
(najednom se pojavlju je 3 hokage)

uredu a sada (kliknu glavom )
Fukusaku sada!!!

Fukusaku: uredu Kotsuko-san aa (otvbaram gigant skrol a zatim iz njega izlazi niko drugi vec 2 HOKAGE!)Erza, Hisashi... - Page 2 2Q==

znam da ovo nije pravi minato vec njegov klon koji je ostao jos od onda kad ga je stvorio da prikuplja chakru protiv kisai i tajklon je uvjek tu stajao ja sam tek tad shvatio da je moj sensei imao neogranicenu chakru jel je uvjek clon prikupljavao za njega pokusao sam i ja ali nisam uspio a klon je ostao na planin sakriven niko nije znao osim mene i minata (i meni su admini jednom rekli dobro se sjecam da je to posebna vrsta klona)

clon:
Health:1
Energy:1
Sage chakra:???? a sada ovo je jedini nacin da razbijemo edo

(minato prilazi svom unuku laganim korakom...)
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 19:25
(Hisashi je zanmeo...)

Erza, Hisashi... - Page 2 93850754



(Hisashiju krenuse suze niz obraze...)

Deda... Pa... To nije moguce...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 19:28
(Minato je stao ispred Hisashija, a zatim mu stavio ruku na rame, i sve vrme ga je gledao u oci...)

Erza, Hisashi... - Page 2 3419201_640px

Hisashi mali moj decace... (Krenuse mu suze...) Pa vidi se kako si porastao! (Potrsavi ga po kosi...) Hehehehe pa koliko te deda samo nije video, koliko je smao proslo od kada smo se poslednji put videli...


(Minato se osvrnu, i ugleda poznato lice...)

Kotsuko mili moj ucenice, moj dragi prijatelju... Pa jeli ovo tvoje delo ili Orocimaruovo? Ako se ne vadram ovo nije Edo, ve ovo je moj klon, hah, pa da. Njega sam zaboravio.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 19:36

(Hisashi poce jos vise da place...)

Pa ovo je nemoguce!

(Odjednom kao da je imao kontrolu nad svojim telom, kao da mu je nesto dozvoljavalo da se krece... Poleteo je ka Minatu i snazno ga zagrlio... Plakao je kao nikada pre...)

Ne znas samo koliko si mi nedostajao! Zasto si mroao da nas napustis, nije imao ko da me stiti! Nije imao ko da zastit nase selo! Ti si mi bio sve, moj IDOL, moj BOG, moje ZLATO, i SRECA, moj ZIVOT! I kada si nas napustio, zrtvova o se za nas, zbog onog idiota Orocimarua, tada se sve srusilo! Ceo moj svet je propao. Jao i sada se secam tvoje poslednje reci..

(Hisashi poce da jeca...)

Mali moj decace cuvaj nam kucu, cuvaj nase selo, nedaj da ti ga oduzmu, i cuvaj one kji su u njemu jer oni su nasa porodica. Oprosti mi sto ti nisam ispricao poslednju pricu, ali mislim da naziv te price i ti vec sam znas, ako ne znas sada, zances je za nekoliko godina. Zbogom Hisashi.

I onda si nestao, prokleti OROCIMARU i njegova loza!!!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 19:48
(Minato je samo stajao, i blago ga gledao u oci is lusao njegove reci...)

Mali moj decace... Zao mi je sto sam te ostavio, ali evo me tu sam sada sa tobom...

(Minato mu pridje i sazno ga zagrli...)

Da samo znas koliko si ti meni nedostajao, ne znas kako sam usamljen dole u onom paklu prokletom, ovaj deo moje duse je ostao zapecacen u ovoga klona, jedino sto je ostalo od mene. Ja vidim da se mnogo toga promenilo.

Mili moj unuce, toliko godina je proslo, a ja ti nikada nisam imao prilike reci da te volim, i da sam ti zahvalan sto si bio moj. I sada si moj. Sto si usrecio mene i tvoga oca i majku. Da su samo ovde bili bi ponsoni na tebe, kao sto sam i ja.

Ti si odrastao i postao si Hokage, sve ja znam, sve. Znam i da je Konsai mrtav, a znam i da je ozivljen. Ja jesam star i mnogo sam vremena proveo u izolovanju na planini zaba, ali to je samo ojacalo moj Sage Mode, ja sam tom stogodisljnom meditacijom uspeo da postanem potpuni Sage, ja osecam sav zivot oko nas. I znam da ti je brat ziv. Znam za Petoricu Kagea, znam za Kisaiya, unuka Zacuia Yokubia, postao je Sage. Znam i da je bio cetvrti Shinobi Rat protiv Andaime Chcia. Sve znam.

Znam i za mladu damu koja je sa tobom. Erza. Ona me jako podseca na Kushinu, tvoju baku. Ona je isto bila tako lepa, imala je crvenu dugu kosu, blistave oci i lice, i divan osmeh. I znam da ona ima nesto u sebi, sto ime i tvoje i njene krvi.

Menjali ste svet deco, a sada kada vam je pomoc najpotrebnija, moj mili Kotsuko se setio mene, i prizvao me. Zato za sve ove godine koje nisam bio tu, sada zelim da vam pogmonem. I to cu i uraditi.
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 19:57
(Hisashi stegnu Minata sto je jace mogao, taj zagrljaj je za njega bio vecnost... Zatim se smiri i obrisa suze...)

Hval ti Minato-sensei... Ali ja ne mogu nista sada, pod kontrolom sam Edo Tenseia, sto vec znas. AKo mozes ikako poksuaj da me oslobodis ovoga.

(Hisashi odjednom zacuta, prosto zaneme...)

Djidji-san rekao si da Erza nosi u sebi nesto od njene i moje krvi?! Znaci, pa... HAhahahahahahahahhahahahahha

PA TO JE FENOMENALNO!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH

(Odjednom poce da se pomera nevoljno...)

Oooo neeee!!! Opet on, bezi od mene Djidji-san... Opet pocinje, kontrolise me! Bezi!
Anonymous
Gost
Guest

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 20:28
Hahahahhaa MINATO!!!!! Koliko te samo nije bilo, stari druze, sa zadovoljstvom cu!!!

(Gamabunta hvvata torbicu i iz nje vadi 30 space time kunaija, i baca ih svuda po terenu...)

Erza, Hisashi... - Page 2 Oruzje24

Sta kog djavola kakvo je ovo kamenje!!! Uuuuuuuuuuuuuu vrelo vrelooooo!!!! Skaci skaci!!!

Erza, Hisashi... - Page 2 Swordgamabunta
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 20:48
Health:
(1000/1000)
Energy:
(1000/1000)
Chakra:
(970/1000)
Velikom brzinom nestajem i svo uzareno kamenje i lawa promasuju (body flicker)


Lorde Minato Lorde Hisashi
(Kuchiki zacudjeno gleda u njih)
Moji gospodar je tu ziv(barem nekako)
(od srece pocinje da place)
Covek koji mi je dao podstrek da postanem ninja i da budem najbrzi covek koji mi je odredjen na cuvanje ne samo njega vec i cele njegove loze se bori se sa unukom da li je moguce?
(Byakuya i ako nikad ne ispoljava svoje emocije obrisa suze i sa motivacijom rece)
To je to sada imam za sta da zivim Lorde Hisashi Lorde Minato
(pokloni se)
Ja sam vam uvek na raspolaganju!! spasicemo vas Lorde Hisashi i zajedno cemo pobediti Tobi,a prljavi deo mog klana!! Lorde Minato kako da pomognem?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 20:56
(Minato bese zacudjen kada je video nepoznatog mladog ninju...)

Hmmm kakot e se nesecam dete.

(Odjedom se Minatov izrza lica promen, on bese u cudu...)

Pa jesi ti onaj mali, kako ti ono bese ime, Byakuya. Pa ti si Kougin najmladji sin! Da li je moguce da je Kucki loza jos uvek u Listu, i da i dalje sluzite mojoj porodici! Ali, pa gde su ti sestre i braca. Ona divna Aiko, ona je bila divno dete, ona je bila naslednik vodje klana, pa tvoja druga sestra Kona, ako se dobro seca, ja sam imao 65 godina kada sma ih poslednji put video. Ti si jos bio beba. Inace ime koje nosis sam ti ja dao, po mom ocu Byakuyi. Tu cast mi je ukazao tvoj otac i time sam ja tvoj kum. Your Godfather.

Ja te nikada ne bih prepoznao da nisam u sage modu, osecam chakru tvoga oca i Kucki klana u tebi, jer svi ste imali slicnu cakru, jedino se izdvajao Tobi koji je bio koliko se secam Uchiha, i on je imao jako sloglasnu cakru. Skoro kao moj jadni Orochimaru.
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:00

(Byakuya pogleda Minata i nasmesi se)
Inace u nasem klanu se dosta toga desilo na zalost ja sam jedini potomak klana koji je ziv i koji opste sluzi lozi
Aiko je izdala klan i otisla u narucije Archeru povela je i Konan sa sobom a Tobi pokusava da unisti klan i lozu tako da sam ja jedini pravi sin i naslednik klana jedini cuvam lozu i jedini je cenim!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:01
Byakuya, ti si ziv! Drago mi je da te vidim. Hehehehe mali moj Byakuya... tako si porastao. Bas kao sto Minato-san kaze...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:06
Hmmm ko bi rekao da se toliko toga dogodilo... Nisam mislio da ce doci do razora u kucki kalnu, oni su bili jako morallni i verni.

Ali cekaj, ja osecamjos cakre. Aiko je ziva, osecam njenu cakru, i verujem da ce doci momenat kada ces morati da doneses tesku odluku, i kada ces morati da se susretnes sa sestrom.
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:09

bojim se da je tako Lorde Minato samo nisam siguran da li sam spreman da li sam dovoljno jak!
(pogleda tuzna Minata)
Lorde Hisashi sta cemo sa vama? kako vam mogu pomoci?
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:28
Ja nosim šta??

(tek sada je došla sebi od šoka kako zbog samog dolaska još jednog hokagea i to drugog, tako i zbog par stvari koje su rečene u međuvremenu. spustila je pogled niže na stomak)

A u pi*ku ma****nu.. (osetila je nagli nalet sreće i uzbuđenja)
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:28
Health:3550
Energy:3500
Chakra:3270

Brzina:660
Snaga:1280
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950



Dosao sam upravo iz borbe!!! Urami i Hisagi su porazeni ali K. je umreo!!!


Hisashi tebe sam trazio trebas mi!!!!!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:31
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 550
Chakra(Cakra) 780 -130

Deff: 100
Lava an terenuL 32 metara kvadratna je na terenu lave...

BEZITE SVI ODMAH!!!! BEZITEEEEEE!!!

Erza, Hisashi... - Page 2 90848591

Damage ove tehnike bice 33.000 zato sto je na terenu toliko mnogo lave! Bezite svi, sto dalje od mene, BRZOOO!!!!!!! IZVINITE!!!!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:34
Health(Zivot) 201
Energy(Energija) 201
Chakra(Cakra) ????

TI NOVI UHVATI BYAKUYU I BEZI!!!! JA CU ERZU>>> BRZO!!!!

(Minato se stvori iza erze gde se nalazio Kunai...)

Hajde brzo..

(Nestadose...)

Erza, Hisashi... - Page 2 Flyingthundergodtechniqr
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:40
Health:3550
Energy:3500
Chakra:3180

Brzina:660
Snaga:1280
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950



Vatra ne deluje na mene jer sam spojen sa vatrenog summoninga...Ali zato deluje na Bykauyu uzimam ga brzo i odlecemo visoko zatim zatvoricu tehniku istom jer znam lava release


Erza, Hisashi... - Page 2 90848591


Hisashi moram te osloboditi imam samo jos dva ostala oka zrtvovacu jos jedno konsaijevo, tako da ostaje samo jos jedno konsaijevo oko citavo ostala tri su oslepela!!!

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Erza, Hisashi... - Page 2 Kotsukuyomi
Sada si u mojoj kontroli dok ja to zelim to jest povratio si tvoju svet!

Slobodan si Hisashi!!

Ti posedujes istu moc mozes iskorititi da zarobis jos nekog edo borca.


Hisashi spustamo se blizu njega...


Ti si Minato zar ne!! Koristi tviju tehniku da prekines potpuno edo vezu na Hisasija!
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:42
Sta? Ovo? da li je moguce? Ja sam slobodan! JA SAM SLOBODAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:44

Ahh hvala Hei-san
*taj mangekyou pa daa!!*
Lorde Minato brzo vratite Hisashia pa da idemo da razbijemo ostale!
Dobro dosao nazad Hisashi-san!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:44
Nemoj da zuris...Ukoliko Law prekine Edo ponovo ces umreti. Jedino te Kotsuko moze povratiti ako ti postavi njegov Edo seal bices u njegovoj vlasti...Gde je Kotsuko!

Ostalo mi je samo jos jedno mangekyu oko od Konsaija ne smem ga vise koristii cuvacu ga za nekog bas jakog edo borca.


Last edited by Hei Kaguya on Thu 08 Nov 2012, 21:45; edited 1 time in total
Conte
Conte
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:45
Nisi ga pogledao u oci Hei tako da to ne vazi ....


Law pise ovo :
Hisashi postaje samo dim i pepeo tako da vise ne postoji...
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:48
To se podrazumeva da gledam u oci cim koristim to -.-
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:53
ahh bio sam zauzet znaci stani !!!!!!!!!!
Erza, Hisashi... - Page 2 Edotensinew

(akra mi je bila full zogh fukusakua i shime)

a sada Mianto dok si jos tu...ovaj klon nije napravljen da zivi vec samo da skuplja chakru brzo ce da nestane sa obzirom kako stoje stvari mianto posto si ti god of seal predpostavljam da imas neku seal tehniku da djelic svoje duse sealujes u moj mac da te uvjek imam sa sobom trebaces mi senseiErza, Hisashi... - Page 2 Macselamagle7

hisahi sto se tebe tice ti si pod kontrolom mog eda ;) cini sto te volja
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Thu 08 Nov 2012, 21:58
Hvala ti Kotsuko... Napokon sloboda... Jao, Boze sta sam sve mogao da uradim, dok sam bio pod kontrolom, sreca da si dosa o Hei.
Sponsored content

Erza, Hisashi... - Page 2 Empty Re: Erza, Hisashi...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum