Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 18:33
Health:1000
Energy:960
Chakra:640


Hisagi Shuuhei pored Namikaze Minata koji je bio najbrzi zbog space time ti si jedini ninja koji je bio najbrzi koristecu svoje telo samo koje si trenirao godinama... Citao sam o tebi....


Vreme je da se pokazem...Pre nego sto sam dosao sam prizvao feniksa summoninga i spojio se sa njim a zatim spojio sa Qua koji ima absorbovano konsaijevo telo...Jos sam koristio stit tako da sam mnogo jak sada... U meni su tri osobe bas kao sto je Urami rekao ovo su moje prave vrednosti...
Plus od stita strujnog sto imam evo sve ukupno

Health:3550
Energy:3500
Chakra:3610

Brzina:660
Snaga:1280
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950


Kao sto vidis Hisagi ne mozes mi zadati nista zagarantovano ono pravo jer nije razlika preko 500 uz to to lako izbegavam sa wirles haaaaaaaaaaaaaaa



Ne mozes me poraziti jer jos tri osobe su samnom!!! Hisashi i Consai najvise!!! Dok je njihova volja u meni sledicu je i necu dozvoliti da unistite ovo selo!!!


Zatim idem na Uramija

Damage je 1700 230 ti je zagarantovano od moje brzine a pola damage od 1700 ako ne izbegnes sa nesto jace
4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 1003
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 18:40
Health:1000
Energy:990
Chakra:6.350



Razocarao si me koristis pozajmljenu moc da budes jaci nisi kao tvoj predak Alker koji je bio jak na svoj nacin ti si jak je su sa tobom tri osobe...Ali nije bitno jer koliko god da si jak to ti nista ne znaci ukoliko neko ima dobru odbranu...


Kako prilazis da me udaris time odjednom vidis veliki crveni krug u kojem stojim i iscrtan je krvlju...


(Mislim da znas sta je ovo)

Da li ces nastaviti napad hahahahahha
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 18:44
Health:3550
Energy:3500
Chakra:3610

Brzina:660
Snaga:1280
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950



To je!!! Ali nemoguce kada si me posekao!!! Hisagi!???

Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 18:53
Health:1000
Energy:990
Chakra:5.550



4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Deathposesionbloodx4 za cetri osobe


Nije tvoja krv..Ali da igramo igru malo Hei...Hisagi je doneo krv koju je uzeo od 4 boraca...Od K.a Lilai, Shikamarua i Srautobija...


Ako mene napadnes to znaci ubices svih njih 4!!! Hisagi je tu da me brani da ne uradis nista da se ne pomerim iz kruga a ujedno tu su i tela koja sam prizvao malopre...


Sta ces sada Hei? Da li ces zrtvovati svoje prijatelje da nas porazis?
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 19:08
Health:3550
Energy:3500
Chakra:3610

Brzina:660
Snaga:1280
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950


Staa...Prokletnice.... K. je vec mrtav ako umre lako se moze vratiti ne moram da brinem za njega... Ali Lilai, Shikamaru i Sarutobi...Njih troje su slabi ako umru nista nece znaciti...Ali da li je vredno zrtvovati njih troje da bi se porazio jedan Edo borac...Svakako sada ne mogu da ga napadnem...

Uostalom svaka veca povreda odsecanje ruke ili slicno imace efekta na njih ne mogu ga nikako napasti kako zelim ili da ih zrtvujem ionako nisu moj problem...



Bacam ovo ispred mene na Uramija!!!!!!!!!!!!!!! Nazalost damage je 2000 nzm tacno mrzi me racunam ali toliko je sigurno ide na Uramija ako se ne pomeris mrtav si!!!

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Macselamagle3
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 19:22
Health:1000
Energy:990
Chakra:5.250



Na ovo nisam racunao ako dodirnem taj mac svi njih 4 ce umreti ali umrecu i ja potpuno ce seal edo ako verovatno koristi Kokinjo a da stavljam odbrane tesko ce raditi ima samo jedan nacin!!!!


Kamui radim o odjednom usisavam mac!!!
4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Kakashisharinganv
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 19:28
urami???
aahhh

sada ce ovo biti borba 2 vs 2 kotsuko najednom skupina papirica se forimise u kotsukovo tjelo...

Health:1000
Chakra:1000
Saga Chakra:800

Fukusahku:
Health.100
Chakra:1000-70
Energy:200
4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Scaled.php?server=339&filename=fukasaku

Shima:
Health.100
Chakra:1000-70
Energy:2004.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Scaled.php?server=207&filename=shimap

a sada oboje rade ovo
4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Sageartfrogcall

urami nemozes da se pomjeris bas kao ni hisagi (moj najbolji prijatelj) iz razloga jel je ovo ustvari napad preko zvuka koji nemoze da se izbjegne bar nema nacin osim mozda neki al moras da se pomjeris zvuk nemozes da teleportujes ;) hei ovo je tvoja sansa

(ja prikupljam chakru jel stojim)
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 19:39
Health:3550
Energy:3500
Chakra:3610

Brzina:660
Snaga:1280
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950


Kamui ponovo!!! Zaboravio sam na to ovo ce biti problem povlacim nazad jako iglu haaaaaaa...


Propao mi je plan znaci ne mogu da ti se priblizim sve ces usisati ksaaa


Kotsuko hokage!!!! U pravi cas sta je bilo sa Hisashija pricaj?

Odlicno je Urami nema vetar nece moci da se odbrani!!!


Paralisi ga!!!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 19:41
(urami najednom nemoze da se pomjeri dok zabe pustaju riku!)

uspio sam da pozovem minatovog klona 2 hokagea i zaustavio edo tensei bar mislim da jesam uspio sam mada ostale borbe nisam moramo ovo da zavrsimo brzo!!!!! kada porazimo uramija ja cu uzeti tjelo i od hisagija moram se postarati da vise niko nikad ne uspije da zloupotrijebi tjlea zavrsi sa ovime HEI!!!!!!!!! zab nemogu jos dugo izbaci ga iz kruga!
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 19:48
Health:2000
Energy:2000
Chakra:5000 -200


Urami nema ali ja imam!!!

Haaaaaaaaaa blokira tvoj zvuk
4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 401
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 19:50
Health:3550
Energy:3500
Chakra:3610

Brzina:660
Snaga:1280
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950


Slusaj kotsuko pomozi drugima ja idem da koristim jednu ultimativnu tehniku...Rizikovacu ali to ce ih zaustaviti... Veruj mi pomozi slabijima kojima treba ja cu se izboriti sa njima i seal cu njihova tela kasnije ti ih samo raspakuj svojim edom...



Idemo vas dvoje!!!!!!!
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 20:11
Health:2000
Energy:2000
Chakra:5000 -200


Niko ne dira Uramija dok je tu Urami ubij te 4 pre nego sto nije kasno...

Dva lete na tebe i isijavaju svetloscu da zaslepe x2 dok to bacam Urami ubij ih svo cetvoro!!!

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Windmi11


Bolje izbegni ako ne zelis da umres ali to znaci da ne mozes da sprecis Uramija



sledeci potez urami igra samo da znate
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 20:18
Health:1000
Energy:990
Chakra:4.650



Koristim Kamui x2 da usisam sve ispred mene ako ide i zabuzujem mac u mene i ubijam K.a!!!!!!


4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Kakashisharinganv[/quote]
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 20:33
Health:3550
Energy:3500
Chakra:3610

Brzina:660
Snaga:1280
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950


Neeeeeeeeee!!! K...!!! Ionako je mrtav lako se moze vratiti!!!


Zbog svetla nmg da koristim sta mi treba da ga sprecim...


Svetlo nece delovati znas vec a sada je vreme da vas dokrajcim!!!



Kao sto znate Qu je imao presadjene oci od Hisashija vecni mangekyou a Konsai je isto imao vecni mangekyou kada je Qu uzeo konsaija i abzorbovao ga stvorila se velika moc. Oboje su imali razne moci kako je qu trenutno u meni koristicu jednu moc sharingana vecnog mangekyoua!!!!



Zove se!!!

(Moje oci se menjaju odjednom)



4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Kotsukuyomi

Ultimativna kontrola!!!! Razbicu edo pomocu ovoga i povraticete svoju volju!!!

Nazalost nakon ovoga oci oslepe za vas dvoje oba oka ce oslepeti... Ali nema veze ionako mi ne trebaju ove oci potrosicu ih na ovo i preuzieti edo kontrolu nad vas dvoje povraticete svoju svest a zatim bicete slobodni...


A sada!!!!!!!!!

Kotsukuyomi!!!!!!!!!!!!!!


Hvatam vas u njega i oba oka blede i postaju beskorisna i menjau se nazad u moje prave oci...



A sada slobodni ste...Zrtvovao sam sharingan Hisashijev da vas oslobodim ali nema veze meni on nije potreban



Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 20:38
Health:1000
Energy:990
Chakra:4.650


Moje telo....Konacno sam slobodan...Uspeo si decace...Ali da li je mudro bilo da zrtvujes nesto tako mocno samo zbog nas dvoje...Te oci su bile suvise mocne...


Inace seal me dok imas sanse!!!! Nije pametno da nastavim da vam pomazem sta ako me nekako opet obuzme...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 20:42
Health:2000
Energy:2000
Chakra:5000


Hvala....Inace zarobi i mog klona...I seal nas i prekini Edo...Mi smo vec mrtvi ne treba da nastavimo ovo....


Hajde potomce Alkera!!! Ucini to!!!! Ne Urami zivot njegovih prijatelja je mnogo bitniji nego dva oka bez ozbira koliko su mocna...Nazalost jedan njihov je umreo....Ali spasao je ostala tri...To je bila mudra odluka...


Hajde seal nas dok smo svojevoljni...


Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 20:44
Health:3550
Energy:3500
Chakra:3430

Brzina:660
Snaga:1280
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950



U redu je...Slobodni ste... Bacam tri ove kugle na vas chakra svaka po 1000 chakre i seal vas...Zatim ih uzimam ih i ubacujem u moje telo u belu smesu neku i odlazim odavde...



4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Orb-sealing-jutsu
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Thu 08 Nov 2012, 23:26
Health:3550
Energy:3500
Chakra:3180

Brzina:660
Snaga:1280
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950


To je bilo blizu Repaer je sigurno ljut.. Nece otici bez zrtve budale nemaju sanse protiv njega.... Umrece...

Ali moram nekako sto pre da im pomognem ali moram cekam najmanje 50 poteza da bi mogao da udjem u bilo koju drugu borbu pa da vidimo... Mozda uspem da zarobim Spada ili Zoroa i posaljem njihove duse u pakao da bi zatvrio vrata pakla...

Samo nam je jos ovo trebalo! Pakao!
Sponsored content

4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya - Page 2 Empty Re: 4.Urami Ketsukei and Hei Kaguya

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum