Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Nagato dimension

Sun 11 Nov 2012, 13:14
Nagato dimension 950890


Nagato dimension Tumblr_m53xk4a0AP1qe3ciho1_1280Nagato dimension Tumblr_m1ieu0lpZE1qzxflpo1_500


Pre nego sto sam krenuo da nestanem sa summoning jutsu aktivirao je zenkai bombu...Zarobio me je ovde...

Ovo je samo velika pustara...Moram naci nacin da se vratim nazad...

Masa borba jos nije gotova!!!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Mon 12 Nov 2012, 21:28
Nagato dimension Heifull1312086
Nagato dimension 20160_anime_scenery_desert

Ne mogu ovde primati informacije sa PANDORE nmz sta se desava u stvarnom svetu....
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Mon 12 Nov 2012, 22:12
Ovo je samo obicna pustara nema nista ovde...Bolje da nastavim da se krecem...



Nagato dimension Trigun-desert


Nagato dimension Heifull486488
Dante.
Dante.
Administrator

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Mon 12 Nov 2012, 22:19
Nagato dimension Sandworms_by_pollux101-d2yybd8

Odjednom ispred tebe izlazi ogroman crv i napada te da se boris njim koristi roleplay opcija borba sa demonom. Crv ima 5000 health.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Mon 12 Nov 2012, 22:33
Health:4000
Energy:3990
Chakra:4000

Brzina:660
Snaga:1700
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950
Defense:700

Gledano da sam upravo izasao iz borbe jos imam vrednosti iz predhodne jer sam i dalje spojen sa feniksa i ostale...Jos mi se chakra napunila jer sam mirovao uz to i ostali jutsu su aktivirani jer ih nisam ni gasio samo isao iz borbe u borbu.



Prokleti crv!!!Ovde ce mrak uskoro moram ga ubiti!!

bacam nubiari na njega!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Mon 12 Nov 2012, 22:34
opcija!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Mon 12 Nov 2012, 22:34
Član 'Hei Kaguya' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Borba sa Demonima' :
Nagato dimension 1000
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Mon 12 Nov 2012, 22:36
Health:4000
Energy:3990
Chakra:4000

Brzina:660
Snaga:1700
Inteligencija:250
Pokretljivost:400
Kontrola chakre:950
Defense:700

Gotov je on nije demon ovo je obican napad od 1000 damage..Nije ga izbegao i otisla mu dusa kada sam ga pogodio... A sada je zakacen przim ga strjom i umire...


Porazen je izgleda da sam nasao veceru!!!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 14:48
Pa dobro, ah da nisam ti rekla kako sam dospela ovde..pa prosto, borila se s ulqiorom i on me prebacio. Dzabe sto sam ga sredila, on se moze ponovo regenerisati kada ga ovaj prizove jer sudi da ga skrolovi ne mogu zadrzati (pokaza skrol u kom mu je seal glavu).
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 14:53
Nece on nigde baci te skrolove na zemlju i ja cu ga seal mojim orb jutsuom tada nece moci pobegne nigde...
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 14:56
Evo...

(Baci)

Da ne bude da sam se borila ni za sta..-.-ʹʹ
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 15:04
(Zarobljavam ga)

On je edo i da umre regenerisace se ali bio je mnogo jak borac i porazila si ga bez obzira sto ce se sastaviti ipak se racuna da se ga porazila Very Happy


inace kod mene je jedna zenkai bomba od uramija tako da logicki gledano mozemo odmah da se vratimo kuci ali ipak ne mozemo moramo da cekamo ovde...

Ovde vreme drugacije prolazi 1 minut ovde u stvarnosti prodje 1 sat.Gledano da sve one borbe i sve ono tamo vremenski nije prosao ni jedan dan tamo... Ja od kako sam zarobljen vec sam dosao ovde i cim sam stigao posle nekoliko sekundi dosla si ti... jer tamo kod vas je proslo nekoliko sati od kako sam ja nestao i kako si ti dosla ovde tako da smo ovde gotovo u istom momentu dosli...

U ovom trenutku dok ti iblo sve ono sa Uqliorom proslo je nekoliko minuta i ostalo...Tako smo vec izgubili nekoliko dana tamo...Sto znaci da ako se sada odmah vratimo to znaci da je tamo proslo 2-3 dana.


Tako da nikako ne mozemo da dodjemo da ima pomognemo i ostalo.

Jedino sto mozemo je da cekamo ovde da zavrse sve borbe i vremenski da prodje oko 2-3 dana pa da se vratimo tamo. Tako da necemo skoro da se vratimo kuci...


jer vec nekoliko dana igraju one iste borbe a to je zapravo se racuna sve u jednom danu tako da bicemo mi ovde vrlo dugo......

ako si razumela nesto...


inace uporesceno mozemo se vratiti tek kada sve bude gotovo i sa lawa i sa svima....

Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 15:12
Divno... znaci mi cemo ovde prosto receno da ladimo jaja dok se oni tamo mrcvare. (Sarkazam u najavi)Koliko cesto nadoilaze ti crvi?
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 15:19
Upravo tako momenat kada se vratimo bice 2-3 dana nakon momenta kada smo dospeli ovde tako da (u stvarnom svetu nasem cekacemo dosta oko nedelju dve ovde sve dok oni ne zavrse tamo to).

Ali sta te briga uradila si sta si mogla tako iskoristi ovo vreme ovde i odmori se od svega ja cu to uraditi ionako me nije briga za njih...

Inace ne znam cim sam dosao crv me je napao ubio sam ga a onda osetio tvoju chakru ovde i odmah dosao kod tebe to je bilo pre 10-15 minuta...



Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 15:51
Dobro onda...nadam se da ce svi biti okej...zao mi je sto necu moci da ucestvujem u konacnom obracunu, jer znam da ce nasi pobediti, verujem u to. Ondaako nemas nista protiv cu da se odmorim...(ponisti kristalni oklop)
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 17:11
Gledano da je vec proslo 15 sati tamo od kako si dosla ovde oni su do sada vec sve zavrsili. Jedino sto nam ostaje da kada se posle vratimo vidimo sta se desilo i ko je pobedio.

Tako da ja licno necu jos ici tamo nebitno je da li odmah sada odem ili za nekoliko sati jer kako god uradim oni ce vec zavrsiti...Zato cu se odmoriti ovde... Ne brini stavio sam barijeru ukoliko se nesto priblizi znacemo...


Tako ako nemas nista protiv legao bih malo da odmorim (naslanjam se na obliznju stenu)
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 19:01
(Klimne glavom pomalo umorna i legne na zemlju nedaleko od njega. Stavila je šake ispod glave i gleda ka gore smoreno) Ozbiljno smo mogli napraviti neki pidžama parti i pozvati te ljigavce..jesam umorna ali ne toliko koliko mi je dosadno... (nasmeje se)
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 19:04
Pidzama parti! Idem odavde cim se odmorim! Uostalom odakle ti ovde pidzama -.- !!!!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 19:05
(valja se od smeha)
Nisam mislila bukvalno, a jesi zatucan.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 19:08
he... womans.... od svih likova bas tebe da zarobe ovde -.-
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 19:10
Vidim ni engleski ti ne ide najbolje. Šta se žališ na nas žene? Kao tebi se nijedna nije sviđala, mani me. Izvini nisam ni ja tražila zaista, viđam te više nego što bih želela svakako.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 19:14
Suvise si arogantna zato me nerviras...Uostalom ja sam moju ubio...

Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 19:15
Arogancija, moje srednje ime.xd
...Ubio? Zašto?
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 19:17
zivot shinobija je takav jos tezi je kada si kage kao sto sam ja bio raikage... moras da zrtvujes svoje dobro radi drugih...
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Tue 13 Nov 2012, 19:20
(prećuti na ovo)
Sponsored content

Nagato dimension Empty Re: Nagato dimension

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum